O günün birinde beni sever mi?

Geçen yıl sınıftan birine aşık oldum ve ona bunu söyledim bana karşı bir şey hissetmediğini yapıcak bir şeyin olmadığını hayatımda başarılar dilediğini söyledi ama vazgeçemedm 1 yıl olucak az kaldı ben onu takp ederk evni bldm arkadaslrndan zorla tel. nosunu aldm onu hep korudm faceten beni engellemesine rağmen fake hesaplar açıp onu hep yokladım . İntihara kalkıtım.

Ve hala vazgeçemyrm çünkü içimden bir ses ona o kadar emek harcadn ki o bir gün seni sevicek diyo ben onu çok seviyorum napmalıyım ?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Emin ol her şey elde edene kadar oluyor. Zaman sonra gün gelecek sen ona "söktür" diyeceksin .. Ve boş işler için intihara kalkışma, sonu cehennem. Biraz mantıklı ol beni deli etme. Git yine her şeyi açık açık konuş .. Ya da hayatına başka birini sok, zaman sonra unutur, o kişiyi seversin belki de..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sen birinden hoşlanmasan ve kendini yırtsa bir gün onu begenirmisin ben begenmem bilemiyorum boşuna ugraşma bence gençligini boşa geçirme

0|0
    0|0
  • Daha napıcan la,tövbe yarabbim kızlardan korktum bir an

1|0
    0|0
  • sen onu takıntı haline getirmişsin bence sevmemişsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sevse şimdiye kadar severdi, kaldı ki onun sevmesi için çok şey yaptığnı düşünmekte hata ediyosun bence onun seni sevmesi için bi şey yapmamıssın vefakat onu kaçırmak için elinden gelen her seyi yapmıssın. kimse böyle sevemez ki.. hayır seveceği varsa da uzaklaşır. intihara kalkışmışsın üstelik. kendiisini sevmeyeni bi baskası hiç sevmez, işe kendini sevmekle başla

0|0
    0|0
  • Malesef sevmez keske dedgn gibi olsaydi ama olmaz. Ayrica diyelmki oldu, hep sen onn pesnden kosmus olcsksn bunu 2de bir duycaksn utancaksn surekli.. gerk yok uzme kenedeni

0|0
    0|0
  • Unut bence..boşuna kendinide üzüyosun

0|0
    0|0
  • Sevmeyecek.Boşuna umut edip kendini yorma.

0|0
    0|0
  • o seni sevmiycek. bunu kabul etmezsen hayatını gencecik yaşında zehirr edersn

0|0
    0|0
Yükleniyor...