Sessiz ve suratsız bir kız hakkında ne düşünürsünüz?

bir ortamda sessiz takılan kendi halinde ciddi biraz kasıntı ama her halinden akıllı zeki biri olduğu anlaşılan bir kız hakkında ne düşünürsünüz?

0|0
5|25

En İyi Erkek Görüşü

• '' Piskopat olum bu kız bakele sessiz sessiz duruyor böylelerinden korkacan lan ''

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• ona yakın biri için böyle dışarıdan göründüğü gibi olmayacağını bilirim, önyargılı yaklaşmamak gerekir hem, sadece bakarak bi insanı tanımak, tanımlamak çok zor. kasıntılık yabancılıktan kaynaklanıyodur büyük bi ihtimal, içinde aynı derecede sıcak kanlı bir insan vardır heralde.

0|0
    0|0
  • ilgimi çeker aslında gider konuşmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • suratsiza yaklasmam ama sessize çekingen oldugunu düsünürüm

0|0
    0|0
  • hem kasıntı hem akıllı,zeki öyle mi.Bence olmaz ikisi bir arada daha doğrusu kasıntı birinin her halinden akıllı zeki olduğunu anlamam ben.kasıntı kasıntıdır sıkıntılıdır

0|0
    0|0
  • beni tanımlamışsın.Böyle insanlar insanların kendi hakkında ne düşündüğüne önem vermezler.Çekici gelir bana.

0|0
    0|0
    • ama ben önem veriyorum

• bende öyle o yüzden sahte gülücüklerle konuşmuyorum insanlarla

• bana az da olsa benziyorsun.Sakın kendi reklamımı yapıyormuş gibi algılama beni ister okursun ister okumazsın,niyetim yardımcı olmak.Hkayelerimde ''Nasihat''başlıklı notu oku.İyi geceler.

• sessizlik ayrı bir kavramdır çekıngen olabılır utangaç olabılır böyle kızların severım. diyer konular bambaşkadır histediği kadar güzel istediği kadar akıllı olsun kasıntı vs kendını beyenmış ise yanından bile geçmem.

0|0
    0|0
  • Yorucu bi kız bu uğraşılmaz bunla derim

0|0
    0|0
  • çok ağırbaşlı ve efendi olduğuna kanaat eder ona göre dostluk kurmaya çalışırım, ki zira ben de öyleyim.

0|0
    0|0
  • ılgı çekıcı değıl

0|0
    0|0
  • soğuk çekingen yabani olduğunu

1|0
    0|0
  • hacı sessiz tamam da suratsız ne oluyor ne hakaret ediyon milletin kızına.

1|0
    0|0
  • lakayt kızlardan hoşlanmam ağır kendi halinde ciddi biri benim düşlerimdeki hanımefendi

0|0
    0|0
  • ilk turu gecemez genelde

0|0
    0|0
  • ilgimi çeker

0|0
    0|0
  • sessiz ve suratsız olduğunu düşünürüm heralde başka ne olabilir :))

0|0
    0|0
  • Sinsi

0|0
    0|0
  • Tam benim tipim ekle beni:)

0|0
    0|0
  • dikkatimi çekerdi...

0|0
    0|0
  • hiç yanaşmam ve konuşmam ama kötüde davranmam yani..zamanla ısınırsa ben de konuşmaya başlarım..

0|0
    0|0
  • Tam aradığım kız tipidir kurban olurum ben ona :D

0|0
    0|0
  • bu devirde utanabilen yüzü kızaran kız nerde?

0|0
    0|0
  • Utangaç biri olabilir diye düşünürüm. Utangaç kızlarda dünyanın en çekici kızlarıdır.

0|0
    0|0
    • ama öyle tatlı bi utangaçlık değil. özgüvensizlikten kompleksten ileri gelen bi utangaçlık ?

• kız utangaç olsun yeter her şekilde çekici bana göre.

• kendini beğenmiş

0|0
    0|0
  • yüzüne bile bakmak

0|0
    0|0
    • neden

• benle ilgilenmeyen kendini bi,şey zanneden zeki ama içinde saklayan birşey yansıtmayan birine karşı nasıl olumlu düşünebilirim...bu saçma olurdu...ben açık kişiliklerden hoşlanırım

Kızlar Ne Diyor 5

• kendini beyenmis herseye laf yetistirir bunlar, sessizse vardir sebebi, bunla gecinilmez, kasintiysa hayli uzak olurum. kompleksli insanlar uzak olsun.

0|0
    0|0
  • Sessiz ve suratsız olduğunu. Başka da bi' şey düşünmem.

0|0
    0|0
  • ya çirkindir. ya bariz güzeldir. hayatın oç olduğunu bilir. hayattan intikam almak için şimdiki işine dikkatini verip güçlenmeyi bekler. ya paraya ihtiyacı vardır ya yaşı küçüktür. gün gelincede kasıp kavurur. emin ol buna

1|0
    0|0
  • Sıkıcı

Suratsız insanlara acayip gıcık oluyorum. Bu kadar depresiflik niye

0|0
    0|0
  • biri sana yaklaşınca nasıl karşılık veriyorsun.

0|0
    0|0
    • çok ciddi ve kasıntı konuşuyorum. çok nadir coşkulu ve neşeli konuşurum

• tabiki ya nasılsın falan derim kasıntı derken kibirli demek istemedim

• :D ben selam vermem çoğu zaman. sen benden iyisin. olumsuz bir şey düşünmem.

Yükleniyor...