Kitap alırken direk kitapın kapağına mı bakarsınız yoksa içeriğine mi yoksa kapağı güzel olanın içeriğine mi?

kitap alırken direk kitapın kapağına mı bakarsınız yoksa içeriğine mi yoksa kapagı güzel olanın içerigine mi...yada şöyle deyim kitabın kapagının güzel olması ilgiyi artırır bence bunu erkege ve kıza uyarlarsak kapak mı kalp mi sizce önemli olan hangisi...

0|0
23|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 22

• önce kapak.

0|1
    0|0
  • kalp tabiki.. hem kalp güzel olunca kapakta o güzelliği belli eder...

0|1
    0|0
    • neden kalbi güzel olup kapagı güzel olmayan yok mu..yada güzel olanın illa kalbi de mi güzel oluyo bence degil

• hani derler ya kalbinin güzelliği yüzüne yansımış o misal.. o kalbin yüze yansıyan güzelliğinide anca kalbi güzel olan görür.. sana katılmıyorum..

• evet bende sana katılmıyorum:)

• Alacağım kitabı önceden belirlerim.Araştırırım.Konusunu öğrenirim,çevremdekilerin yorumunu alırım.Sonra kitabı alırım

0|1
    0|0
  • kitabı bilmeden almam.

0|1
    0|0
  • ben her zaman kitap hakkındaki yorumlara bakarım yani bunu uyarlarsam insanın arkadası veya ailesi önemlidir,onların onun hakkındaki düşüncelerini önemserim.bunu ben söylemiyorum bak;

arkadasını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim,

anasına bak kızını al :D

0|1
    0|0
    • evet buda güzel yorumdu..ama yorumlar göreceli degilmi ona göre güzel sana göre de güzel olacak degil yani...anasına bak kızını al diye bişey de var haklısın ama anasına nasıl nerde bakıyım ben:)

• sadece erkek arkadas değil daha cok kız arkadaslarından bahsettim.eğer ciddi dusunuyosan tanısırsın.hem tipinden belli oluyor ki duzgn mu değil mi

• evet doğru diyosun ...yani sonuc olarak kapak kalbi kalp kapagı gösterir yani doğru orantılılar bunlar demi:)

• ismi ve kapağı dikkatimi çekerse arkasını okurum o şekilde alırım.

0|1
    0|0
  • kapagına bakarım bırde arkasındakı yazısına

0|1
    0|0
  • nedense alışkanlık ilk sayfasını okuyup alırım. :D bu sayede iki günde biter bu da bi iki ay yeter gider.

0|1
    0|0
    • ilk sayfasından hemen anlıyon yani kitabı ...zamandan tasarruf yapmak için kitap almaya seninle gitmek gerekiyo o zaman:)

• kitabin kapagi

0|1
    0|0
  • kapak ilgi çektiyse direkmen içeriğede bakılır zaten

0|1
    0|0
  • Kapak ilgimi çekmesi lazım , çekerse arkada özetini okurum okuduktan sonra ise girişini okurum kitabın baktım bağlıyor beni öde , al ve kaç. Polis moduna giriyorum all bunu al al al bunuda al bunuda bunuda =D

0|1
    0|0
    • :):)cok uğrasıyon sen yaa ben sadece kapaga bakarım içine bakmam bile :)evde bakarım anca:)öle herkesin içinde bakmam:)

• Cıks ben bildiğim yoldan şaşmammm :))

• bi kere dene bak ama:))

• kapak falan önemsiz niyetin kitap okumaksa tabi :)

0|1
    0|0
  • orjinal olmayan kitapları sevmiyorum kitabın baskı kalitesi bile önemli benim için ama içeriği hepsinden önemli

0|1
    0|0
  • İcerigine bakarim, aciklama kismini mutlaka okurum.

0|1
    0|0
  • ne kapağı ya kapagamı bakcan okucaksan al kitabı yoksa alma benm için tabiki içi

0|1
    0|0
    • ama şimdi kitap rafta duruyo bazılarında öyle kapak oluyoki al beni diyo:)o yüzden ben katılmıyorm sana..:)

• kapak kanks.

0|1
    0|0
  • Kapağı ilgi çekiciyse içeriğine göz gezdiririm :)

0|1
    0|0
  • ikisinde de ilk önce görsel etkilenme vardır sonra kalp devreye girer..

0|1
    0|0
  • yazarına, içeriğine, kapak en son gelir.

0|1
    0|0
  • kitabı adı ve arkasındaki özetine bakarım ilgimi çekerse alırım

0|1
    0|0
  • kapağı güzel olanın içeriğine ama bazen sadece içeriğine baktığımda olur :)

0|1
    0|0
  • best seller 1 numara neyse onu alırım 3<

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• kitap hakkında kapağında ya da reyonunda eleştirmenlerin ne yazdığına bakarım. mesela newsweek falan yazıyorsa alırım arkadaş...asdfghj

0|1
    0|0
  • kapak için alınan kitap para ile tutulmuş sevgılıye benzer, bır sure sonra hatırlamazsın,yazar onemlı,içerik daha onemli

0|1
    0|0
  • Okudugum en güzel kitapların kapakları 5 para etmezdi. İçerik önemlidir. Çünkü kapağını değil sayfalarını okuyoruz...

0|1
    0|0
  • ben kitabın dışına pek bakmam arka yazısını okur içeriğini öğrenirim sonra içine bakarım konu ilgi çekiciyse alırım.

0|1
    0|0
  • Alternatif tıp: resimlerine bakarım, hangisinin içi resimli hangisidaha büyük harflerle yazılmış ona bakarım...asdadasd

1|0
    0|0
  • kimin yazdığına bakarım ilk önce.

0|1
    0|0
  • kitap okuyan bi cevrem var ve bellidir tarzım arkadaşlar tavsiye eder arasıra online kitap magazalarına girer bi bakarım sonrada kitapla ilgili okuyucu yorumlarına bakarım aslında yorumları pek sallamamya neyse tarif edemedigim bi duygu iste al onu der içten içe alırım ve pişman olmam kitabı okurken daima kursun kalemim yanımdadır kısa notlar düşerim saga sola ve son kapaga birkac satır karalar gelecekte birgün tekrar görüşmek üzere yerine kaldırırım bu döngü böyle devam eder

0|1
    0|0
    • vayy iyi okuyucusun bence ben biraz acemiyim ya:)

• sunuda söyliyim bazen indirimli kitap reyonları denk gelir cöyle rasgele birkaç sayfa hızlı hızlı göz atarım dimagımda o radıgıım lezzet kalmışsa o kitabıda alırım

• pazardan meyve almıyoruz ki ki meyve alındığı zaman bile yoklanır. kitabın kapağı etkileyici olmalı ama kitap alırken açıklam kısmını okumak bence faydalıdır. en azından hangi akla hizmet ediyor bu durumu fakedebilirrz diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • İsim > Kapak Fotoğrafı > Arkadaki Açıklaması ..

0|1
    0|0
  • kitabın kapağına bakıp ta kitap alanlar sadece kitap okuyorum havasında olanlardır...bugüne kadar okuduğum kitapların kapaklarını sorsan hatırlamam bile...

0|1
    0|0
  • kitap alırken de, başka şey alırken de kapağına, albenisine değil içeriğine ve fonskiyonelliğine bakarım

0|1
    0|0
  • Cin Ali'de bir kitap,Madame Bovary de...Biraz başbaşa kalırsan kitapla-kadınla cevabı kendin bulursun..

0|1
    0|0
  • Dİkkatimi çekmeyi ilk önce adı başarır sonra yazarına bakarım sonra arka kapağını okurum

0|1
    0|0
  • kapak resmi olan bir kitap alırdım adam halı diye :D

0|1
    0|0
  • Kapağı güzel olanın içeriğine bakarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...