Level atladığına inanan erkek var mı?

Benim kanımca erkekler belli bir yaşa gelene kadar portföyünü arttırma koleksiyonlarına yenilerini ekleme ,yeni heyecanlar yaşamak rusya ,tayvan , ukrayna , letonya gibi ülkelere tamamen tarihsel ziyarette bulunma isteğiyle yanıp tutuşurlar .

Evli olmaları sevgilileri olması onlar için pek bir şey değiştirmez , çünkü bu yaptıklarını kaçamak macera deneyim diye adlandıranların yanında partneriyle ilişkilerini daha da sağlamlaştıracağına kendini inandıran bile var .

Peki erkekler hangi yaşa geldiklerinde yaptıkları yaşadıklarının artık doyum noktasına gelir , gerçekten değerli olanın huzur olduğunu anlar onu aramaya başlarlar .Sizin için bu yaş kaç olabilir ya da aranızda gerçekten level atladığına inanan var mı ?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bu işler siğara gibidir kolay kolay bırakamazsın bir başladığında, yani olayı direk ana kontrol merkezinden yönetmelisin, bir erkek sürekli yukarda senin bahsettiğin işleri yapıyorsamutlaka yetiştirilme tarzında ciddi eksiklikler vardır,

bende evliyken bile bu haltları yedim sayısını hatırlamıyorum bile ama belli bir süre sonra içimdeki boşluğu bir şey doldurdu yani ben aşık oldum başka birisine, oda bana deliler gibi,

müthiş mutluyduk hatta o kadarki benim 2. eşim bile olmaya razıydı (kendisi belli bir kariyer sahibi olmasına rağmen)

ona aşık olduktan sonra kesinlikle hayatıma başka hiç bir kadın hiç bir şekilde girmedi yani bıraktım o işleri sorunun cevabı bu olsa gerek, çünkü başka bir kadın eşimi değiled sevğilimi anlaadtıyormuşum gibi geliyordu bana, şimdi onunlada belli bir süre sonra ayrıldık bu şekilde gitmedi, ben bıraktım

ama şimdi çevremden olsun başka platformlarda olsun bahsettiğin teflifler alıyorum ama artık o taraklarda bezim yok, yani bir kadın direk gelse ve direk teklif dahi etse ( ne kadar bakımlı olsada) yinede hayır demeyi öğrendim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Tespitlerine bir yere kadar katılıyorum arkadaşım. Ama unutulmamalı ki erkeği o noktaya getiren aslında kadındır. Yazık ki bizim Türk kadını evlenmeden önce başka evlendikten sonra başka türlü davranıyor. Hem de toplumun hangi ekonomik ya da sosyal seviyesinden olursa olsun böyle yapıyor. Ya kardeşim bırakın temizlik yapmayın, yemek yapmayın, bulaşık, çamaşır vs yıkamayın. Sadece erkeğinizi ilk günkü gibi memnun edin. Ya yemin ederim bir kadının beni ömür boyu yatakta memnun edeceğini bileyim ona ev işi falan yaptırmam. Kadın tutarım, gerekirse kendim yaparım. Erkekleri Ukrayna ya da Taiwan hayaliyle yanıp tutuşturan kadınların tembellikleri ve vurdumduymazlıkları ne yazık ki. Kadınlar bunu yapsın bütün erkekler anında o leveli atlarlar emin olabilirsin.

1|1
    0|0
    • Diyosunnn ... Herşey o kadını bulmana bağlı yani .Arayışın kaç yıl daha sürer acep :))

• sankı Türk erkeği evlenınce değişmiyo sız karınıza sevgıyle ılgıyle yaklasın bakalım once bı evlendıkten sonra ayılaş sonra Türk kadını değişiyo

• Yok canım böyle bir arayışım yok. Öyle bi kadın olduğunu da sanmıyorum zaten. Ama Nasrettin Hoca'nın "ya tutarsa" dediği gibi olur da bir gün rastlarsam cidden elini sıcak sudan soğuk suya sokturmam.

• Türk buldukta japon rus zenci kaldı:)

1|1
    0|0
  • benim için böyle bir yaş sınırlaması yok :) 70 yaşındada olsam genede maceradan maceraya atılmayı herzaman isterim :)

Sezar o Efendim artık yaşınız 80i geçti inzivaya çekilmiyecekmisiniz demişler

Sezarda : Sen yarışın sonuna geldiğinde dahamı yavaş koşarsın yoksa dahamı hızlı diye güzel bir cevap vermiş :)

benimde düşüncem bu yanda :) Eğer Allah uzun ömür verir ise ömrümün sonuna dek maceralarıma devam edeceğim :)

0|0
    0|0
  • Level 1 deyim.

"Sorry Lusacan princess is in another castle" yazısını dahi göremedim.Hangi prenses? diye soruyorum

0|1
    0|0
  • Benim level giderek düşüyor o zaman :)

1|0
    0|0
    • eskiden saf aşık oluyodum ama artık biraz daha gözüm açıldı. kimse kimseyi kandırmasın kızlar da sütten çıkmış ak kaşık değil

• Kim ak kaşık diyorki :).

• erkeğine göre değişir. 50 yaşına gelip evlenip çoluk çocuk sahibi olup hala doymayanlarda mevcut. hiç o taraklarda bezi olmayanda.

ama genellikle 30una doğru akıllanıyor heralde erkekler. benim gözlemimce tabiki.

0|0
    0|0
  • Tayvan'ın Bölüm Sonu Canavarı ile henüz karşılaşmadım, karşılaşmak da istemem açıkcası çünkü hiç beklemediğim bir anda oyun bitiverirse Cast'larda Soyismime rastlama olasılığı (çocuk sahibi olma) çok yüksek olur

1|1
    0|0
  • eskiye göre level atladım bunu biliyorum

0|0
    0|0
  • Ne kadar level atlarsan atla, her zaman "Game Over" olur...

Bide bununla ilgili atasözüde var ama belaltina girmeyeyim...

0|0
    0|0
  • ... Yaşantısının her dilimin de isteklerini yaşayamamış erkekler,bir dönemden sonra geriye doğru o boşlukları doldurmaya çalıştıkları için bu tablo çıkıyor.

1|0
    0|0
  • deliğin sonu yok ... anlamak için oldukça derinlere inmem gerekti bnun yaşı veya çok tecrübe ile alakası yok beyniyle düşünmeye başlaması yeterli ... bana sorarsan anlamam 26 yılımı aldı düşünme süresi ise askerde geçen 5 ay...

0|0
    0|0
  • okul bitti askerlik bitti ve ben bir kaç level birden atlayıp zor seviyelere geldim

0|0
    0|0
  • bence 40 lı yaşlarda doyuma ulaşabilir erkekler.. ben daha levıl atlayamayanlardanım..bu levıl iyi şimdilik :))

0|0
    0|0
  • Bu dediklerini ne tüm erkeklere yorabilirsin nede belli bir yaşa,her insanın farklı bir yaşam tarzı vardır.ve bu dediklerini türkiyede başarabilen kaç erkek vardır orasıda ayrı bir konu.

0|0
    0|0
    • Bu dediklerimi yapabilen yapan aklından geçiren planlarını yapan çoooookk var tanıdığım bizzat şahit olduğum .Tabiki her erkek için geçerli değil ,ama istisnalar kaideyi bozmuyor .

• Eğer yukarda yazdığı gibi düşünmedinse istisna olanlara dahilsin .

Şimdi sokağa çıkıp erkelere sorsam ; yurt dışında 1 hafta istediğiniz bir ülke de tatil şansınız olsa idi bu hangi ülke olurdu ?

• Her insan tatil amaçlı bir ülkeye gitmek ister.ben size diyorum ki bırakın artık o ülkeleri türkiyede yurt dışına çıkan kaç kişi var.çıkanlarda zaten çalışmaya gider yada hacca gider çoğunluğu tabi ayrıca ilk defa hayatımda gitmek istediğim ülke Fransa dır.herkes farklı bir ülke der.kimisi ABD kimisiJaponya vs.şeklinde sıralanır yani herkes kadın kız için mi gidecek.Dilini kültürünü hiç birşeyini bilmediğin bir ülkede hiçte kolay değil bu işler ee tabi zenginsen orası ayrı ona birşey diyemem.

• ben inanıyorum level atladığıma lakin ki öyle değildir, akıl yaşta değil baştadır ve beyin bedavayken rus ne arar la bazarda?

0|0
    0|0
    • Çok açıklayıcı olmuş yazınız ... Zeka katsayınızla ilgili yeterli bilgiye sahibiz .Gizli yanıtlayacak kadar menem bir soru değil .Cesur olun biraz ..

• buyursunlar: link

• Cümle içinde de kullanın diyeceğim ama gizli yanıt verdiğiniz için kalsın .

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunu yaşla sınırlandırmak yalnış bence nice insanlar görüyorum 40 yaşında bile adam olamamış.

0|0
    0|0
  • Huzurdan ne anladığına bağlı olarak değişir. Huzur=Monogami diyorsan. Hormonları normal olan bir erkeğin huzuru bulacağını sanmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...