Sanal flörtler tutkulu bir ilşkiye dönüşebilir mi :)

bir oyun gibi başlayan yazışmaların daha sonra tutkulu birer ilişkiye dönüşmesinin kaçınılmaz olduğunu kabul edermisiniz . böyle ilşkiler yaşayanlar varmı ?

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Bu birazda kişilik ve güvene bağlı. İnsanlar sanalı gerçek olarak düşündüğü sürece herşey mümkün. sonuçta duygular her daim vardır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Dönüşmez. Yani ne kadar çok şey paylaşırsak paylaşalım bize çok fazla değer verdiğinizi sanmıyorum. Kendi adıma konuşayım şu sitede gerçekten bir kişiye değer verdim onunda bana değer verdiğini sandım ama yanıldım. Siz bizim kadar umursamıyorsunuz o yüzden de sanal flörtlerin gerçek olabileceğini düşünmüyorum.

0|0
    0|0
    • öyle demeyin . bir insanın degeri ne ise sanalda olsa karşısındaki ile eş degerdedir . ama burada erkekler secenekler bol oldugu için . ondan ona atlıyor .şu bir gercekki buradan cok hukuk insanı bayan bir arkadaş evlendi . yaklaşık 3 ay kadar oluyor . şuan cok mutlular :)))

• öyle mi ne güzel demek ki arada istisnalar çıkabiliyormuş.

• Şu an yaşıorum ama malesef aramızda güven sorunu var, onunla netten tanışıtıgm ıcın onun gibi bir suru kişiyle tanışıp görüştüğümü sanıor( pek haksız da sayılmaz:)

0|0
    0|0
    • secenek coklugumu )

• tabiki orda seçenek çok ve amaç bellidir tanışmak, ilişki kurabilmek.Ama dediğim gibi sonrasında güven sorunu oluor

• yaşamadım ama dönüşebilr heralde bilmemki

0|0
    0|0
  • böyle bişe olsa bile bi süre sonra herşey nasıl başladıysa öylede sönüyor

0|0
    0|0
  • yaşamadım ama dönüşmez her fake sanal ortamda kmse kendi değil

0|0
    0|0
  • himm olabilir ne den olmasin :)

0|0
    0|0
  • yaşamadım ama olabilir.göruyorum yaşayanlar evlenenler var

0|0
    0|0
  • şu an yasıyorum :D

0|0
    0|0
  • olamaz mı? olabilir..

0|0
    0|0
    • kraliçem neler yaşadı kimler aşık olmadı o bile evet der düdüklütencerede pişerse evet bende inanmaya başladım artık :)))

• Evet dönüşebilir yaşadım biliyorum :)

0|0
    0|0
    • ben nerden bilecegim ? müneccimmiyim .. bende yaşadım rüyamda ...hayalimin kahramanı şimdi :)) sadece bir kırmızı papucu kaldı . istanbul!da gördügüm kızın ayagına deniyorum . kimseye uymuyor .. ne ayak varmış be . kızda 45 numara. :)))

• oyundan kastın işletilmekse hayır. Yazışmak bireyselliği tutmuyor.

0|0
    0|0
    • işletilmek ne alaka . soruda oyun olarak başlayan flört anlamında ?

• bakış acıssı sanal ilişkiyi Abi'm yaşadı Annemlere sözüm var ve beni açmıyan ilişkilerden

• lütfen büyük ye büyük konuşma .. beninde kendime sözüm vardı ama:***? olabiliyormuş ... daha tutukulu özlemleri daha büyük. olabiliyor yanındakini hergün görmektense . özlemek segi duygularını dahda körüklemisi adrenalin olayı :)))

Erkekler Ne Diyor 6

• toplumsal baskının sapkınlıkları klavyeden aşk

1|0
    0|0
  • ben bir kaç defa yaşadım

gerçi reele taşımadık ama taşısak eminim ki kastettiğin gibi tutkulu sağlam bir ilişkiye dönüşebilirdi.

reele taşımadık belkide korktuk sihrin büyünün bozulabileceği endişesine kapıldık...

0|0
    0|0
  • bir kez yaşadım boşanma sonrası çok uzun soluklu olmadı halen görüşürüz ama arkadaşça,eskiden olsa sanaldan birşey olmaz derdim ama bu hayatta neye olmaz diyorsak olduğunu şahit oluyoruz o yüzden mümkündür herşey olabilir...

1|0
    0|0
  • hacı biz 13 yıldır evliyiz:D

1|0
    0|0
  • sanal aşk olur ötesi olmaz...

0|0
    0|0
  • yok inanmam,çok mümkün değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...