Abdullah Avcı, Selçuk İnan'ı Alevi ve sol görüşlü bir insan olduğu için mi oynatmıyor?

Selçuk İnan´ın alevi ve sol görüşlü bir futbolcu olduğu bilinir Abdullah Avcı ise Cemaatçi kimliği ile bilinir bildiğiniz gibi aleviler camiye gidipte namaz kılmaz özellikle bugün Fatih Altaylının attığı bir iddia gerçekten çok konuşulur Altay´lının iddiası Selçuk alevi olduğu için bu milli takımda oynamıyor demesi açıkçası benimde aklıma böyle şeyler gelmiyor değil Selçuk şu anda Türkiye liginin en iyi orta saha oyuncusu Hollanda maçında sen en önemli oyuncunu taktiksel sebeplerden dolayı oynatmıyorsun hadi anladık onu Estonya maçında Selçuk yine yedek ve taraftarların aşırı isteği üzerine oyuna giriyor ve golünü atıyor 1. ve 2. gollerde sevinçten havaya uçan Abdullah Avcı Selçuk´un golüne tepki vermiyor attığı gole Selçukta sevinmiyor Selçuk´un yerinde oynayan Emre Belözoğlu ise Fetullah Gülen cemaatine yakınlığı ile biliniyor eğer Fatih Altaylının iddiası doğru Selçuk alevi ve solcu olduğu için oynatılmıyorsa hakiketen çok yazık diyorum

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• sana katıldım.evet okan,emre,abdullah avcı cemaatçi hemde koyu cemaatçi.hatta daha ileri gidersek galatasaraya çomak sokmak için de yapılmış bir operasyonda diyebiliriz ki ne zaman bu tartışma çıktı selçuk düştü

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben aleviyim ve bu haberi daha önceden okumuştum. gerçekten çok saçma bir iddia. böyle şeyler ancak cemevine ucube diyenlerin başbakanlık yaptığı ülkelerde olur. saçmalamayın lütfen.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• ne kadar saçma sapan insanları okuyorsuuz ya fatih altaylı kim nerden biliyormuş bunu yine bir deli ortaya taş attı çıkarsın bakalım 40 akıllı,milli takım formasıyla gol atıpta sevinmeyen futbolcuyu kim olursa olsun kadroya bile almam abdullah hoca yine kadroya alıyor,adamın sisteminde yeri yok bu kadar basit işte

0|0
    0|0
    • Peki Abdullah avcı neden selçukun golüne tepki göstermiyor ne sistemiden bahsediyorsun sen

• türkiyenin en iyi orta saha oyuncusu pehhh diyecek laf bırakmadın teşekkürler iyi yorumlar sana

• Türkiyenin en iyi orta saha oyuncusu bunu fenerli olan Rıdvan bile söylüyor ama sizin gibi at gözlüğü takıpta maç izleyen insanlar objektif düşünemiyor

• Ya saçmaLamayın yaaa... Marco AURELIO Türk müydü MüsLüman mıydı? ama takımda yıLLarca oynadı... He o zaman AbduLLah AVCI yoktu miLLi takımda diyeceksin bende diyorum ki o zman ben BEŞİKTAŞ Lıyım neden futboLcu seçmedi BJK den diye bende sorarım sormuyorum neden ? çünkü miLLi takıma çagrıLacak adam kaLmadı BJK de oyuzden ama siz aLevi idi soLcuydu diye Laf yaparsanız bu yuzden oynatmadı diye bende bunu soyLerim biLmem anLatabiLdim mi?

0|0
    0|0
  • yok daha neler!

0|0
    0|0
  • Selçuk İnan'ın Alevi olduğunu da ilk defa duyuyorum ama böyle bir şeyden dolayı olacağını sanmıyorum.. Olur mu öyle saçmalık ya !

0|0
    0|0
  • Selçuk İnan oynatılmaz mı bu arada Sunnı ve Alevı kardeşdır

0|0
    0|0
  • ortalık bulandırmaktan baska birsey değil

0|0
    0|0
  • bence sallamış.

0|0
    0|0
  • sağ sol mu kaldı bu devirde;kaç tane solcu geldi gitti bu takımda

0|0
    0|0
  • fatih altaylı ne ki..serhat ulueren alex röportajından sonra bu mevzuya da el atmalı

0|0
    0|0
  • enteresan ilk kez duyuyorum bunu.

0|0
    0|0
  • saçma sapan haber

0|0
    0|0
  • yapmayın arkadaşlar.adam formsuz bunu herkes söylüyor.formsuz adamı kim alır milli takıma. müslüman bir insan insan ayırmaz.bunu bilmen gerekir.iş başka din başka.din görüşleri farklı olsa bile öyle bi ayrımcılık yapma ihtimalini ortada görmüyorum.

0|0
    0|0
    • Hollanda maçınnın öncesindedemi formsuzdu

• Sercan Sararer 3 hazırlık maçında iyi oynadı diye formda sayılıyor sen Sercanı kaç keree izledin Hollanda maçında berbat oynadı adam geçen sezon harikalar yaratan Süper kupa maçında 2 asist 1 gol ile oynayan adam formsuz sayılıyor Kaosu biz yaratmıyoruz Kaosu futbolu yönetenler yaratıyor.

• altta biri çok güzelbir örnek vermiş.mehmet aurelio müslüman mı?arkadaş abdullah avcı genç oyuncularada şans veriyor.selçuk gerçekten formsuz..geçmiş mazide kalmıştır.sercan sararer hollanda maçında gayet iyi top taşıdığını düşünüyorum.diğer adamlar kötüyse nabam.hollanda maçını.adamlar futbolda ekol. estonya maçında izlemedin galiba sercanı sen.ben alevi bir vatandaş olarak hiçbir türlü alınma içinde değilim.abdullah avcıdan da memnunum.uzun bir aradan sonra milli takımı top oynattı.helal olsun

Yükleniyor...