Üniversiteye giderken geride bıraktığınız arkadaşınız

3 senelik arkadaşsınız biriniz üniversiteye gitti diğerinizin ise istediği yer olmadığından 1 sene daha hazırlanıyor. şimdi gidenin mi araması lazım yoksa kalanın mı ? ya da giden kalan için ders çalışıyordur diye düşünmeli ve aranmadığı zamnlarda anlayışlı olmalı ? bence giden anlayış göstermeli sizce ?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• her ikisi de birbirini aramalı normal olarak. yok o aramalı ben aramam şöyle böyle gibi tripler çok saçma olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bu nasıl bır pazarlıkdırya,BU NASIL BİR KISKANÇLIK ,yerin dibine batsın içten pazarlıklı arkadaş,hiç kazanıpta unıversıtede yanına gıdemesın :))

0|0
    0|0
  • bence kesinlikle kalanın araması lazım...cünkü giden geri gelmeyebilir deyim yani...sen ilgi gösterecenki orda baskalarına bakmasın ..

0|0
    0|0
  • en doğrusunu ondan öğrenirsin sadece

0|0
    0|0
  • Buraya yazdıklarını arkadaşına sormalısın.O zaman sorun kalmaz.

0|0
    0|0
  • Saçmalığa bak, ikisi de aramalı.

0|0
    0|0
    • tabıkı ıkısıde aramalı.ama şöyle bısey var kalan ders calısıyor sonucta daha buyuk bı stres..ama bazıları var ki bi gün aramasan laf yapıyolar sacma degıl mı öyle de

• Hiç mi boş zamanın yok ? Senin aramanın , çalışmanı etkileyeceğini sanmıyorum.

• anlayış beklemek laızmm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aynı durum bizdede vardı açıkcası ilk günler hep mesaj atrsın veya atarlar ama sonra herkesn artk yeni bi hayatı olduğunu kabullenp beklenti içine girmicksn en azndan benim için öyleydi ve o kişilerle gerçekten samimiysen ilk görüşmenizde kaldığınız yerden devam edersiniz kmse niye beni aramadın falan demez

0|0
    0|0
  • aramak isteyen arasın istemeyen aramasın

0|0
    0|0
  • giden arasın da arayınca da şöyle ortam yaptım böyle alemlere akıyorum diye palavra sıkıp kalanı eziklemesin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...