Digiturk'ünüzü iade eder miydiniz?

Arkadaşlar son şike olaylarından sonra futboldan soğudum, artık umrumda değil. Çünkü insanları aptal yerine koyduklarını düşünmeye başladım ve en sinir olduğum şeydir. Taahhütü dolduğunda iade edeceğim ben.

Peki siz Digiturk'ünüzü iade etmeyi düşünüyor musunuz?

Olsaydı eder miydiniz?

• Evet
    21% (6)50% (11)34% (17)Oy Ver
  • Olabilir
    43% (12)23% (5)34% (17)Oy Ver
  • Hayır
    36% (10)27% (6)32% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ligtv demek istedim evet

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• italyadaki futboldaki sike skandalindan sonra turkiyedede konusulmaya basladi demekki uzun zamandan beri vardi ve göz yumuluyordu hatta fenerbahceli taraftarin bile fenerbahce mafya dediklerine sahit olmusumdur.zaten soru isretleri vardi ligte firtina gibi esen fenerin avrupada varlik göstereremesi cok tuhaf .ligtv mi iptal etmezdim cunku zaten sike oldugunu bile bile yillarca izlemisim

0|0
    1|0
    • bu yorum nasil en iyi cevap secilmez

• hakketmegimi dusunuyorsan geri cekebilirsin ama bence en iyi cevap

• herkesin cevabı kendine göre en iyi cevaptır zaten ama bu soruda en iyi cevap seçmeyi düşünmüyodum, yine de ciddiye aldığın ve emeğin için en iyi cevabı hak ediyorsun.

Kızlar Ne Diyor 7

• ablamlar şike olayları değil, tamamen digitürk çağrı merkezi çalışanlarının lakytlığı ve can sıkıcı tavırları nedeniyle teledünya'ya geçiş yaptılar. maç zamanları karı koca formalarını giyip münasip bir cafe veya bara gidiyorlar:)

1|0
    0|0
  • maçlar için değil ama bir kadın bir erkek için asla iade etmem. zaten sırf onun için aldık eve :)

0|1
    0|0
  • biz de lig tv aboneli ği yok zaten çizgi film kanalları için iptal ettireyiz :))

0|0
    0|0
    • baby tv,:) bende arada takılıyorum ona..

• tembel kasaba dansları iyi oluyo. ..ben bi ara callıou hayranıydm..cd lerı bile var bende:) agu agu

• caillou un bizde var bir sürü cd si hahaha sen gelsen benim kızla akşama kadar caillou seyredersiniz :))))

• asla,ben digıtürksüz özellikle lig tvsiz yaşayamam.

1|0
    0|0
  • futbolu hiçbir zaman takmadığımdan pek farketmez benim için

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • bundan dolayı değil blogspotu kapattırmış oldukları için almaktan vazgeçmişliğim var.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• evimiz ortak ev olmasaydı ederdim. öğrenci evinde tek başıma böyle bi yetkim yok. onlar nasıl geçen sene boşuna gs izlediyse ben de bu sene öyle fenerbahççeyi izleyeceğim

0|0
    0|0
  • digitürküm yok benim

0|0
    0|0
  • lig tv yok zaten bizde.sevdiğim kanallar var digiturkte iade etme gibi bi düşüncemiz yok evcek

0|0
    0|0
  • iade etmeyeceğim her zaman takımın arkasındayım

0|0
    0|0
  • Futbolla alakam olmadığından digiturk'ü sadece dizi ve sinemaları için tercih ediyorum. fiyatları abartırlarsa tehdit edip indirim isteyebiliyoruz.

0|0
    0|0
  • ortalama futbol izleyicisi yıllardır şike ve teşvikin olduğu bilir. kaldı ki, şu anda da herşey geçmiş yıllarda olduğu gibi iddiadan ibaret! bu nedenle, iade etmem.

0|0
    0|0
  • A: Evet

0|0
    0|0
  • ben ligtv yi iptal ettim ama reddedemiyeceğim bir teklifle geldiler devam kararı aldım =)

0|0
    0|0
  • lig tv'yi kapattırdım bile. digitürk duruyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...