Sizin fikriniz nedir?

Birisi vardi. Gercekten çok sevmistim. Onun kelimenin tam anlamıyla mükemmel olduğunu düşünüyordum ve bunu onada söylerdim. hep yok felan derdi. Herneyse. Sonra bi gün başka bi kız çıktı. beni salak yerine koydu ve ben onun hayatındayken ve gerçekten çok iyi anlayışlı biri olmama ragmen yapabileceği en kötü şekilde bitirdi herseyi. Oysa ki gelip yüzüme deseydi böyle böyle çok iyi biliyordu ki tamam derdim ve suçlamazdım onu. Beni cok seviyordu yada iyi rol yapiyordu bilemiyorum:) Zaten baslangıçta da onunla çıkmam için defalarca yalvarmişti reddetmiştim buda böyle bi ayrıntı. Sorun şu ki bi gün önce beni sevdigini söyleyen kişi 1 gün sonra benim vasıtamla tanıştığı bi kızla (güzel bir kız) çıkmaya basladı ben yokmuşum gibi. İlişkileri btti mesajlar attı hiç birine dönmedim. Ve yaz bitti yine gördüm. Tabii gördüğümü belli etmedim ama uzun süre aynı mekandaydık benim yanimda arkadaslarım vardı ve gayette egleniyorduk(erkek arkadaslarım vardı) Sadece 1 kez çaktırmadan baktım ve yüzünün bozuk olduğunu gördüm. Yani sizce ne yapmalıym. Tekrar onla birşeyler düşünmek çok kötü güvenilmez kötü birisi . tekrar olur mu?

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• "Zaten baslangıçta da onunla çıkmam için defalarca yalvarmişti reddetmiştim buda böyle bi ayrıntı" bu ayrıntıdan sonra ne desen boş .

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• bırak sürünsün peşinden... ilgisi varsa gelir kendisi yoksada zaten canı cehneme başka birini bul ..

0|0
    0|0
  • Bence tekrar olur.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir defa aldatan kişiyi affedersen , seni yine aldatır . Çünkü ihanet bir ruh hali değil, karakterin dökülüş biçimidir.

0|0
    0|0
  • hayır tabiki... tekrar üzülmek mi istiyosun? hee istiyosan git dön .

ama seni tanımasm da üzülmeni istemem .

bu gayet acık birsey hayıre tmez o sahıs. huylu huyunda gecer mi? sevmiş olsa ypmazdı öyle hatalar kesinlkle dönme... zamanla degerini bilen biri cıkar karsına cok da mutlu eder seni. hayatını karartma

0|0
    0|0
Yükleniyor...