Futbol fanatizmi bir hastalık mıdır?

Bir insanın işini, kendi zor durumunu unutup bırakıp futbolla ilgilenmesi, konuşması tartışması bana çok saçma geliyor. Asgari ücretle çalışan bir işçi, ayda milyonlar kazanan bir kulubun, on binlerce lira kazanan bir futbolcunun derdine düşüyor, veya onun fanatiği oluyor, veya futbolunu tartışıyor. Neden?

2|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Bencede çok saçma, gerçek hayattan kaçmanın bir yolu tamamen başka bir şey değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Beşiktaşlıyız Beşiktaşlııı
    ANLAYAMAZ KİMSE BU AŞKI
    Bekçisiyiz kopsa kıyamet
    SİYAH-BEYAZ bize emanet ♥

0|0
    0|0
  • Fanatiklik hastalik degildir

0|0
    0|1
  • Evet çok haklisin futbol boş vakit faydasız kafası uyuşuk olanların fantezisi

0|0
    0|1
  • Söylediklerin mantıklı olabilir ama yine de çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • Cunki benim gibi hastasi olmusun -_-

0|0
    0|0
  • futbol başlı başına bir saçmalık

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• hastalık tabi, adam galatasaraylı misal fenerbahçelilerden nefret ediyor falan ciddi bir rahatsızlık olarak görüyorum tam bir boş adam işi fanatizm, cebinize 5 kuruş para girmiyor adamlar dünyaları götürüyorlar sizde burada birbirinizi yiyorsunuz

0|1
    0|0
  • Hahh işteeee tam benim kafadansın kardeşim. Evet futbol izlenir eğlence verir. Ancak hakem düdüğü çalınca orda bitmeli sevinçte üzülmekte. Ancak yenilen takıma üzülür adam emin ol yenilen takımın futbolcusu üzülmez o kadar. Misal şampiyonluk gitti diye sen çile çekersin ama futbolcu en kral tatiline gider. Birde kavga eder birbirlerine zarar verirler hatta biri hapise biri mezara futbolcunun umrunda olmaz. Haa milli maç ayrıdır onda tepki verilir ya da sevinilir ama lig maçlarında x

1|0
    0|0
  • Kanlarında olacak bu dediğin şey yoksa bizi anlamanız çok zor.

İnsanlar kafalarını dağıtmak için izler maçları ve çoğu zaman güldürür yüzünü.

Milyonlarca insanı, ırk farketmezsizin topluyan tep aktivitedir futbol.

0|0
    0|0
  • bu şuna benzıyor bız dışarda bıbırımızı yerken rakıp oyuncular aynı gece kulubunde beraber eğlenır.

0|1
    0|0
  • Fanatiklik hastalık değil küçük yaşlarda başlar bu sevdalar futbol duygusunu yaşamayan bunu bilemez

0|0
    0|0
  • ne yapalım oturup dizi mi izleyelim

0|0
    0|0
Yükleniyor...