FUTBOL ve KIZLAR?

Ben futbolla ilgilenen hanımefendileri çok beğeniyorum. Yani demek istediğim daha farklılar estetikler. Ve ben futbolda sadece kuvvet değil, yetenek ve kıvrak bir zekaya da sahip olmak gerektiğini düşündüğüm için futbola ilgilisi olan hanımefendileri daha zeki buluyorum. Ve tabiki daha sağlıklı. sizce?

• kızlar futbol oynamalı onları daha estetik ve zeki yapar
    50% (4)0% (0)44% (4)Oy Ver
  • futbol oynamamalı kızlara göre bir spor değil
    0% (0)100% (1)11% (1)Oy Ver
  • ne alakası var zekayla
    25% (2)0% (0)22% (2)Oy Ver
  • ben daha güzelim :)
    25% (2)0% (0)23% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Her meslekten spora ilgisi olan bayanlar daha farklı, alçakgönüllü ve daha sempatikler
https://www.youtube.com/watch?v=MzfQxPg84f4

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Dimi ama. hemde o küçücük bedenlerimize formayi giydigimizde cok tatli olmuyo muyuz:))

0|0
    0|0
    • ben spor yapan kızları daha farklı görüyorum kendisine saygısı özgüveni yüksek ve daha kararlı buluyorum. ama formalarda ayrı bir yakısıyor tabi :)

• yanlız fzt. nin verdiği bir kursa git onlar anatomiye hakimler

• Ya bak bilmiyodum bunu.

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben oynamam oynamicam da

0|0
    0|0
  • Nedense cok ciddiye alinmiyolar ama

0|0
    0|0
    • ilgi meselesi. herkes hücrezarı gibi değilki seçici geçirgen olsun

• kızlar futbol oynamalı onları daha estetik ve zeki yapar

0|0
    0|0
  • Nealakası var zekayla

0|0
    0|0
    • her spor az çok bir zeka gerektirir. kıvraklık gerektirir haliyle bundan yoksun olanlar da zevk almaz ve sporu yapmaz. açıkcası buna da yeteneksizlik deniliyor
      bu benim görüşüm tabi birçok bilimkadını sporada ilgilidir bunlar araştırmalarla kanıtlanmıs en son kanada ya yapılan bir araştırmada ünv öğrencisi bayanlar da yapılan spora yönelik ilgi ile derslerdeki başarılarının da orantılı olduğu saptanmış :)

Erkekler Ne Diyor 1

• bence kızlar futbol oynamamalı.

0|0
    0|0
    • neden ki?

• kötü durur hem erkek gibi oluyo futbol oynayan kızlar.

• ne alakası var kaslar ikiye ayrılır biliyorsun bunu tip1 tip2 die tip2 de kendi arasında 2 ye ayrılır tip 2a tip2b diye bu kaslarda özetle çeviklik hız ve korrdinasyon gerektiren ince yapılı lar diğeri ise endurans gerektiren kuvvet gerektiren kaslardır bu sporlarda çeviklik hız ve koordinasyon ferektiren kaslara dönüşüyor lifler yani eğer ekstra bir şekilde vücut çalışması yapmıyorsa kaslı olamaz aksine bu tarz sporlar vücutlarının dahada şekilli olmasını sağlar sen bana güven dostum ben bu işin içindeyim !

Yükleniyor...