Bursasporlu Taraftarlarla Beşiktaşlı Taraftarlar Neden Birbirlerine Kin Duyuyorlar?

Bursasporlu Taraftarlarla Beşiktaşlı Taraftarlar Neden Birbirlerine Kin Duyuyorlar?
Ben Bursada Yaşıyorum Ama Burada Beşiktaşın İsmini Bile Söyleyemiyorsun.
2 Sene Önce Maç Vardı Ve Bende Siyah-Beyaz Giymiştim Arkadan 3 Kişi Kovalamıştı Beni Elinde Satır Vardı Birinin.

Güncellemeler:
Sebebini Biliyorum Ama Gerçekten Bilmeyenler Var Mı?

0|0
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• bursalıların büyük Beşiktaş üzerinde reklam yapma adına başlattıkları düşmanlık kampanyası o sene herkese yenildik ama onlar ağladı
    merdivenden yukarı kaçanlar

0|0
    0|0
    • Saldırıya geçmekmi?:) Bir oyuncunun başka takımda oynaması daha önce bu tezi güçlendiriyormu? Şike yapmak için illa oynamakmı lazım o takımda? Ki Tolga öyle bir karakterde oyuncu değil kesinlikle yani boş muhabbetler her iki konuda nese böle bir polemiğe girmek bile hata sen fikrini söledin bende söledim olay bu bende seni daha zeki sanardım nese ne bu arada ben taraftarın bazı cahillerin uydurduğundan bahsetmiyorum Şike süreci derken bunu bile anlamamışsın dikkatli oku yazdıklarımı grş.

Erkekler Ne Diyor 17

• Beşiktaş şampiyonluğu kaybettiği dönemde bursa sporu orada yendi yenmesek değişen bir şey olamyacaktı bursa spor küme düşmeyecekti beşiktaş koydu bursa küme düştü bundan o acıları

https://www.youtube.com/watch?v=jgDz2k9jgLA .

0|1
    0|1
  • Bursasporun küme düştüğü 2003-2004 sezonu Beşiktaş'ın kendi sahasında yenildiği Ç. Rize maçı, ve neticesinde Bursasporun küme düşmesi...

O zamanın telefon konuşmaları düştü hatta piyasaya maçta şike yapıldığına dair... Olayın baş sorumlusu olan Sinan Engin'e Beşiktaş tribünleri bile ''Ya 2004 hesabını ver, ya da huzur ver'' diye pankart açtılar...

0|0
    0|0
  • Besiktasin bursanin rakibine son macta tuhaf sekilde yenilmesivdaha sonra sike konusmalari cikti zaten yani bir nevi bursanin hakki gasp edildi bjk cok yapiyo bu aralar bole seyler en azindan adi her sike surecinde var.

0|0
    1|1
    • biraz takip edebilsen Beşiktaşın o sene kümeye düşen takımlara bile yenildiğini bilirdin, son 5 sıradaki takımların çoğu yendi bizi ikinci yarı oynanan kirli oyunlara kafa yorun biraz beyin bunun için var
      Her şike sürecinde var derken kör bir yorumcu haline bürünmüşsün,8-0 lık ankaragücü maçının taraftarları nasıl da böyle cürretkar konuşur hayret, veysel sarı olayında da Beşiktaşın adı geçtiş değilmi
      Türkiyeye şikeyi getiren kulübe en iyi cevabı google veriyor

• veysel şike yaptı mı dediğimi anladı bu cümleden? ben seni daha zeki sanardım,
      sen her şike olayında Beşiktaşın adı geçiyor dedin ben de en güncel şike suçlamasına örnek verdim ki bunda da mı biz varız diye ama sen renk yorrumu yaptığından direk saldırıya başlamışsın, tolga ile kıyaslaman da hata, tolga daha önce brugge demi oynadı da veyselle kıyaslıyorsun

• çocuk gibisin :) ben seni daha akıllı sanardım dedikten sonra copy olarak bana aynen iletme olayını çok eskilerde yapıyorduk:) bu şekilde görüşeceksek boşver görüşmemek daha hayırlısı, dilin kemiği yok
      eskisi kadar sık girmiyorum onda da kimseyle sidik yarıştırmaya niyetim yok, bu sitedeki futbol muhabbetinin kısırlığını ancak başka yerlerde takılanlar anlar

• Bursa sadece Beşiktaş maçı yüzünden küme düştü sanki, önceki maçlarda yenilmeseydiler. Sonra bizi yenip şampiyon oldular buna neden dua etmiyorlar?

0|0
    0|0
  • Eski yıllarda beşiktaş bursayı kümeye düşürdüğü için

0|0
    0|0
  • oha. seni satırla kovaladılar?

0|0
    0|0
  • Bursaspor kume dustugu sezon besiktas bursanin rakiplerine. yenildi.. bursa dustu o yuzden. Ondan dolayi... mac gunu bursada besiktas formasi giyinir mi kizim kafayimi yedin. :)

0|0
    0|0
  • Bende bursadayım besıktaslıyım besiktas bursayı küme dusurdugu icin oldu tüm bunlar besıktaa gitti rizeye yattı ve bursa düstü ogun bugundur düsmanlar

0|0
    0|0
  • kanka onları hangi sene hatırlıyamıycam ama ligden düşürdük biz kuyruk acıları var bize :D tırsıklar işte :D :D

0|0
    0|0
  • Bursayı şikeyle küme düşürdüler

0|0
    1|0
  • Aptallık işte salaklık :) mantığı yok zaten futbol çok saçma :)

0|0
    0|0
  • tarafindan nefret bursa nin besiktasli filaan deilim ama anlayislari cok sacma

0|0
    0|0
  • doğru cevap beşiktaş yüzünden bursaspor küme düşmüştü

0|0
    0|0
  • Gereksiz bir duygu

0|0
    0|0
  • Ligten düşmesine sebep oldu Beşiktaşım 😀

0|0
    0|0
  • aptallık işte