Esim fitnes e izin wermio?

Evet esim Spor Salona gitim izin wermiyor Almanyadayim genelikle aksamlari erkekler gelir sabah lari kizlar Öyle cok oliyor bende dedim sabah gitim diye hayir dedi dedim o gelsin dedi gelmem tembel im bende ama fit olmak Istiom cünki sirtim kambur felan evde Spor yapiom ama evde de cok zor ya doru yapamiom hareketleri bide hamile likten sonra 59 Kilo dim ben tamam mi güzel deggildim cok ozaman izin werioyrdu simdi de böle simdi cok gicik oldum yani gitcem fitnese sizce neyapim

Güncellemeler:
şu an 47 kiloyum

0|2
13|61

En İyi Erkek Görüşü

• git bu kadar da şey olmaya gerek yok git söyle konuş anlamıyorsa gidicem de :)

ne yaparsa yapsın gidicem de :) :)

hem dinamik olursun hem de uykun daha derin olur yorulursan git sen git :)

1|0
    0|0
    • Benede hem saten sabah gitcem ya erkek yok ozaman saten :D Insjala weriri ya

• ahahahahahahah :D:D bunlar güzel gibi ama boşver rahat ol topukluyla spor yaptığını düşündüm de bir an ahahahahhhahaha

• Hahahah:D

Erkekler Ne Diyor 60

• Ben spora gidiyorum.. eşiyle gelenlere imreniyorum. Birlikte o kadar güzel eglenıyorlarkı... Ben evlenirsem spora kesınlıkle esımle gıderım.

0|0
    0|0
    • Bende Öyle Istiom da esim gitmek istemio

• Git tabıkı spor kadar guel bırsey varmı? oradakı bayanları gorunce dahada azımlı oluyrosun.. ıns yuvana zarar gelmez.

• Aynen

• Kilolarından dolayı aile huzurunu bozma. Biraz sakinleş önce. Sinirli olduğun zaman sağlıklı kararlar veremezsin. Elbet mutlu olduğu bir vakitte tatlı dille anlatılabilir. Eminim oda iyi niyetle izin vermiyordur. Seni ve ailesini düşündüğü için. Başına kötü birşey gelmesinden endişe ediyordur. Kimse sevdiğini kaybetmek istemez. Biraz zaman tanımalısın bence..

0|0
    0|0
    • 5 kılo fazlalik wardi55 kiloydum izin weriordu simdi wermio sevse ozaman da wermezdi ozaman izin wermeseydi gitmezdim
      Aama bu farkli

• Belki bir şey duymuştur. Tedirgindir. Bu küçük sorunlarla aile huzurunu bozma ne olur. Bunlar çok basit konular. Üzülmeye bile değmez emin ol. Kaygılarını öğrenmeye bak. Belki duyduğu kaygılar sesinde kafana yatar. Bilemezsin. Dediğim gibi sinirli iken asla karar alma. Bak çocuğunuzda var. Mutlu mesut bir gelecek için uğraştığınıza eminim. Ne gerek var böyle küçük şeyleri kafaya takmaya...

• Hmm anladim

• 47kilo ideal altina dusersen zayif olrsn kilonda kal derim ama vuct fit olmasi ayri bsy spor yap tabiki git fitnesa ne olcak hemde gunduzmus iste gider gelrsn ben olsm izn verrm hatta kendm gonderrm agrilarm var kambur duryrm diyosn saglkli fit olmk istysn ne gzl kocan biraz dar bakislyms yanls anlama da

0|0
    0|0
    • Saol Bencede Öyle evet kas yapmak Istiom cok azcik

• Sportif fit bayanlar cok iyi olyr bnce sen git bisure snra kocaninda hosna gider bnce :)

• Aynen gitcem

• 18 yasındasın ne eşi kızım liseli senın yaşındakiler hayal ürünü sorular sormayın ya

0|1
    0|0
  • Kocanın rızası olmadan yapılan her ışin öbür tarafta hesabı ağır olur... o istemiyorsa yapmayacaksın!!!

0|1
    0|1
  • şişko iken gidebilirsin demiş zayıfken yani güzel birine dönüştüğünde gitme demiş ya en çok o kısma güldüm :D sen hep aynıydın zaten sadece birkaç kilo fazlan vardı. ama izin vermemesi çok saçma :)

0|0
    0|0
    • Yani :D ama ozaman neden werdi ona sinir oliom simdi gitcem Banane Banane ya :)

• Abartma ya ben derim bu Adam diye baskasi deyemez ama

• iyi sana mutluluklar o zaman. laf da söyletmiyor

• kız erkek ayrı bir yer varsa git derim. ya da o tembel kocana söyle sana spor hocası tutsun bayan bir tane :D

0|0
    0|0
    • Yok ayri bide Spor hoca istemem ki

• madem gidemicen, evde yapmaya devam et. ayna karşısında doğru yapmaya çalış :))

• Hayir anlamadin mi sen? Bu durumu Eskiden deger wermiomus demek

• Bende izin vermem

0|1
    0|0
  • "Öyle cok oliyor bende dedim sabah gitim diye hayir dedi dedim o gelsin dedi"
    Bu nası cümle Allah' ını seversen :d

0|0
    0|0
  • 'Was er denkt mir scheiss egal' de kendi kendine.

0|0
    0|0
    • Ya diom ya saten

• Kendine bakma, ona yakın davranma. En sonunda bıksın izin versin.

• tamam

• bencede vermediği daha iyi ben spor salonunda çalışıyorum ne tür erkekler geliyor ne amaçla geliyor bir bilsen nelerini gördük ya

0|0
    0|0
    • Burasi almanya

• Hayir bence degil cok sisko yim 47 Kilo evde de yapamiom kas sık dıolar nasil olio bilmiom -.-

• 47 sin ve kiloluyum diyorsun hala :D evde belli hareketlerle yaparsın

• ben bir tek koşulda izin verirdim. işletmeci ve öğretmenler bayan olcak ve sadece bayanların gidebileceği bir salon olacak :D

0|0
    0|0
  • sadece kadınların zamanında gitmene izin vermemesi tuhaf. belkide güzelleşip onu bırakacağını düşünüyordur filan ne biliyim böyle düşünceleri olan insanlarda var.

0|0
    0|0
    • Hmm oda olabilir ya:/ ne bilim ya ben güzel Olim diye degil Tembellim gitsin diye yapmak Istiom Spor

• inşallah kolay gelsin :)

• Saol:)

• doğru yapıyo evde al malzemeleri yap oraya o kadar para verene kadar...
    hem sürekli yaprsın...
    b*k yok oralarda...

0|0
    0|0
    • Pahli degil bide esim parasi icin. Birsey demio ama gitcem ben yinede öbür gün kayit olcam

• Alaka yok Karin dese hersey yaparmsib?

• benim bu zamana kadar hiç bir sevgilim bak sevgili diyorum...
      karımı sen hayal et nasıl olur...
      hiç bir sevgilim bana hayır diyebileceği birşey yapmadım... bu sebeple gönlünü hep hoş tuttum ve birbirimize o kdar hoş görülü olduk ki biz neden kavga edemiyoruz die sordu...
      bende hoş görü ve saygıdır sebebi dedim...
      eşimle olan sevgi ve muhabbetim bunlardan kat kat olcak...
      benim evleneceğim kişi benim üzülebilceğim hiç bir şeyi yapmadı yapmaz...
      çünkü onun gölü emanet tıpkı benim gönlümünde ona emanet olduğu gibi...

• Git.

0|0
    0|0
  • zaten kafaya koymussun gitmeyi niye soruyorsun.

ilginc.

0|0
    0|0
  • Öyle şeymi olur. İzin vermesi lazım. Hatta söyle kabul ederse beraber gidin spora olmazsa.

0|0
    0|0
  • Ya bende spora gidiyorum body fitnes tarzında çalışıyorum bayanlar geliyor taytla olmuyor gerçekten haklı eşin sende ona hak ver biraz.

0|0
    0|0
    • Ne alala

• Ne Alaka ya almanca bilsen bir koycam da nede

• Neye koyuyon kızım yavaş gel sen git kocan gelsin muhattabım değilsin.

• Enişte haklı! Fitness evde de yapılır :)

0|0
    0|0
  • bende vermem sen eşim yakışıklımı annem beğenmiyor diye soran kız değilmisin

0|0
    0|0
    • Hayir sormadim ama güzel soru sorim ben

• sadece bayanlara òzel salon yok mu? .

0|0
    0|0
    • Wardir belki ama Uzak da

• Olur beni yanliş anliyorsun.

• Hii

• abi benim karım benim için fitnessa gidecek ben de izin vermeyecem ha. birlikte giderim valla her gün ama orda ne olur bilemem :D

0|0
    0|0
  • ikna et

0|0
    0|0
  • saçmalık taş gibi bir hatun olsan onun işşine gelir

0|0
    0|0
  • Bence sen Türkçe dersine git ondan önce.

1|0
    0|0
  • Ne işin var gız fitneste. Fitnesmis. yap evde fitnesini koltuğu kaldır masayı çek şuna çek ne bilem. Sıkma adamın canını gavur ellerinde

0|0
    0|0
  • Almanyadayım dedikten sonra yazının geri kalanını istemsizce alman Türkler gibi okudum

1|0
    0|0
  • Spor aletlerini eve alsın evde yap

0|1
    0|0
    • Sevmem Öyle war ama istemiorum ses yapio cok cocuk war evde olmaz

• Gitme. ...

0|0
    0|0
  • gitme o zmana d

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    30

Kızlar Ne Diyor 13

• Sağlığım önemli ver izin de.

0|1
    0|0
    • Bencede. Yani haftaya kayit olcam ben

• İzin vermemesi normaldir.

0|0
    1|0
    • Evet normal kadinlar hic birsey haki yok normal sonra diyolar neden erkekler üstün

• sadece kızların olduğu spor salonuna git sorun olmaz bence benim yaşadığım yerde böyle birşey yok malesef karışık gitmk zorunda kalıyorum karışmasıda normal

0|0
    0|0
    • Yok burada Öyle :/

• yani resimde ikinizin fotoğrafı var bişey olmaz :)

• Kizar tabi sormadi ki :D fotlmuzu koydun mu diye

• Size gelip ikna edelim istersen :d

0|0
    0|0
  • Çünkü bir Türk erkeğiyle evlisin olur öyle alış

0|0
    0|1
  • Kocan haklı baskasının senın orana burana bakmanı ıstemıyordur evde yap en ıyısı

0|0
    1|0
  • Cok güzelsin ama masallah gayet iyi kilon

0|0
    0|0
  • Sevgilimde izin vermiyor 😈

0|0
    0|0
    • Dinleme ya sevgilin sonucta

• Ya evlenmeyi dusunuyoruz iliski ask drmek anlasmaktir ne biliim bende cok skildim bu davranislarindanda idare etcez bakalim

• Problem burada ne biliyormusn evlenince dah kötü olur dah cok sey izin wermez Benimki de Öyle yapyior Hergün kavga ederiyoruz

• hamilelikten sonra nasıl 59 kilo aldın ki acaba ne yedin sen ya

0|0
    0|0
    • 59 Kilo düm simdi 47 kilom

• işte bu yaşlar hep ergenliğin verdiği psikolojiden oluşuyor artık eşinle eğlen de hayatın tadı çıksın

• Aynen Öyle

• Ciddimisin almanyanın neresinden bende stuttgarttayım benimde eşim izin vermiyor ama bende gidicem kararlıyım yanıma arkadaş arıyorum:)

0|0
    0|0
    • Ben neuss danim uzak biraz ;)

• Evde Spor yapmak demek istedin neden inngöizce türkce birlesitrmek cok sacma bide evde Yapyiorum ama fitnes basla

• Sende çok kafa var sanki geri kafalılığa bağlamayı bırakın ya bu kadar görgüsüz olunmazki biz bilmiyorhz sanki onu spor salonuyka evde yaptığın spor birmi sor bunu o sende olan kafaya:) gelmiş bide bizi küçümsüyor fındık kadar beyinle

• İzin isteyecek yaşı geçmedin mi sence?

0|0
    0|0
  • Eşinin izni yoksa gidemezsin

0|0
    1|0
    • Giderim

• İnşallah devam edebilirsiniz böyle

• Öyle

• ne izni l*n de

0|0
    0|0
Yükleniyor...