Kapat

Kızlar, squat yapıp faydasını gören?

Düzenli squat yapıp faydasını gören oldu mu?Ne kadar sürede değişim hissetmeye başladınız?Ağırlıksız hiç bir işe yaramaz mı?Kalçaları dikleştirmek için squat yanında önerisi olan var mı?

1|2
4

En İyi Kız Görüşü

• 1 ay sadece normal ağırlıksız yapmalısın. Bacakların alışması için. Hemen dambıl ile başlanmaz. 30 günlük squat takvimi uygula değişimi 1 ay içinde göreceksin. 2 inci ayda dambıl ile başlamalısın. Ve squatı çeşitleriyle beraber yapmalısın.
    Bu ilk başlayacağın; www.kizlarsoruyor.com/spor/a9819-squat-takvimi
    Takvim bitince sonraki ay yapacakların; www.kizlarsoruyor.com/spor/a16039-squat-cesitleri

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim ben de bu tarz bir program takip ediyorum o zaman o dolunca alışmış olurum o zaman ağırlığa geçerim :)

• Teşekkür ediyorum çok yardımcı oldun. Umarım önce sen peşinden de ben muhteşem kalçalara kavuşuruz :)

• Attığım linklerdeki detayları özelliklede takvimli olan link. Dikkat edilecek yerlerin hepsi orada yazıyor. 1 ayı atlat gerisi kolay bacaklar alışacak. Çok kişiyi yönlendirdim bunu sonuçları alınca ilaç gibi yapıyorlar bırakmak yok. Soruların olursa buradayım.;)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Takipteyim

1|1
    0|0
  • Hemen fark ediyor

1|1
    0|0
  • düşünüyorum ama yaparsam orantısız basenli bir şey çıkacak ortaya diye tırsıyorum HGjkshdkjD

0|0
    0|0
    • zannetmiyorum ya sonuçta birden bir popo kası çıkmaz heralde şak diye :) yani beğenmezsek hemen bırakabiliriz

• @Rosebud yorumunu @soran yaptı sandım uyku sersemiyle.. ne kadar sürede tam olarak toparlanıyor peki?

• Tabiki de sabır gerektirir bu iş. Tabi beslenmede çok önemli rol oynuyor bunda. 4 ay çok değil ama ben çok çalışıyorum haftanın 6 günü spor. Yaşam haline getirdim bunu çok rahatlatıyor bel inceliyor kalça dikleşiyor. 1 ay sonunda bacaklar sıkılaşır kalça toparlanır ve dambılla başlanır sonraki aylar yavaş yavaş dikleşir.

Yükleniyor...