Beşiktaş ve dünkü maç?

tolgaya dün akşam cok kızdım söylene söylene uyumuşum sizin düşünceniz nedir

Güncellemeler:
demba ba hiç iyi oynamıyor nedeni sanırım fırsat vermediklerinden adama 5 kişi kolluyor herifi

0|1
1|12

En İyi Kız Görüşü

• Kızmamak lazım. Sakatlıktan yeni çıkmış adama forma verildi oynamam diyemezdi. Sıkıntı Bilicte idi Cenk oynamalıydı :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Maçı izlemedim, ama Beşiktaş' ın küçümser biçimde sahaya çıkacağını tahmin ediyordum. Bence Beşiktaş bundan kaybetti. Egoları yükseliyor yükseliyor, sonra da kaliteli takımlar o egoyu bizlere yediriyor.

cut.

0|0
    0|0
  • Sadece Tolga değil takım olarak kötüydü BJK.

0|0
    0|0
  • Kotu gun taraftariyim diyen çarsi dün tolganin ölmüs anasina kufurler yagdirdi yemin ederim onlarin yerine ben utandim. Besiktas taraftari tam bir serefsizdir net. Bosa ayak yapiyo hepsi.

0|0
    0|0
    • bende Beşiktaşlıyım ister istemez herkes küfür ediyor ana bacı karıştırmak türklerin geninde var geç onu

• Deli misin sen kız halinle mac izlersen anlamayacagin belli. Oraya topu besiktasmi getirip birakiyo adamlar organize olup ileri hizli cikiyo gol atiyo kaleciyi calimlayip atti hic bir golleri sansa degildi. Burcu esmersoy kadar hakim degilsen maca mac izleme. İzle ama yorum yapmaya calisma.

• l*n ne saçmalıyorsun sen yıllardır maç izerim Beşiktaş diyince akan su durur her şekilde defalarcada tekrarina bakarim şimdi sktr git canımı sıkma

• tolga kötüydü kabul ama ıslıklanmayı hak etmeyen bir kişi.

dembaba nın yapacağı bişi yok 10 kişi içinde ne yapmasını bekliyorsun.

0|0
    0|0
    • herife fırsat vermediler işte

kaleyi çok boş bıraktı cenk olaydı dedim

• evet hatalıydı tolga ama elinden geleni yapmaya çalışıyor.

kötü bir maç oynadı hemde çok kötü ama ıslıklanmayı hak etmedi.

• beşiktaşlıyım maçlar vs vs pek umrumda degil.

0|0
    0|0
  • Bilic in çift forvet ve defansta Necip ile başlaması en büyük hata evet tolga kötüydü ama 2 gol Necip yüzünden oldu.. Daha doğrusu gökhan motta opera ve veli dışında takim berbatti ;)

0|0
    0|0
  • eklinde oje dudağında ruj nasıl koydu club buruj :D

0|0
    0|0
  • beşiktaşı sevinmek için sevmedik. kadersiz takım. buda yeter

0|0
    0|0
  • Konuyu hiç açma midem ağrıyor dünkü maçtan sonra :(

0|0
    0|0
  • dembaba iyi futbolcu degil malesef ayagında top tutamıyo fırsatla alakası yok her maç öyle

0|0
    0|0
  • Tolga olmasa da yenilirlerdi bjknin attığı gol zaten ekstraydı Brugge eze eze yendi

0|0
    0|0
  • Hüzün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...