Euroleague mi? Nba mi? Siz Hangisini İzlemeyi Takip Etmeyi Seviyorsunuz?

Beyler Bayanlar kalite olarak sormuyorum siz hangisini izlemeyi daha çok seviyorsunuz onu soruyorum
Ben:Euroleague

• Euroleague
    50% (1)29% (2)33% (3)Oy Ver
  • Nba
    50% (1)71% (5)67% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Nba Diyenler bana desteklenecek takım tavsiyelerinde bulunabilirmi acaba :)

0|1
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Euroleuge maçları bana daha keyifli geliyo bence cok daha yakın maçlar çekişmeli maçlar oynanıyo nba de normal sezona göre tamam iki ligde yoğun farklılar var nba ağır basıyo ama euroleuge de cok sağlam bir lig oldu benim daha cok hosuma gisiyor desteklenecek takım konusunda gerçekten atlanta hawks cok baska oynuyor cok zevkli izlemesi tam bir sistem takımı
    Bireysel oyuncu olarak ise anthony davis o kadar muazzam potansiyelli ki kariyerini bitirdiğinde gerçekten nba tarihine adını yazdırır gibime geliyo o kadar muazzam bir yetenekki yApAmıcağı hiç bir şey yok sahada tek basına oyunu domine edebilcek oyuncu iddaa ediyorum ne kobe ne lebron anthony davis kadar dominanttı dominantlık olarak onunla kapışacak oyuvu yok gerçekten
    Bir diğer süper potansiyel ise daha ilk sezonu ve cok ham olmasına rağmen gerçekten oda mükemmel bir potansiyel andreq wiggins okadar atletik ve 2 numara için çok özel kollara ve boya sahip biraz daha güçlenince oda nba e damga vurucak

0|1
    0|0
    • Teşekkürler en iyi görüşü kesinlikle hak ettin :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Euroleague

0|1
    0|0
  • Euroleague

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• nba basketbolun kalbidir

0|1
    0|0
  • nba tabi ki

0|1
    0|0
    • Kanka takip etmeyi çok istiyorumda biraz karışık geliyor birde hangisini desteklesem bilemedim :D

• NBA , National Ballas Association

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe maçını beleşe izlemek isteyen varsa nesineye üye olun izleyin ligtv 3 yoktur genelde buda benden size kıyak olsun ;)

0|1
    0|0
  • Nba eğlenceli ve farklı olduğu için tercihimdir. Diğer ülke basketbolu stadart Nba çok farklı. Diğer liglerinde zamanla Nba kurallarını kabullenmesi ( maçların 4 çeyrek oynanması gibi ) bu düşüncemi doğruluyo bence

0|1
    0|0
  • ntvsporun yayınladığı zamanlarda nba delisiydim

0|1
    0|0
  • nba bana daha zevkli geliyo

0|1
    0|0
  • Euroleague. Fenerbahcenin her oldugu turnuva izlenir

0|1
    0|0
Yükleniyor...