Aileniz, bir anda tavrıyla ya da değişik bir kişilik özelliğiyle sizi şaşırtıyor mu?

Detay vereyim... Hatta bir örnek verince daha da netleşecektir:

Ayda bir bazen birkaç haftada bir, kendi halimizde müzik yapıyoruz, iddiasızca. Bir gün, arkadaşım amfisiyle bizim eve gelmişti. Dandik, bozuk bi amfi. Cızırtılı, bence hatta bizce muhteşem kirli bir sesi var. Neyse. Annemler de alt katta yatıyorlar. Biz biraz gaza gelmişiz ya da annemin kulaklarının hassaslığından, o gece küçük bir konser olmuş ses düzeyinde.

Olay şu ki: O bozuk amfinin çıkardığı 'sound' annemde (58) nasıl yer ettiyse geçen gün queens of the stone ages dinliyordum. Annem bir anda "Sizin şarkınız mı?" dedi. Şarkıya dikkat edince, hakkaten de bizim o kirli amfinin sesi var. Seviyoruz da kendilerini.

Sonuç olarak... Aileyle zevklerin uyuşmaması, aynı dili konuşamama gibi sorunlar her jenerasyonun derdi olmuştur. Burada biraz onu yakalamış olmanın heyecanını duyuyorum sanıyorum. :) Yani, annemin o sound'u yakalaması, müthişti bence. Epey şaşırmıştım.

Belki Alakalı Belki Alakasız Not: KS-Yazılar özelliğinin çalışmaması, topkapı sarayı'na gidip bütün önemli şeylerin bulunduğu kısmın restorasyonda olduğunu öğrenmek gibi oluyor artık bu arada.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...