Az önce banyoya girdim en az 200 saç telim döküldü bu nedir ya?

Beyler bizim akrabada hem anne tarafı hem baba tarafı sadece babamın saçlarının üst kısımlarının yarısı falan gitmis ama az önce banyoya girdim en az 200 saç telim döküldü bu nedir ya bi akıl verin gözünü sevim :(((((

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• genetik bir durumsa ne kadar zorlarsa zorla eninde sonunda dökülecek o saçlar kaçamazsın ama artık doğal görünümü aratmayacak saç ekim yöntemleri var bknz: FUE yöntemi gibi.

takma kafana böyle takarsan kafana değil 200 tel bir tel bile yakında sinirlerini bozar ve daha çok batar gözüne.

0|0
    0|0
    • offf ya :( sacınızın kıymetini bilin 1 tel bile batıo gözüme hiç dökülmese

• benim ailemde kellik yok fırça gibi herkesin saçı maşallah ama bu ara sıkıntıdan deli dökülüyor saçlarım çok sinirime dokunuyordu ama alıştım artık

Kızlar Ne Diyor 9

• Genetik oluyor genelde bu durumlar , yapacak birşey yok .Ama eczaneden gidip bunla ilgili satılan ilaçlardan alabilirsin çinko kapsülü sanırım .

0|0
    0|0
  • korkma genetik işte doktora git

0|0
    0|0
  • bir arkadaşım var babası amcaları hep genetik erkenden saç dökülmüş onunda 15inden başladı dökülmeye neyse haber vereyim dedim

0|0
    0|0
  • beyler demişsin ama yazayım bende anladıgım kadarıyla herkesin saçı maşşallah bi babanla senin saçların dökülüyosa çokta genetik degil bana çok fazla bi kayıp ta gelmedi 200 saç teli .mevsim geçişlerinde ve özellikle sonbaharda saçlar çok fazla dökülür yaprak misali :)stres yapma derim ki daha fazla dökülmesin

0|0
    0|0
  • sana vereceğim tek akıl gel peşime takıl doktora git kanına falan baktır

0|0
    0|0
  • hemen git kuaföre Argan Yağı al 80 tl civarında birşey. Kuaförden al mutlaka. orjinal oluyor . Benım tanıdıgm bırısı kullandı cok ıse yaradı.Argan yağı saç hücresini yenilediği için faydalı oluyo cilde falan herseye yararlı kullan. Yararı olmuyosa doktora git.

0|0
    0|0
    • doktora gitcem bu ismi bi sorarım doktarım olur derse kullanırım nede olsa deneme tahtasına döndü kafam

• git ama genetikse çözüm yok..

• hemen sarmısaklı şampuan kullanmaya başla;)

0|0
    0|0
  • kerastase diye bir marka var. aç dökülmesine karşı ürünü süper. biraz pahalı ama sadece kuaförlerde bulunuyor. mutlaka al derim. bir de dökülmeyi durdurmak için her gün bir fincan ceviz ye, 1 ayın sonunda bana teşekkür edeceksin. iyi geceler

0|0
    0|0
  • Sıkıntıdandır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hiç kaçarın yok. Genetik olarak saçların dökülecek. Kısa kesdirerek daha uzun süre saçlı kalabilirsin. Bunada sanırım mekanik etki diyorlar.

0|0
    0|0
  • kardeş takma kafanı eger ırsiyse kaçarın yok dökülecek o saçlar moralini bozmak gibi olmasın ama ancak biraz geciktirebilirsin :( hem keramet kılda olsaydı ...tte çıkmazdı dimi ama relaks ol biraz belkı stres yaptıgın için dökülüyodur saçların;)

0|0
    0|0
  • kel oluyorsun ne var ki bunda :))

0|0
    0|0
  • Kullandığın bir ilaç nedeniyle olabilir.

0|0
    0|0
  • bende kel olmak üzereyim takma kafana yoksa kafayı sıyırırsın saçlarınla beraber aklından da olursun

0|0
    0|0
    • ya en kötü saç ektiririm nolcak ki

• tedavi bölgesinin enfeksiyon kapma olasılığı olduğu için risklidir..fue yöntemini araştır..sana uygun olanı o

Yükleniyor...