Liverpool ve Burak Yılmaz...

Liverpool'un Burak Yılmaz konusunda bir transfer haberi mevcut.Bu haber hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

link

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle burağı küçümsemek cahil işi hele bir galatasaraylının yapacağı iş değil, senin defansın zaten 3 tane yabancı banko oynayacak sol bek hakan baltayla gitmez sağ bek eboue banko zaten semih kayanın da yanında cris veya dany olacak kalede muslera çok iyi 4 yabancı sırf savunmada kaldı zaten 5 yabancı sınırlaması geliyor türkiye için orta saha ve forvet için tek yabancı hakkı kalıyor ee kimi keseceksin elmanderi mi amrabatı mı meloyu mu?hepside aslan gibi çocuklar.Burak bu kadro için gereklidir, liverpool haberide kolpa aslan gibi samed yesil var forvet genç çocuk kaldı ki AB dışı oyuncu sınırlaması da var ingilterede bırak burak yılmazı hiçbir türk oyuncuyu almazlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• şerefsiz burak. aklımda hep böyle kalacak

0|1
    0|0
  • Burak şu geçen maçta hiçbir pozisyonu düzgün kullanamayan adam değil miydi

0|0
    0|1
  • gideydi iyiydi.

0|0
    0|0
  • Kesinleşmedne inanmam.

0|0
    0|1
  • burak istiyorsa gider liverpoola

0|0
    0|0
  • burak yakışır liver pula

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• yalan haber

0|0
    0|0
  • koyu bir liverpool taraftarı olarak şiddetle kınıyorum nuri senin payın parsa bu trasfer hamlesinde sana teessüflerimi iletiyorum samed yeşil var liverpolda ona şans versinler ne burağı yahu

0|0
    0|0
  • bence iyi olurdu 12 milyon sterlin yani 27 milyona denk gelicek ortalama sterlin eurodan fazla :) bence mukemmel olurdu burak kim ya kazma oldugu kadar bazen beklenmedik anlarda gol atıyor :) gitse sevinirim daha iyisini buluruz mesela newcastle daki Demba BA ;)

0|0
    0|0
  • PUAHAH hiç güleceğim yoktu.

0|0
    0|0
  • tamamen yalan. ancak burak ücret talep etmezse olabilir.

0|1
    0|1
  • hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • insallah dogrudur

0|0
    0|0
  • fenerbahçeli caner için de Barça devrede diye bir haber yapan medyaya ne kadar güvenilir

0|1
    0|1
  • giderse de kalırsa da ben kazanacak değilim. Geç.

0|0
    0|0
  • Yazık olur leverpula.

0|0
    0|0
  • kasımpaşaya gider

0|0
    0|0
Yükleniyor...