Para kazanacağın mesleği bırakmak?

arkadaşar benim iyi para kazanacağım bir mesleğim var ve iş olanaklari fena değil...fakat gelin görün ki berbat bir şehirde okuyorum sırf bırakmak için bahaneler üretiyorum sizce bırakmalı mıyım devam mı etmeliyim?(bırakırsam da öss den yine yüksek bir puan çıkarabilicek kapasiteye sahibim) birde hiçbir mesleği sevmiyorum...seviceğin mesleği yap diyenlere...

Güncellemeler:
daha üniverstede okuyorum çalışmaya başlamadım!...yaşadığım şehir yazın çoook sıcak kışın çoook soğuk ayrıca çok çeşitten insan var birde sosyal aktivite 0
ya arkadaşlar acayip canım sıkılıyor sosyallik resmen 0

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• gerçekten üniversite yıllarına doymak istiyorsan ve kendine güveniyorsan bırak ama iyi ölçmen gerek kriterlerini bırakmak bir risk ve belki çok büyük bir pişmanlık kaynağı

0|0
    0|0
    • ya herkes üniversteyi ne güzel yaşıyor ama biz pehh...sırf parası iyi diye geldik ama işte ne yapıcağımı bilemiyorum

• bölümüm petrol ve dogalgaz muh. Türkiyede 3 yerde var ve mustafa kemal unide okuyorum diger tum muh göre puanı baya yuksek burda ve bu çevrede

• bırak o zaman kesinlikle

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• orda yüksek bi yer vardır çık oraya sal kendini aşağı :) hiç bir mesleği sevmiyorsun puan alsan kazansan ne olcak ? senin kodun bozuk zaten çalışıp elin iş tutmaz ki ne yapsan nafile..

0|0
    0|0
  • Kardeş kesinlikle bırakma ben kendi işimi yapıyorum parasal yönden hiç sısıntımyok para kazanmak kadar kolay olan bir şey daha yok benim için ama gel gör bu yaşıma geldi içimde halen bir okuma isteği yani bu yaşta bile düşünüyorum bu güne kadar hiç fırstaım olmadı sakın bırakma sakaın çok büyük hata yaparsın

0|0
    0|0
  • Bizim dershanede geçen sene tıp bırakıp gelenler vardı,1 sene kayıp koskaca ömürde ve sevdiğin meslek değil bence bırakıp tekrar hazırlan.

0|0
    0|0
    • iyi de sevdiğim meslek yok işte

• Aynı mesleğin Boğaziçi'de olanına git o zaman,madem seviyen bunu kaldırabilecek durumda.

• boğaziçinde yok ama başka bir şehir olabilir zaten yatay geçiş olmuyor olsa zaten ben işi bitirirdim de öss ile olabilir

Yükleniyor...