Bir çok şeyi hatta insanların yuh be bunu mu dert ediyorsun dedikleri şeyleri bile takıntı yapıyorum..

Arkadaşlar benim sorum ilginç ve uzun ama olsun cevaplayın lütfen...

Arkadaşlar ben garip bir insanım

yakışıklıyım Çirkin hissediyorum.. (gerçekten çok kız arkadaşım oldu çoğu kişi yakışıklı olduğumu söyledi bu yaşıma kadar kızların bana çoğu kez laf attığı bile oldu )

Uzun boyluyum kendimi kısa hissediyorum (1.85)

Fiziken güçlüyüm kendimi güçsüz hissediyorum.. (boksörüm body ile uğraşıyorum )

tarz giyiniyorum güzel giyiniyorum en moda şeyleri giyorum ama kendimi garip hissediyorum kötü giyiniyorum gibi geliyo...

Bir çok şeyi hatta insanların yuh be bunumu dert ediyon dedikleri şeyleri bile takıntı yapıyorum..

Yolda yürürken insanların bana bakmasından nefret ediyorum kızların bakması bile sınırımı bozuyo acaba bende kötü bişeymi var lan niye bakıyo bunlar diyorum ama kızlar bakmayıncada ulan bunlar niye bakmıyo bana diyorum...

bunlar size saçma gelebilir ama gerçekten ciddiyim.

bende ki sorunu çözemedim daha...

daha aklıma geldikçe güncellicem soruyu...

LÜTFEN SAÇMALAMADAN CEVAPLAYALIM YAŞINIZIN İNSANI OLUN..! Söylediğiniz her kelime benim için önemli olabilir..

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• özgüven eksikliği var sende başka hiçbir sorunun yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• takıntılısın ve güven eksikliğin var sanırım bir psikologa ya da psikiyatra gittin mi

0|1
    0|0
    • ya gıttımde onlarla olmuyo o ıs kendı ıcımde halletmedıkce duzelmez.. takııntılıyım asırı derecede

• Kendi kendine halledebileceksen önce boşvermeyi öğrenmen gerek, sonra insanların senin hakkında ne düşündüğünü umursamamayı. Ne olursan ol kendine değer vermen gerek, öz saygın olmalı. Zamanla geçer bu takıntılı halinde güvensizliğinde

• teşekkür

• aşırı güvensizlik. bence burcunla yükselenin uyumsuz sana da çarpık bi duygu dünyası vermiş. gerçekten bi doğum analizini çıkart anlayacaksın

0|0
    0|0
    • onu nasıl yapıcam kendı burcumla yukselen burcumumu karsılastırcam napıcam

• öz guven eksıklıgımı yenıcem o zaman özguvenımı arttırayım tavan yaptırım pıskologa gerek yok kendım hallederım :D

• hadi inşallah

• fiziki olarak belkide mükemmel ruhsal olarak çıkmazlarda gibisin cevrendeki insanlar seni bu hale getirmiş bence ailenin tek erkek çocuğumusun okuyomusun çalışıyomusun nasıl bir ortamdasın bilmiyorum kendini gercekten iyi hissettiren gercek dostlarınla birarada olmalısın bence.:) bu düşüncelerin kısa süreli sıkıntılı bir dönemdede aklına düşmüş olabilir bence sen garip değil iyi bir insansın.

0|0
    0|0
    • tek erkek cocugu degılım okuyorum etrafımdakı herkez cıkarcı

• Bunun çok çeşitli sebebleri olabilir ki daha öncden hoşlandığın kız reddetmiştir yada bi olay yaşamıssındır o etkilemiştir seni farkında olmadan.

0|0
    0|0
    • hayatımda hıcbı kız reddetmedıde daha önce olaylar etkılemıstır farkında olmadan olabılır sanırım

• kompleks sahibi erkek de pek çekilmez oluyor

0|0
    0|0
    • napalım bu benım sucum degıl

Erkekler Ne Diyor 3

• link

sonuna kadar izle dostum cevabı video gizli nlp ile tanışman lazım

sorunun cev abı ise kendine yanlış sorular soruyorsun

0|0
    0|0
    • ızlıyorum cok dogru

• aslında hep neden ben nıye ben dıye sorarım ama bu vıdeoda olumlu bakmak gerektıgını ögrendım

• kitaplarını şiddetle tavsiye ederim hayata bakışın tamamiyle değişecek

• yazık lan kimin çocuguysa

0|0
    1|1
  • psikolojin bozuk.

0|0
    0|0
    • farkındayım

• pıskologlar hıcbıseyden anlamıyolar dostum gıttım ılac yazıyo gönderıyo adama özguven eksıklgım var dıyom herıf bana depresyon ılacı yazıyo kullandım belkı bısey bılıyodurda yazmıstır dıye fayda görmedım

• o zaman arkadaşlarını değiştir dostum ortamnını değiş.

Yükleniyor...