Bir erkeğin sizin gözünüzde dış görünüşünün bir etkisi var mı?

sizce bir erkeğin sizin gözünüzde dış görünüşünün bir etkisi var mı? mesela şişman veya kısa boylu olsa bile onla birlikte olurmuydunuz yoksa dış görünüşün bir önemi yokda davranışların mı bir önemi var?

Güncellemeler:
yokya benim boy kiloo normal onda sorun yok

0|0
28|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 27

• yani bazıları dioya içi guzel olsun hiç alakası yok gerçktn bakın arkdşlar mesela örnek veriyorum denk geldi izdivaç programında adam bi dış görünüşe yada byan bakıo güzelsen konuşyo yakışıklıysan konşuyo fakat çrknsen hiç knşma gereği duymuyolar ben anladımki dış görünş çok çok daha önmliymiş

0|1
    0|0
  • sisman / diger kusurlar = ok

disleri kirli/ kisa= hayir

yaninda velisi gibi durmak istememm ama bir laf vardir, yuzu guzele 40 gunde doyarsin gonlu guzele 40 yilda doyamazsin...

0|1
    0|0
  • Arkadaşım çerçeve önemlidir içinde ki resimde güzelse ohh ne iyi. Yok dış güzellik önemli değil içi güzel olsun sadece kendini kandırmaktan başka bir şey değildir. Kısacası yanıma da gönlüme de yakışsın dersin. Biraz da işin özüne inersen göreceli bir kavramdır o zaman da susmak lazım dimi ama!

0|1
    0|0
  • dış görünüş önemli davranışta önemli

0|1
    0|0
  • Dış görünüş önemli değil deriz ama dışı lekeli karpuzu bile almayız.

Bakarım ama şu yandan mesela boyu benden uzun olmalı gibi. Yakışıklı falan o kadar inceleyemem gönül bu otada pokada..

0|1
    0|0
  • Yanıma da yakışması lazım ama.. Ben 1.70 ken karşımdaki 1.50 de olmasın.

0|1
    1|0
  • Davranışları daha önemli.

1|0
    0|0
  • kısa cırkın ve şişman bırının de sewmeye hoslanmaya hakkı var ama mumkunse boyle bırı benden hoslanmasın sewmesın bakmasın vs gerek yok

0|0
    2|0
  • Tip çok da önemli değil ya aşk olduktan sonra. Tabi çok da çirkin olmasın. şişman kısa farketmez.

2|1
    0|0
  • valla dürüst olalım, ben dış görünüşe önce bakarım. iyiyse çok fazla davranışlarına bakmam ama elbette bakarım yani abazanlarla da olmaz..

0|0
    0|1
  • ilk görüşte özellikle dış görünüş tabi önemli sizin için değilmi sanki biz insan değilmiyiz :) tanıdıkça karakterinden etkilenebilirsin ama o ayrı

0|0
    0|0
  • Tipte bitseydi iş tövbe haşa en yakışıklılar peygamber olurdu.Şuana kadar gördüğüm kadarıyla dışı güzel olanların içi fos çıktı içinin çirkinliği yüzününün güzelliğinin önüne geçmiş milyon tane erkek var.

0|0
    0|0
  • huyu huyuma boyu boyuma olcak kanks.

0|1
    0|0
  • dış görünüş önemli arkadaşım

0|0
    0|0
  • var tabi ama önce iç güzellgi kılişe bir söz ama olsun hala iş yapar :D

0|1
    0|0
  • bir albenisi olması lazım;);)

0|0
    0|0
  • dis gorunusun etkisi olabilir ilk bakista ama onemli olan karakter dir

1|0
    0|0
  • şişman kısa boy dedin cık

1|0
    0|0
  • Valla kızlar hiç yalan söylemeyin.Hepimiz ilk önce tipe bakarız :D

0|1
    1|0
  • 180+ boy, kilosuda orantılı olsun. Kısalar benim gözümde hayata 1110-0 yenilgiyle başlar.

1|0
    1|0
  • Tipi önemli tabıkı

0|0
    0|0
  • valla ben çok güzel bir kızım, öyle söylerler

çok tipsiz adamlara da asık oldum yani

şehir ayaga kalktı bu kız bu oglanla nası cıkar diye

yine de vazgecmedim, sobanın demir şişiyle bile dövdü beni babam yine ayrılmadım

az daha ölüyodum onun için hehe ne günlerdi heyt be

0|0
    0|0
  • dış görünüşünün bi önemi varsa davranışlarının iki önemi var

1|0
    0|0
  • var

0|1
    0|0
  • önem tipte değil karşına elektirik verebilmektedir.bu durum elektiriği alacak kişinin zevklerine isteklerine göre değişir. kimi çirkin sever kimi şirin kimi uzun kimi kısa..kimi yalnız dışa bakar kimi yanlız içe..genel geçeri yok maalesef!

0|0
    0|0
    • sen nasıl elektrik alırsın mesela örnek verebilirmisin?

• ben zamanında bir elektirik aldım alış o alış...) gözlerinden etkilenmiştim ben bakışları çok güzeldi...

• ya dış görünüşe bakılıyor elbet ya. şu an ki sevgilimin (itiraf) uzun olması onu daha cok sevmemi bile etkiliyor denilebilir. duysa üzülür dicem ama o da bana tipini begeniyorum demişti :D

0|1
    1|0
  • Bu insanlar her nekadar önemli değil desede dış görünüş önemli arkadaşım.. şöyle düşün bir masada 2 elma var biri çürük, diğeri ise şeker gibi parlak, hangisini seçersin ? tamam insanın içide çok önemli ama, gel görki ruhlar alemindede yaşamıyoruz sonuçta... ben kız olmama rağmen hep tipten kaybettim... biliyorum konuşuyorum !

0|1
    0|0
    • saol. bu soruyu sormamın sebebi bazı kızlar tipin hiç önemli olmadığını söylüyor ordan kafama takıldı

• ben böyle düşünüyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• çok guvenme guzellıgıne bır çıban bitirir,çok guvenme malına bır kıbrıt bıtırır,herseyın bası ahlak,ama sunun ıcındede ahlak gani diye kımse yaklasmaz bırıne,bakarsın offfbe dersın,ıcınede bakınca bıngo dersın,olay budur,cok yakışıklılık bespara etmez ama guzel ahlak yetebılır,hem ahlaklı hem benım gıbıyse tadımdan yenmez,1,83 boy 79 kg esmer yeşil goz saçlar hafif kırlaşmış vs:))

0|1
    0|0
  • elbette dış görünüş önemli bir peşmergeyle beraber olmak istemessin değil mi?

0|1
    0|0
  • tamamen dış görünüş abi tamamen

0|1
    1|0
  • bakıyorlar evet bakıldığı da anlaşılıyor, ben ise bunun için bakana bakmamaya çalışıyorum, bunların hepsi geçici sonuçta

0|0
    0|0
  • önce tip sonra kişiliktir tersini diyen yalancı :D

0|0
    0|0
  • Ahlak önemli gerisi yalan .

2|2
    0|0
Yükleniyor...