Sevgilinize hiç tokat attınız mı veya tokat yediniz mi?

Eskiden ilişkilerde tokat olayı meşurdu, bi tokatla bitirilirdi ilişkiler, şimdi ise telefon mesajıyla bitiriliyor... Aranızda atalarımızın mirası olan tokat geleneğini özleyenler var mı? :) geleneğimize niye sahip çıkmıyoruz? :) bu işin esprisi tabi ama sorum ciddi ! espri yapmak serbest ama lütfen cevaplarınızı da yazın...

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok sinirlendirmişti okkalı bi tane atmıştım oh olsun.

0|1
    0|0
  • Tokat yedim. Gerçek manada hemde şakasına değil.

0|1
    0|0
  • hic yemedim ama bi kere istemeyerek attiydim,sinir etmisti cunku..oda bu yanagimada vur kizin vurdugu yerde gul bitermis demisti..

0|1
    0|0
  • yemem ve

yedirtmem

0|1
    0|0
  • ÇOK VURDUMM :) AMA BANA KIYIP HİÇ VURAMAZ :)

0|1
    0|0
  • 1 kz sonra optum kiyamadim

0|1
    0|0
  • oo'ooo ben hergün yumruk atıyorum sen ne diyosun abisi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• dayak yedikçe kubatımm kubatımmmm diyen nihal'eyi gördükçe kubat olasım gelio :)))) dayak gerçekten cennetten çıkmamıı acaba :D şiddete özendirmeyin kardeşim bizi :) kubat nihalesini arıo :D

0|1
    0|0
  • Ohoo her buluşmamızda tokat atıyor :( şakasına ama daha önce yaptığım hataların acısını içinde barındırıyor olabilir :D

0|1
    0|0
  • Şaka olarak tokat attı ama öyle ciddi sebeple tartışıp tokatlaşmadık

0|1
    0|0
  • atmadım da yemedim de. güzel şeyler değil bunlar. yesem de atmazdım, iyice bir sarsar bırakır giderdim

0|1
    0|0
  • normalde çok kavgacı biriyim ama sevgilim yine sigaa içtim die hafifte olsa gerçekten bi tokat vurdu dondum sonra öptü :) ah keşke şimdi yanımda olaydın hergün tokatlasaydın beni tabi sonra da hemen öpeydin ah ah :==)))

0|1
    0|0
    • hayırdır hacı uzakta mı sevdiğin?

• hayırlısı olsun kardeş ne diyeyim :(

• öyledir paşa herşeyin hayırlısı...

• 1 Kere Tokat Attım Harbi Okkalı Tokat Birde Kızdan Kafa Yedim :) :) Burnumu Kırmıstı :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...