En iyi arkadaşınızla nasıl tanıştınız ?

En iyi arkadaşınızla nasıl tanıştınız ? Ben en iyi arkadaşlarımla nasıl tanıştığımı hiç hatırlamam hele bide okul ortamındaysa...Peki siz en iyi arkadaşınızla nasıl tanıştınız hatırlıyor musunuz ?

0|0
10|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• unıversıtede sınıfta secım oldugu gun oyları saymamız ıcın hoca ıkımızı cıkarmıstı tahtaya oyle vesıle oldu tanısmamız kardesım ya adam adam

0|0
    0|0
  • Olum bak konuşmana dikkat et sinirli adamım ben s.. git lan sen de dedi güldü ben kafa attım o tuttu kafa attı ben kafa attım sonra öyle öyle gün geçtikçe kardeş olduk.Şimdi dese ölmeye gidiyorum bensiz mi der yine kafa atarım.

0|0
    0|0
  • iki tane kardesten ote dostum vardi biri 16 yillik digeri 8 yilliik ortaokuldan kalma ama buyugunce arkadaslik hikaye kimsen yok bu hayatta guveneceksen Allaha guven tek dost odur simdi iyi anladim

0|1
    0|0
  • en ıyı arkadasım yok arkadasım yok hiçç arkadasım yok bıtane bayram dıye askerlık arkadasım var haftada bır ya arar ya aramaz oda benım sınıf arkadasımdı aynı yerde askerlık yaptık

0|0
    0|0
  • askerde.

0|0
    0|0
  • aynı sınıftaydık ortamlar birdi öyle kanka hesabı takıldık sonra herif i*ne çıktı iyimi tabi direk yol verdim :-)

0|0
    0|0
  • 1 yaşımızdaki fotoğraflar var heralde o biberon senin yok benim diye birbirimize girmişizdir

0|0
    0|0
  • silgimi çalmıştı getirdiği zaman tanıştık okulda

0|0
    0|0
  • kavga ederek

0|0
    0|0
  • Hayvan satan bır dukkanda.

0|0
    0|0
  • muhtemelen annelerimiz hadi beraber oynayın demiştir.

0|0
    0|0
  • İlk okulda tanıştık silgi alışverişinde.

0|0
    0|0
  • ortaokuldan arkadaşım aynı sırada oturmuştuk ordan tanıştık işte

0|0
    0|0
  • Otobüste.

0|0
    0|0
  • ailecek oturduk karar verdik :)

0|0
    0|0
  • uzun zaman önce tasfiye yoluna gittim en iyi arkadaşım dedigim kimse yok

0|0
    0|0
  • ayni isyerunde 3 sene gorev yaptik.tabi erkek.kral delikanlidir tacsiz krallardan.

0|0
    0|0
  • En iyi arkadaşım bir ayı'ydı Angara'nın dağların da tanıştım

0|0
    0|0
  • dere boyunda sırt sırta verip mastürbasyon yaparken :/..

0|2
    2|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Biriyle dershanede diğeriyle okulda tanıştık

0|0
    0|0
  • Aynı mahalledeydik ıslak kek getirmisti bize çok happy olmustum derken tanıstık sonra okul arkadaslıgı eklenerek devam etti .. iyiki tanımısım o günlere gittim simdi ya duygularım kımıl kımıl oldu :p

0|0
    0|0
  • Yurtta tanistik hala ilk gunku gibiyiz cok sukur

0|0
    0|0
  • Okulun ilk günü.. Salagimla ayni gün dogdugumuzu örenince bi kaynasma oldu :)

0|0
    0|0
  • Eski sevgilimin arkadaşıydı sonra en iyi arkadaşım oldu :)

0|0
    0|0
  • en iyi arkadaşlar genelde liseden çıkar.

benim de öyle oldu.

0|0
    0|0
  • aileler tanisiyordu bizde tanistik

0|0
    0|0
  • Üniversitede.

0|0
    0|0
  • Pek en iyi arkadaşım yok. Olsada pek hatırlamam böyle şeyleri, arkadaşlarımıda.

0|0
    0|1
  • anaokulunda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...