Sorum erkeklere başınıza böyle bir şey gelse ne yapardınız?

Hastanede tanıdığım biriydi ilk defa gördüm ve çok hoşladım onu tekrar grme şnsım olmadı bir daha. bugün tekrar hastaneye gittim konuşmak istedim ama çok yoğun çalışıyor ve hastane ortamınında konsmak için doğru br ortam olduğunu düşünmüyordum. Evet bir kızın böyle dvranması etik değil ama yaptım bunu bir kğıda düşüncelerimi belrten bir not yazdm ve altına numaramı yazdım çktım karsısına aslında işinin biraz hafiflemesini bekledim dedim gulumsedi kağıdı gostrdım bunu verecektim dedim bu ne dedi tam açıyordu eline dokundum okuyunca anlarsın kolay gelsin dedim çıktım hastaneden bu gece hastanede nöbtçi olduğunu biliyorum sizce arar mı benii ?

Güncellemeler:
Mesaj atti durust oldugum icin ve ona gsterdigim ilgi icin cok tsskkr etti ama haytnda biri oldugunu syledi bklemedgm br sy dgldi bu ama yinede uzuldum :(

0|0
2|18

En İyi Kız Görüşü

• afferin kız. helal olsun valla. kendine güvenen türk kızlarını görmek göğsümü kabarttı yemin ederim. bu saatten sonra aramasa da olur. kurbnan olsun sana

1|2
    0|0
    • çok sağoll umarım arar :)

• hahaha iyi güldüm @oyuncakaraba :Dbu arada bende taktir ettim valla helal olsun umarım arar =))

• Arayacagini dsnuyorum bnde aramzsa ya evlidir yda biri vrdir ntmda bu drmlr hlnde kgidi yrtp atmasini blrtmstim :) tskkr ederm gzel dsnclriniz icini cesaretim bosa gtmz umarim hos gtsede icim rahat bn yapicgimi yptim :)

Erkekler Ne Diyor 18

• Ellerinden öpüyorum cesaretin için.

0|0
    0|0
    • Cok sagol

• Krslik alamdklri srece tukenicekler bn br dha yprmiyim blmiyorm :)

• Yooo. Bak almışsın karşılık. Ama adamın ilişkisi varmış.

Şans işte. Bana da böyle not verse ya güzel kızlar. :-)

• Eğer hayatımda biri varsa aynen O' nun yaptığı gibi yapardım. Eğer yoksa da yine de çok erken olduğunu vs. söylerdim. Yani tanımadığın etmediğin biri..

0|0
    0|0
    • Niyetim oncelkle tnsmkdi zatn ne kdr hslnms olsamda bnde onu tnimiyorum ynls brsy yapmamk adina oncelkle tnimk istrdm snrasi ne olurdu bilemem bnde hytnda bri vrkn bna umit vrmsneden yana dgldm dogru olani ypti sncta bgn benim icn svglisini terk edn bnide yri yolda brakir .

• bunun farkına varman da güzel bir şey.

• İkinizi de tebrik etmek geldi icimden.seni cesaretinden onu da durustlugunden dolayi.yani hazir tavinda kiz diye yedege almamis seni

0|0
    0|0
    • Dogru soyluyorsun en cok da drstlugu etkiledi beni .

• Cok tesekkur ederim gel gor iki karakter bir butun olamadik uzgunum bizde byle uzule uzule yok olucz snrim.s

• Yok yok emin ol karsina seni hakedecek biri cikacaktir

• Öncelikle medeni cesaretinden dolayı seni tebrik ederim ayrıca adamın hasını seçmişsin (verdiği cevaptan belli) ama kısmet değilmiş. Hayırlısı olsun

1|0
    0|0
    • Gercekten karakterinin otrmus oldugu grnrusnden de belliydi tanimadgim halde emndmm bndan ama br onemi yok artik kismt iste :(

• bı bız yapamadık bunu :D

0|0
    0|0
  • Ben olsam arardım

0|0
    0|0
  • begendiyse arar aramazsa anlarsin artik :)

0|0
    0|0
    • evliysen yada hayatında biri varsa bu kağıdı yırt ve çöpe at asla kafa krştrmak istemem yazmştım aramama sebebi bnlrdan biri olablr begnmediğini dşnmuyrum kgıdı vermedn önce uzun uzn baktı ban :)

• iyi işmiş bu armut piş ağzıma düş gibi :))

0|0
    0|0
  • kalyapsoo gerçektn kutluyorum seni. büyük bir cesaret göstermişsin. dediğim gibi onun yerinde olmak isterdim. ayrıca karşılık bulamadığına da üzüldüm gerçekten. keşke bütün kızlar senin gibi samimi ve doğal olabilse.

0|0
    0|0
    • teşşkr ederm yapmacık olmak yerine doğal olup sevlmemeyi trch ederim kmse için kndmden taviz vermem bu konu içinde evet gerçekten çok üzgünm ama hyırlısı böyleymiş.

• hakkında hayırlısı. böyle devam et nolur. gerçektn duygularında samimi ve doğal olduğunu anlıyorum.

• buna benzer şeyler banada yapan oldu ama çoktandır yapan yok nedense.aferin ya bir kız için sevdiğini söylemek zor değil bu kadar basit işte.

0|0
    0|0
  • yanii bilinmez

0|0
    0|0
  • hahhaha eline dokundum koptum ya hahhahhaha arasa simdiye coktan arardı belli ki yavuklusu var adamın senin dikkatini cekecek kadar yakısıklı birisi bosta olur mu hiç ? .)

0|0
    0|1
    • dokundum derken kagıdı açmaya yeltendi ben gidince oku anlamnda doknmydı :) bilmem belkidee sevgilisi vrdır belkide evlidir kısmet bakalım :)

• sen kagıda ekleme yapsaydın sen caldır ben ararım dierek belki adamın kontörü yok .): :)

• hahaaha :D

• cok iyi bir davranıs senı tebrık ederım helal olsn

0|0
    0|0
  • aramazsa adam değil zaten nezakaet icabı olsun yine araması lazım illa karşılık vermesi şert değil

0|0
    0|0
  • arar diye düşünüyorum. ama çok güzelmiş yaa. kıskandım resmen.

0|0
    0|0
    • kıskanılcak kadr iyi br sy yptım demekki umarım oda byle düşünür.

• hyr sadece hşlndm bir kere grdm onu hayatımda ve ona ulşmam gerektiğini düşüdüm seviyorum diyemem tanımıyorum bile.

• öyle olsa bile başıma gelsin isterdim. :) ne mutlu ona ki senin sevgini görebilecek. :)

• umarım arar da neden bi kızın böyle davranmasının etik olmadığını düşünüyorsun

0|0
    0|0
    • byle şeyleri hep erkkler yapar ya kzların yapması tuhaf kçar ne bliyim ya yaptım işte bakalım ne olcak :)

• ya ne tuhaf kaçcak.seviosun hoşlanmışsın . gerisini umursamıcaksın

• bize gelmezki böyle şeyler hep bizden hep bizden hep bir çaba hep bir gayret

0|0
    0|0
  • Sevgilisi yoksa yarın arar.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• meyili varsa arar bu işlerde gözü yoksa aramaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...