Bu seneki kalın kaş modasına uyacak mısınız hanımlar?

Bu sene bayanların kaşları eskiye nazaran daha kalın olacakmış. Bir çoğumuzun kaşları incecik. Modaya uymak için kaşlarınızı kalınlaştırmayı düşünür müsünüz hanımlar?

0|0
22|7

En İyi Kız Görüşü

• zlar size bir oneride bulunayim kalin kaslar daha cekici goterirmis,ince ve oyulan kaslar ise aptal bir gorunum sergilermis.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Uymayın şeytana. Moda şeytandır :))

Uyarsanız zor olur. Sonra kaşlara da fön çekmeye kalkarsınız siz :))))

1|0
    0|0
  • Uymayın kadınlar!

1|0
    0|0
  • ben uymicam bu modaya

0|0
    1|0
    • Sen ipince aldır kaşlarını.Sana öyle daha çok yakışıyo:))

• allah vergisi yapcak bişey yok katlancan artık kaşların çokmu kalın ?

• Çok kalın değil ama az daha dursaymış olacakmış:))

• Çok kötü oluyor. özellikle gülerken

0|0
    0|0
  • kalın kaşlı müro misali iğrenç ! kadın dediğin nazır oturmasını kalkması bilir zarif olacak .. taşıyacak karakterini .

0|0
    0|0
  • ha ha gören de hekesin uyması gereken yeni bir yasa çıkmış zannedecek.isteyen istediği gibi yapar kaşını.

0|0
    1|0
    • Çoğu kadın moda neyse onu uyguluyo.Sana bana saçma geliyo ama öyle.Ben çoğunluk adına sordum bu soruyu...

• buradan yetkililere sesleniyırum alıcılarınızla oynamayın bırakın nasıl güzelse öyle kalsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• moda değil de insanlar kendilerine yakışanı yapmalı bence benimkiler mesela gençlik yıllarımda kalındı ama yakışmadığını anladım ve incelttim ince kaş bence daha çok yakışıyor bayanlara zarır bi görüntü veriyor...

2|0
    0|0
    • Yani bir bayanın çok kalın kaşlarla dolaşması hoş değil ama ip ince yüzdeki mimikleri yok edecek kadar ince kaş hiç bir bayana yakışmıyor.

• evet bu konuda bilgisayarda fotonu çekip sana yakışanı seçip aldırabiliyorsun şimdi kuaförlerde böyle bi sistem var denemeni tavsiye ederim...

• Bulunduğum şehirde güzel kaş alan bir kuaföre henüz rastlamadım.O yüzden kendim almaya çalışıyorum elimden geldiğince.Daha büyük bir şehire yolum düştüğünde ise ilk önce kaşlarımı düzelttiriyorum.

• Bu ara canim hic kalin kas istemiyor, fazla vahsi duruyor, koyden gelmis kezban kilikli, cok geregi yok bence..Belki degisik bir model deneyebilirim ama; kavisinin seklini degistirmek veya yukari dogru hafifce duzlesen bir model.Onu dusunuyordum bugunlerde, bak denk geldin:)

2|0
    1|0
    • Canım kalın dediysek 2 parmak kaştan da bahsetmedik şimdi:))Dur nptın sen:))kalın derken benim resmimdeki kaş gibi ne çok kalın ne çok ince ya da varla yok arası değil de biraz daha kıllı bir model:))

• Ben fotografta gordugumu soyledim, gercegi bilemem yani:)

• Valla bir arkadaşım var başladı kalınlaştırmaya ama ben begenmiyorum hoşuma gitmiyor yapmayı düşünmüyorum :)

0|0
    0|0
  • o kadar kaşım olsaydı belki ama kaşım yok ki:)

1|0
    0|0
  • hayır bence moda insanın kendine yakışanı yapmasıdır eğer size ince kaş yakışıorsa uğraşmayın kaşlarınızla arkadaşlar

1|0
    0|0
    • Evet mantıklı olan kişinin modayı kendi tarzıyla karıştırıp uygulaması.Ama ne yazıkki bazen moda diye gözümüze sokulan şeyleri sorgulamadan etmeden uygulayıveriyoruz...

• evt sana katılıorumm

• kaş çıkmıyoki doğuştan alınmış benim kaşlar zaten sarı sarı eskiden sarılıktan gözükmüyodu yine gözüküyo şimdi büyüdüm :D

0|0
    0|0
  • zaten çok ince kaşları sevmiyorum ben sadece dağınıklığını yok ediyorum kaşlarımın onun için bana uygun bi moda olmuş :D

2|0
    0|0
    • Ben de zaten sırf moda diye ip gibi kaş aldıran kadınlara bir anlam veremiyordum.Hiç yakışmıyoduigüzelim yüzlerini sevimsiz gösteriyorlardı.Kadınların çoğu ne modaysa hemen uyguladığı için kalın kaş modasını gerçekten çok beğendim:))

• süper süper :P oh be kolaylık oldu ...gözlerimiz gözüksün yeter misalii

1|0
    0|0
    • He he ya ben orta kalınlıktaki kaşlarımla başedemiyorum.Bir de ip gibi olsa her gün yolacağım kılın haddi hesabı olmaz:))

• Ya bir de kaş yok denecek kadar az olduğu zaman yüz kocaman görünüyo.Ondan sonra karşımıza senin yüzün kaç metrekare diyen birileri çıkacak.Haklı oldukları için lafı yiyip oturacaz:))

• Moda beni ilgilendirmiyor.

2|0
    0|0
  • zateb hep kalinlar.. moda ince olsada ben kalin tercih ediyiyorum..

1|0
    0|0
  • Düz ve kalın Kaş = doğallık:) bende böyle. Bir ara Adile Naşit gibi oval ve ince kaşlarla dolaşmış benim ömrünün sonuna kadar kullanmayı düşündüğüm moda unsuru:P

0|0
    0|0
  • uymayacağım da badem yağı ve çam yağı+şampuan karıştırılan bi formül varmış.hemen kalın kaş çıkarıyormuş emerald.

0|0
    0|0
    • Hımmm peki bu karışımı bebek kafasına sürsem saçını çıkarır mı acaba?Zararı olur mu ?

• ben beğenmiyorum kalın kaş

0|0
    0|0
  • benim istesemde kalın olamıyorki :D zaten sarı :D

0|0
    0|0
  • İstesem de kalınlaşamaz. kendileri ince.

0|0
    0|0
  • kaşlarım yok :(

0|0
    0|0
  • herkes yapmasin herkese yakismaz ki

0|0
    0|0
  • yakinda kaslari kazitmak moda olursa merak ediyorum bunu da yaparlar mi

0|0
    0|0
    • Bence sorgusuz sualsiz sırf moda diye kaşını kazıtacak binlerce kadın vardır...

• uymayı isterdim ancaakk kaşlarım doğuştan ince :)

0|0
    0|0
  • bana hangisi şekil yakışıyosa o :)

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...