Kızlar, squat yapıp faydasını gören?

Düzenli squat yapıp faydasını gören oldu mu?Ne kadar sürede değişim hissetmeye başladınız?Ağırlıksız hiç bir işe yaramaz mı?Kalçaları dikleştirmek için squat yanında önerisi olan var mı?

1|2
4

En İyi Kız Görüşü

• 1 ay sadece normal ağırlıksız yapmalısın. Bacakların alışması için. Hemen dambıl ile başlanmaz. 30 günlük squat takvimi uygula değişimi 1 ay içinde göreceksin. 2 inci ayda dambıl ile başlamalısın. Ve squatı çeşitleriyle beraber yapmalısın.
    Bu ilk başlayacağın; www.kizlarsoruyor.com/spor/a9819-squat-takvimi
    Takvim bitince sonraki ay yapacakların; www.kizlarsoruyor.com/spor/a16039-squat-cesitleri

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim ben de bu tarz bir program takip ediyorum o zaman o dolunca alışmış olurum o zaman ağırlığa geçerim :)

• Teşekkür ediyorum çok yardımcı oldun. Umarım önce sen peşinden de ben muhteşem kalçalara kavuşuruz :)

• Attığım linklerdeki detayları özelliklede takvimli olan link. Dikkat edilecek yerlerin hepsi orada yazıyor. 1 ayı atlat gerisi kolay bacaklar alışacak. Çok kişiyi yönlendirdim bunu sonuçları alınca ilaç gibi yapıyorlar bırakmak yok. Soruların olursa buradayım.;)

Kızlar Ne Diyor 3

• Takipteyim

1|1
    0|0
  • Hemen fark ediyor

1|1
    0|0
  • düşünüyorum ama yaparsam orantısız basenli bir şey çıkacak ortaya diye tırsıyorum HGjkshdkjD

0|0
    0|0
    • zannetmiyorum ya sonuçta birden bir popo kası çıkmaz heralde şak diye :) yani beğenmezsek hemen bırakabiliriz

• @Rosebud yorumunu @soran yaptı sandım uyku sersemiyle.. ne kadar sürede tam olarak toparlanıyor peki?

• Tabiki de sabır gerektirir bu iş. Tabi beslenmede çok önemli rol oynuyor bunda. 4 ay çok değil ama ben çok çalışıyorum haftanın 6 günü spor. Yaşam haline getirdim bunu çok rahatlatıyor bel inceliyor kalça dikleşiyor. 1 ay sonunda bacaklar sıkılaşır kalça toparlanır ve dambılla başlanır sonraki aylar yavaş yavaş dikleşir.

Yükleniyor...