Hamsterların dişleri kaşınır mı?

Arkadaşlar hamster im kafesini kemirmeye başladı metal bir kafes ama erimeye başladı kemirebilir mi ? Dişleri kaşınıyor olabilir mi. Napmam gerekli ?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Metal kafese birşey yapamaz. Sonuçta kemirgen, hayvanın doğası bu. Kafesine kemireceği ağaç parçası v.b. koyarsan hayvan mutlu olur.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bir yerden okuduğum kadarıyla kemirgenlerin dişleri sürekli uzarmış. Bu sebeple dişlerini törpülemek amacı ile içgüdüsel olarak sürekli birşeyler kemirirlermiş...

0|1
    0|0
  • Bence Guinea Pig al. Ve kemireceği eşyalarından almalısın diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Garantisi falan yok mu veterinere götür

0|0
    0|1
  • çok küçükken sene 92 bir tane hamster beslemişliğim vardı, böyle garip davranışları olduğunu hatırlamıyorum ama ne versem ağzına tıktığını iyi hatırlıyorum. ama ufak, yavru ise falan kaşınma durumu olabilir tabi, bir uzmana danışılsa daha iyi

0|0
    0|0
  • Evet kaşınır ve bunun için telli taşları vardır

0|0
    0|0
    • Artı bide koşu makarasına ihtiyacı var hergün sekiz kilometremi ne koşmaları gerekiyo buda onu deşarj ediyo agresifliği geçiyo

• benmde muhabbet kusu buldugu herseyı gagalıyor kot pantolon sapka botlarım yastıklar metaller kurdanlar peceteler herseyı anlatamam allah basa vermesn

0|0
    0|0
  • Diş kasınması yok. Canı sıkılıyo yada çiftlesme dönemi gelmis.

0|0
    0|0
  • Evet dişleri kaşınıyor diş fırçası al kafesıne koy fırcalar o

0|0
    0|0
  • fare zehri. kesin çözüm.

0|0
    1|0
  • Bunlar herseyı kemırır özellıklerınde var.

0|0
    0|0
  • Hemster lar zaten kemirgen hayvanlardır kaşınsa bile dişleri sıkıntı yokkı :)

0|0
    0|0
  • 20 lik dişi çıkıyodur..

0|0
    0|1
  • belkide kaçış planıdır

0|0
    0|0
  • Hamster zaten kemirgen değil mi? Bunda yanlış bir şey yok gibi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• dişi kaçınmıyor

benim ki su vermediğimde delirirdi

diğeri de erkekti çiftleşme zamanı geldiğinde plastik yemek kabını parçaladı

0|0
    0|0
  • Benim bir aralar vardı hamsterım. O da yapardı sonra veteriner oyalanacağı oyuncaklar alın demişti. Oyuncağı yoksa sıkılmıştır zavallı

0|0
    0|0
  • hamster kemirgen bir hayvandır iç güdüsel olarak yapıyordur bunu ..

0|0
    0|0
  • Benimde hamsterim vardi cok normal kafesinden disari cikmak istiyor birak biraz etrafta gezsin onunla oyna.. :)

0|0
    0|0
  • Belki deprem olur huzursuzdur ondan?

0|0
    0|0
  • Bu tür hayvanların kemirmedikleri şey yok doğaldır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...