Ayrıldık mı yani sizce ne yapmalıyım.

merhaba kızla 2 ay önce tanıştık devamlı mesajlaşıyoduk.ara sırada görüşüyoduk.ayrılmadan 3 gün önce mesajlaşırken tartıştık.2 gün mesaj yazmadım o bikaç kez yazdı ve barıştık.1 hafta önce bi daha tartıştık.ben o an sinirlenmiştim bi daha beni arama gibisinden mesaj attım .ondan sonra ben pişman oldum ve ben 3- 4kez mesaj yolladım barışmican mi falan diye ama konuşmadı.1-2 gün sonra yanına gittim yine barişmican mı dedim ben küs değilim ki zaten dedi ama benle eskisi gibi konuşmadı o gün eve bırakırken gül verdim kendisine ve eve gittim.mesaj atmasını bekledim ama mesaj atmadı .sizce ayrıldık mı yani ne yapmalıyım.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• yok o trip atmış.öküzlüğünü anla diye :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ayrilmadinizda sen kizin kalbini cok fena kirmissin.icinden gelmiyordur mesaj atmak.sinirliyken insan konusmazdan once bi dusunur..heleki cok sevdigin biriyse

0|0
    0|0
  • soğmuş belliki ya da tavır yapıo

0|0
    0|0
  • İstersen dene bak ve gör

0|0
    0|0
  • dediin koymus. ya artik gozunden dustun umrsamior.yada kirildii icin trip atior. zaman ver. ama kendini geri cekme.cok da ustune dusme.dozunda.trop yaptini dusunuorum.istemese direk soylerdi.baya kirilmis.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bunlar doğal şeyler arkadaşım. Biraz olgunluk ve cesaretle eskisi gibi olabilirsiniz.Tabi şuan bu sana bağlı.Yeri geldiğinde alttan al ama kendini küçük gösterme.Özür dilenmesi gerektiğinde küçük bir özürle bile o kıza dünyaları verebilirsin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...