Sizi de böyle seven olsa siz ne düşünürdünüz ?(Özellikle bayanlar cevaplarsa memnun olurum)

Arkadaşlar tip olarak yakışıklı birisi değil ama insanlık bakımından onun gibi birisi çok zor bulananlardani.Üniversitede tanınmış ders bakımından yani ve hayatında sizden önce sadece 1 kişi olmuş.Bu çocukla ilk önceleri çok sıkı dosttunuz kanka kelimesini sevmem ama kankaydınız yani.Dertlerinizi ona anlatır ve onunla ağlardınız ve size arkadaşlığı boyunca hiç yalan söylemedi ve ona güveniyorsunuz.Bir gün size aşık olduğunu söyledi ve sizde arkadaş olarak görüyorum diyerek kibarca reddettiniz onunla aranıza mesafe koydunuz.Bu çocuk sizin için yurtdışına temelli olarak gitme imkanı varken sizi bırakamadığı için bu fırsatı geri çevirdi.Siz başka birisiyle çıktınız ama tutunamadınız ayrıldınız

Cocuk sizi hala seviyorum derse ne düşünürdünüz ?

Onun bu sevgisine inanıp siz sevmeseniz bile denemeye değer dermisiniz ?

0|0
91

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• geldi başıma böyle bir şey dangalak şimdi iki kızı birden parmağında oynatıyor

0|0
    0|0
  • yurtdışı hariç bu olay basıma geldi reddettim çünkü kardes giibi bakıyodum şans versem bile duygularım degişmeyecekti o umutlanacaktı.ama emin ol istese zaten küçük bir umut olsa sana bunu hssettiridi

0|0
    0|0
  • denerdim şahsen.

0|0
    0|0
  • denenir

0|0
    0|0
  • senin elinde:)

0|0
    0|0
  • sevmese bile senle çıkmasına sen razı olabilir misin?

0|0
    0|0
    • Bak hiç böyle düşünmemiştim.Onun mutsuz olmasını istemem tabi ki de.Kısacası razı olmazdım.Böyle bir açıdan bakmama sağladığın için teşekkür ederim.

• Derim.

0|0
    0|0
  • ben de seviyor muyum çocuğu hala?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• aga deneme falan sakat iş daha cok uzulursun sevmıorsa ugras sevdırmeye calıs sen cıkma kelımesı nerdır ya :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...