Sevdiğiniz insandan ne umdunuz neler buldunuz?

sevmek guzeldır ayaklarının yerden kesılmesı zamanın onun yanındayken zamanın durmasını ıstersınız mantıgınızı unutur sadece o anı yaşarsınız pekı umduklarınız beklentılerınız ne umdunuz neler buldunuz..

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Beklentilerin ne kadar az ise o kadar az üzülürsün

0|0
    0|0
    • çok doğru ama seven insan her zaman bir beklentisi oluyor mesele ben evlenmesını ısterdım benımle :D

Kızlar Ne Diyor 6

• Sevdiğim kadar sevilmek istedim . Özlediğim kadar özlenmek , en kötüsü de şu ki ; değer verdiğim ve yüz verdiğim kadarını onun da vermesini istedim ~| Lakin değer artışı ona yaramadı. Kısacası umduğumu bulamadım. Bulmayı da beklemiyorum zaten bundan sonra .

0|0
    0|0
  • sadece benim bulunduğum yere gelip ellerimden tutup konuşmama bile izin vermede sen benimsin diyerek beni götürmesini isterdim...:))ve bekliyorum hala gelir diyee

0|0
    0|0
    • az kaldı bekle :D

• ne yapim başksına bakınca midem bulaıyor yüreğim onu sevdi nu istiyor biliyorum gelecek bırakmaz beni sevdiğim adam..

• inşallah dönüp arkana beklenen her gun için üzülmede ma yinede hayırlısı neyse o olsun..

• benı önemsemesini, Ben mesaja cevap vermedgıım zaman merak etmesini, ben tripli cevap attıgımda hemen o da karsılık olarak tripli cevap vermemesini gönlümü almasını, ben bırsey anlatyıorsam bana ınanmasını, yanlıs anlamamasını, benı cok sevmesını, ayrılacak gibi oldugumuzda hayır ayrılamazsın demesini, benı brakmamasını, geç cevap yazmamasını, kızlarla canımcı cıcımlı konusmamasını ıstedım. Sonuç Sııfıır.

0|0
    0|0
  • o la la

0|0
    0|0
  • hersey yalan malesef

0|0
    0|0
  • Hiç olmadı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• misafir umduğunu değil bulduğunu yer :)

0|0
    0|0
  • bir kez olsun iltifat etmesini umdum çok odun çıktı

0|0
    0|0
Yükleniyor...