Sevmiyorsan dokunma, ne istedin ne zevk aldın?

Antalya da köpeğin boynuna taş bağlayıp denize attılar. Link veremiyorum zavallı hayvan başaşağı boğulmuş denizin dibinde

bu nasıl insanlıktır? insan nedir ya? nasıl bir insan hayvanlara karşı KİN ve NEFRET duyabilir?. Sevmemek değil öldürecek kadar canını yakacak kadar bir nefret. insan değilsiniz canınız çıkamasın inşallah.

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• yok dünya gelişiyormuş yok insan hayatı uzuyormuş yok insanoğlu marsa gidecekmiş falan filan.. evlerimiz güzelleşiyor,cep telefonu oldu cep bilgisayar,herşeyin en güzeline layıkmışız öyle diyor yeni dünya düzeni... peki kardeşim fiziksel olarak herşey gelişiyor tamamda neden ruhumuz insanlığımız bitiyor... bir karış toprak görmesin insanoğlu hemen koca binaları dikiyor niye çünkü biz herşeyin en güzeline layıkmışız...peki sen o binaları yapıyorsun tatil yerlerinde otel yapıcam diye ağaçları yakıyorsun,kesiyorsun ama düşünüyormusun orası bizimmi orası tüm canlıların evi sen gidiyorsun evleri yapıyorsun sonra aman fare çıkmasın aman böcek çıkmasın diyorsun da orası onların evi bilmiyormusun!hangi canlı zevk için başka bir canlıyı öldürür insandan başka ama gelin görünki aslan vahşi olur belgesellerde gazetelerde hemen vahşi aslan geyiği şöyle öldürdü diye yazarlar,gösterirler siz hiç bir aslanın bir geyiği öldürüp boynuzunu evinin duvarına astığını gördünüzmü?ama insan yapar çünkü insan en değerli en akıllı varlıktır hadi ya akıllıymış beyni olan düşünen bir canlı nasıl gider öldürür bir canlıyı...sokağa çıkın köpeğe vurular taş atarlar,kediye pis derler nankör derler onlar kadar fedakarmıyız hiç bir kedi yada köpek yavrusunu sokağa atarmı yanından ayırımı kendi yemez önce yavrusuna yedirir çünkü onlarda beyin yok ama bizde olmayan bişey var duyguuuuu...lanet olsun hayvanlara işkence yapanlara sinirliyim çok sinirliyimmmmmmmmm

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Öncelikle bu tür insanlar için, Allah tan hep şunu diliyorum;

"Allah'ım sen yaradan sın, sen can verensin. Sadece sen verdiğin canı alma hakkına sahip olansın. Allah'ım onlar senin yarattıklarına ne yapıyorsa, nasıl kıyıyorlar sa, sende onlara aynı sonu nasip eyle Allah'ım"

O yavrucağızı oraya atan ve o kişiye yardım edenler varsa, o şerefsizleri de Allah aynı sonu nasip etsin. saatlerce, günlerce ve hatta aylarca ölümle yaşam arasında kalsınlar, ne ölüp kurtula bilsinler, nede yaşayıp iyileşebilsinler. Aylarca ölümle yaşam arasında kalıp acılar içinde kıvransınlar ve o acıyı yaşadıkları her saniye gözlerinin önüne yaptıkları gelsin.

Dünyada ne yaşarsam yaşayım her keze hakkımı helal ederim ama Allah'ın yarattığı bir canlıya, hele ki bir hayvana zarar veren birine asla hakkımı helal etmem.

1|1
    0|0
  • Onlar kendilerinden nefret ediyorlar. Çok ciddi sorunları var. Açık konuşacak olursam, o hayvanlar bittiğinde sıra çocuklara gelecek. Bu insanların bir bir rehabilite edilmesi gerekli.

0|0
    0|0
  • o hayvanı öldüren yakında adam da öldürür herşeyi yapar içinde hayvan sevgisi olmayanın insan sevgiside olmaz... :/ yazık o hayvana ya ne istedin o hayvandan... :(

0|0
    0|0
  • hayvanlara üzülüyorum kıyamamda insanlara üzülmüyorum bendekide değişik bişey

0|0
    0|0
  • böyle adamın insanada saygısı olmaz ne anasına ne babasına ne akrabasına

0|0
    0|0
  • Diyecek soz yok kediler onlar kadar kin tutmaz bir kopege

0|0
    0|0
  • Eden bulur yazık gunah

0|0
    0|0
    • Kesinlikle her kez yaptığının bedelini bu dünyadan göçmeden mutlaka öder.

• allah onlara daha beter ölüm versin inşallah

0|0
    0|0
  • Hayvan bile denemez bunlara .

0|0
    0|0
  • Bir insan ölse bu kadar laf etmezdin.

0|0
    0|1
    • evet etmezdim insanlar kendi pisliklerinin içinde ölüyorlar. Savaşları çıkaran onlar düşmanlığı çıkaran onlar insanları ırklara dinlere ideolojilere bölen onlar. Kurunun yanında yaş olanda yanıyor o kadarda olacak. Hayvanlar ne yaptı hangisi zengin hangisi fakir hangisi şu din hangisi bu din. Ülkelermi kurmuşlar sınırlarmı çizmişler.silahlarmı icat etmişler. ne yapmışlar. hayvanlar ve insanlar kıyas bile edilemez.

• Evet doğru çünkü insanlar bazen bir hayvandan daha hayvani olabiliyor.

Kızlar Ne Diyor 3

• amin diyorum...allah onlarıda öteki dünyada aynı şekil cezalandırsın inş..

0|0
    0|0
  • Bu insanlar aramızda geziyor. Dikkat!

0|0
    0|0
  • çipler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...