Milli takım nasıl oynamalı? Benim fikrim soruda?

Arkadaşlar bence dünya kupasında (robben-snijder-van persie) öndeki serbest üçlü sistemini bizim takımda (Gökhan töre-Çalhanoğlu-Burak yılmaz) yapabilir. Belki kalite bir daha düşük olur ama yapabilirler bence.
Yani defansif oynamalı diye düşünüyorum.
Bu konuda bence yazmışstım ama kimse sallamayınca soru soruyum dedim.
sizce nasıl oynamalı milli takım?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• O 3'lünün üzerine oynanabilir aynen. Orta sahada boş beleş paslaşmalar yerine hızlı ataklarda bütün topları Gökhan'a yollayarak dikine gol aranabilir. Normal hücumlarda da Hakan'ın ara pası ve şutlarından faydalanılabilir. Tabii ki ceza sahası çevresinde Burak her an golü kokluyor olmalı. Hollanda bireysel olarak çok iyi takım ama takım olarak başarılı bulmuyorum. Yenmemiz mucize olmaz.

0|1
    0|0
    • Evet ama tek maçta oturacak sistem de değil bu. Fiziksel yükleme gerekir. Yensek bile çıkmamaız zor zaten o yüzden sonrası için konuşuyorum. Hollanda da o üçlünün neler yaptığını gördük müthiş oynadılar.

• Aynen çok doğru. Oyuncuların önünü açıp bundan sonra mecburen güveneceksin:

• Tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 1

• Arjen wes rvp onunde aslan gibi bir savunma lazim olacak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Burak yilmaza atilacak ara toplar muhim bence pas konusunda yetenekli oyuncular sart selcuk iyi bir ouncu yanina alper potuk olmali kanatlari gokhan tore ve hakan calhanoglu evet olabilit

0|2
    0|0
  • Beşiktaşlıyım ama Robben özel bir oyuncu. Hollanda Robben'siz gruptan çıkamayacak bir takımken Robben tek başına bu takımı dünya 3. sü yaptı. Gökhan tek başına takımı o kadar taşıyamaz. Burak, RVP gibi sırtı dönük oynayabilen, gerektiğinde uzaktan da gol atabilen bir oyuncu değil, devamlı koşarak oynaması gerekiyor. Benzetme de en çok sneijder-hakan birbirine benzemiş. Hakan tecrübe kazandığında bir farkı kalmaz. Fikir hoşuma gitti aslında ama olur mu bilemedim.

0|1
    0|0
    • Olabilir bence bir gömlek aşağısı olur belki ama önemli değil

• milli takım mı var? döküntüden baska bise degil nerde o eski 2002 milli takımı... hic unutmam herkes eve kitlenirdi.. kimse dısarıya cıkmazdı...

0|1
    0|0
    • öyle tabi ama futbolda dün yoktur bugün vardır ı günler geride kaldı artık malesef

• Bence forvette tüpçü oynasın gelene gidene takıyor zaten belki bir boka yarar

0|1
    0|0
  • Bu işler çok problemli oynatamıyorlar maalesef

0|0
    0|0
  • şu an ki takımdan bir cacık olmaz para için değil futbol için oynamak lazım

0|0
    0|0
    • abi hiç yoktan iyi değil midir. takım bir çıkıyo sahaya ne yapacağını bilmiyo en azından bir planı olsun ne yapmaya çalıştığı belli olsun.

• Düzelmez kadro çok zaif

0|0
    0|0
    • kadronın neresi zayıf çok iyi futbolcularımız var bence

• Basit düşüncenle hiçbir şey düzelmez - Aldıgı ücret kimseyi ilgilendirmez de'' Bu ücreti sen ben gibilerin sırtından alıyor bilmem farkındamısın.
      Neyse kardeşim ben son yorumumu yapmıs oliyim uzlasmaya varamicaz bu gidişle
      esen kal

• Abi ne alakası var kimin ne kadar aldığı yönetimin sorunu teknik direktörün değil. Teknik direktör kim iyi oynuyosa onu oynatır bu kadar basit

• aynen katılıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...