65 kiloyum fakat kollarım çok ince görünüyor?

Arkadaşlar ben 65 kiloyum (boy 1.75)
Ancak kolum normalden daha ince.. Elimde 5er KG lık 2 adet dambıl var.. düzenli olarak çalışsam faydası olur mu acaba ?

Güncellemeler:
...

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde oyle reis takma kafana 1.78 boy 71 kiloyum

0|0
    0|0
    • Usta kışın sorun olmuyorda yazın t-shirt giyince kibrit gibi dolaşıyorum ortalıkta :/
      O kadar kötü sayılmaz belkide ama rahatsız edici bir durum sonuçta

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• spor salonuna git o dambıllar yetme z ve bide çok protein alman lazım bak ben günde 4 yumurta iyiyorum 4 tane yumurtadan sadece 1 tanesiinin sarısı diğerlerinin beyazını ve bir kase yoğurt peynir ve bide çeyrek ekmek bile yemiyom öğleleyin ise tavuk göüsü 200 gr kadar ya da kırmızı ett akşamda ya sebze ağırlşık ya da dardenel ton yiyorum bir tane böylee anlıyacağın daha önce hiç spor yapmamışın spor salonu a git her yerin bir gelişsin

0|0
    0|0
  • normaldir kimse anasının karnından 40 cm kolla doğmuyor, bol çalışma iyi beslenme ve sabır lazım, 5 kglık dumbellar bir süre sonra yetmeyecektir

0|0
    0|0
  • kilo al

0|0
    0|0
  • 174 boy 66 kgyum.6 kg çift dambilla 3 ayda belirgin kol kası yaptım ama çok fazla sınav cekiyorum bunun etkisinde oldu

0|0
    0|0
    • Eğer gerçekten faydası oluyorsa bende başlayayım o zaman ne dersin..

• Eyvallah kardeşim..
      Çok kısa bir süre önce başladım zaten bu işe ve dediğin gibi her spor sonrası bir haşlanmış yumurta yiyorum.. Süt her zaman olmuyor ama olduğu zaman onuda götürüyorum :)

Tekrar sağolasın bilgiler için :)

• Rica ederim kardeşim bende senle aynı durumdaydım o yüzden yardim etmek istedim iyi geceler

Yükleniyor...