Sizi seveni mi seversiniz yoksa imkansız mı olmalı?

Şöyle ki kimi vardır peşinde koşmak ister ona ulaşmak için çabalamak ister hep imkansızların peşinden koşar ya da karşılıksız aşkları genelde bulur.

Yada kimileri de vardır ki onun gerçekten beni sevdiğine inanmam benimde onu sevmeme yeter diyenlerden mısınız?

Hangisi size daha çok uyuyor? Ona ulaşmak için çabalak mı yoksa onun sizi sevmesi yeterli mi ?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu söylediklerinin ikisi de bir ilişkinin yürümeme nedenleri ki imkansızlıkta ortada bir ilişki bile yok. Bir şey imkansızsa zaten olamaz. Aslında söylediklerinin ikisi de aynı, bunu farkettin mi? Bir şeye imkansız demek bir anlamda da senin o kişiyi sevmen ama onun seni sevmemesi olarak değerlendirilebilir bir bağlamda. Bu durumda da bir seven ve bir sevmeye oluyor. İmkansızlık şartlardan kaynaklanıyor da olabilir. İki kişi birbirini seviyor ama şartlar gereği kavuşamıyorlardır ama sanırım soruda bahsettiğin ilk verdiğim örnek. Bu çerçevede ele alırsak iki durum aynıdır ve aşksız nikah, nihaksız aşk doğurur, yani ilişki yürümez deyip yorumumu noktalıyorum.

0|1
    0|0
    • aslında ımkansızlıktan kastım suydu: bazı erkekler der ıste kız dedıgın az naza cekıcek ne bılım az ugrastırcak pesınde koscak dıye bısey vardır erkeklerın bazılarıda hemen elde ettıklerı kızları sevmıyorlar yada degerını anlamıyorlar bu amacta soylemıstım neyse sende haklısın

• Bu bahsettiğin imkansızlık değil ki. Sonuçta elde ediliyorsa imkansız değildir. Ayrıca insanoğlu aynıdır. Çok çanalasın veya çabalamasın, elde ettikten bir süre sonra değerini bilmiyor kimsenin ya da hiçbir şeyin. Onun için değeri çabaya ya da süreye bağlı olanı değil, değeri kişiliğiyle ölçüleni ve o şekilde ölçeni seçmeliyiz

Erkekler Ne Diyor 10

• bir zamanlar karşılıksız sevdim..etkisinden o kurtuldum uğruna 1 sene ünivi uzattım..fakat daha sonra öyle biri çıktı ki karşıma..ve onunla 7 yıldır birlikteyim,aradan yıllarrrr geçti o beni sevmeyen,benden nefret eden üniv uzatmama neden olan yüzüme bakmayan hatun benim telefnumu buldu..buluşmak istediğini,çok hata yaptıgını çok acılar çektiğini senin gibi seveni bulamadım belkide sana şans vermeliydim dedi..lakin iş işten geçmişti..

yani bazen uğraşmak cabalamakta sonuc vermiyor..akıl sonra dank ediyor ama nafile..

0|0
    0|0
    • Aynen sen onu severken degerını anlamıyor somra senın gıbı sevenıde bulamıynca gerı donym barı dıyor senı cok ıyı anlıyorum haklısın

• teşekkür ederim..ama karşılıklısı yoksa eğer aşkın,seni seveni sevmelisin..zamanla da alışırsın..acaba seviyormu yada aşık mı evlenilecek kadınmı ya da adammı diye düşünmekle bir ömür geçmez.. sevdiğin sevmiyorsa,seni sevene sahip çık..bukadar basit..

• sen?

0|0
    0|0
    • Ben genelde imkansızları bulurum kolay elde ettıklerımı sevmem.

• seveceğimiz insanı her zaman mantık çerçevesinde seçemiyoruz gönül bu sevenide sever,imkansızıda sever,belli mi olur...

0|0
    0|0
  • karşılıklı olanı

0|0
    0|0
  • imkansız olanı

0|0
    0|0
  • bu devirde seveni seviceksin...

0|0
    0|0
  • kimi istersem onu severim.imkansızlığı zaman gösterir.başta imkansız diye bişey olmaz

0|0
    0|0
  • necati ateş eskişehirsporda

0|0
    0|0
  • karsılıklı sevgi en iyisi sevmiyosa ısrara gerek yok...kosmayıda kosturmayı da sevmiyim:)

0|0
    0|0
    • Karsılıklı sevmek en ıyısı ama her zaman bı taraf dıgerınden daha fazla sevıyor ıkısı hıc bır zaman aynı derecede sevmıyo bu da var

• o zaman daha cok seven daha az seveni mutlu eder kendini zamanla sevdirir ne biliyim...yada alır acık acık der bak ben seni çok seviyom sende seviyosan gidelim beraber sevmiyosan git der biter yaa

• koşturmak güzel :D

0|0
    0|0
    • he yanı sen kosmazsın kosturursun :D ıyımıs

• hehe :D ıyı barı kosturduktan sonra evlenıyorsanız sorun yok :D

• her kez ben değil :d

Kızlar Ne Diyor 3

• Karşılıksız sevecek kadar mazoşist değilim ... Sevenle işim olur .

0|0
    0|0
  • Kimse sevmesin ben de kimseyi sevmiyimmm en güzeli

0|0
    0|0
  • karşılıklı

0|0
    0|0
Yükleniyor...