Yunus balıklarının dikkatini çekiyorum

o kadar endişeliyim ki yunus balıklarının dikkatini neden çekiyorum?

0|0
3|18

En İyi Kız Görüşü

• az once erkeklerin dikkatini cekiyorum diyene teori uretemedim bu soru daha mantıklı, uretebilirim -balıketlisindir :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Yunus bir balık değildir, yunus senin gibi memeliler sınıfına dahil bir türdür, aynı senin gibi çiftleşir. Bu yüzdendir, nolur demeyin şu yunusa balinaya balık yahu.

0|0
    0|0
  • yunuslarda kefale bayılır haa:D

0|0
    0|0

• Bende bebeklerin dikkatini çekiyorum beni gören her bebek tip tip bakıyor hele kuzenimin bebeği kendisi benden yaklaşık 10 yaş büyük işte bebek daha 3 yaşında var yok ama çok tatlı böyle yanakları falaln sarkıyor yüzü zaten tertemiz hele bir gülüşü var adamı bitiriyor işte her bize geldiklerinde sadece benim kucağımda kalıyor annesine bile gitmiyor alırlarsa çok kötü ağlıyor benimle oyun oynaka istiyor sürekli ısırıyor cimcikliyor sonra birde gülüyor :D anlamadım gitti veleti :D

0|0
    0|0
  • yunus balıkları memeli hayvanlar olduğundan dolayı hislidirler ya sevincin ya üzüntün onlara yansımış ki bi şekilde seninle iletişim kurmaya çalıştıkları kesin...

0|0
    0|0
  • giyiyosunuz kısacık etekleri sonra balıkların dikkatini niye çekiyoruz çekersiniz tabi :))

0|1
    0|0
  • Ne alakası var ?

0|0
    0|0
  • hergün yunuslarla mı yüzüyorsun sen

1|0
    0|0
  • yunus balıkları iyidir

0|0
    0|0
  • Onlar en zeki ikinci varlıkmış sen de en zeki birinci varlıksın iletişim kurmuş olabilirsiniz :)

0|0
    0|0
  • denizkızı olmayasın sakın :)))

0|0
    0|0
  • Dingilterekarliçesi olduğun içindir.

0|0
    0|0
  • bu ne şimdi

0|0
    0|0
  • Yunus'un başında bir kapak var ya,hani şu kendi açılıp-kapanan,hah işte o kapak..ne güzel de mi. ? )

0|0
    0|0
  • belkide o seni deniz kızı olarak görmüştür :P

0|0
    0|0
  • süphanallah demekki sende bir seyler var :D

0|0
    0|0
  • nerde gördün yunus balıklarini?

0|0
    0|0
  • yok artık :D

0|0
    0|0
  • belkı senı kendılerıne benzetıyordur :D haha

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yunus balığı diye bir tür yok.Yunus,omurgalılar grubundan memeli bir hayvandır.Omurgalılar grubu;balık,kurbağa,sürüngen,kuş ve memeli olarak 5'e ayrılır.

0|0
    0|0
  • normale döndüğünde herşeyin çok güzel olduğunu göreceksin... iyi günler kraliçem :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...