Erkekler, fENERBAHÇE ÜLKER Final Four Yaparmı Yaparsa Şampiyon olurmu?

FENERBAHÇE ÜLKER obradoviçle iyi bir ivme yakaladı Obradoviç takıma imzasını atıyor Özlellikle ÇSKA ve Olimpiacos deplasmanlarındaki oyun karekterini Şampiyon takım karakteriydi.Tabi final four yapmak büyük başarı Bu sne Madrid'de olacak Final four Acaba Kral'ın takımını Diktatör Franco'nun Takmnı Halkın Takım'ı Fenetbahçe Alt edebilirimi Basketboldan anlayan arkadaşlar yazarsa memnun olurum

0|0
4

En İyi Erkek Görüşü

• Akşam maçtaydım yıllardır çekirdekçi tayfa Dediğimiz seyirciler bile dün akşam yerinde oturmadı müthiş bir atmosfer vardı takım inanmış taraftar inanmış bu güçle final four yapacağız inş

Bu arada gs malesef elendi ama efesin şansı var hala inş onlarda F8 yapar da keyfimiz yerine gelir

Bu arada dün olinin yenilmesiyle ilk ikiyi garantiledik gibi saha avantajı bizde olacak 1. Çıkarsak pana 2. çıkarsak Maccabi gelecek ikisinide saha avantajla eleriz

1|0
    0|0
    • Henüz Madridi düşünmek saçma zaten oraya çıktığımızda keyif alarak oynayacağız bir istatistik vereyim Obradoviç final four a çıkardığı her tekımı şampiyon yaptı adamın açıklaması şöyle Final Foura çıkalım gerisini bana bırakın

• Final four yapan takımlara bakıyorum Madrid, Barcelona, CSKA , Pana, Olimpiacos. Arasında gitmiş gelmiş Araya Siena giriyordu birde Mccaleb zamanı partizan girdi Final four oynamak Alışkanlık sonuçta adım gidip her sene hedef final four Olmalı bu bütçelerde

Erkekler Ne Diyor 3

• Fenerbahçe maşallah bu sene avrupada durdurulamıyor abi. ülke olarak avrupada başarıya o kadar hasretiz ki inşallah sonuna kadar gidip şampiyon olur kardeş takımımız

0|1
    0|0
  • kadro kalitesi final four yapmasına uygun, bu sene final four olur ama şampiyonluk zor

0|0
    0|0
  • biz anlamayanlar niye yazamıyoruz abi

0|0
    0|0
    • yaz kardeşim sende sende yaz Sıkıntı yok Hani teknik anlamda yorum istiyordum o Açıdan

• tamam :) valla korkuyorum açıkcası. gruplardan sonra iş biraz da tecrübeye bağlı. o seviyeye alışkın olmaya bağlı. ama yine de bu sene eskilere göre daha bir takımız. savunmamız da iyi durumda. ilk 4 neden olmasın

Yükleniyor...