Fatih Terim'in açıkladığı kadro hakkında fikriniz?

A Milli takımın Hollanda ve Lüksemburg maçları aday kadrosu belli oldu.

Aday kadro :

Kaleci : Volkan Demirel, Mert Günok ve Harun Tekin.

Defans : Gökhan Gönül, Şener Özbayraklı, Ömer Toprak, Mahmut Tekdemir, Serdar Aziz, Mehmet Topal, Caner Erkin ve Hakan Balta.

Ortasaha : Gökhan Töre, Volkan Şen, Ozan Tufan, Hamit Altıntop, Hakan Çalhanoğlu, Olcay Şahan, Selçun İnan, Mehmet Ekici, Emre Belözoğlu ve Alper Potuk.

Forvet : Mevlüt Erdinç, Umut Bulut, Burak Yılmaz ve Colin Kazım.

Güncellemeler:
Volkan Babacan olucak o kusura bakmayın.

0|1
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• neden hala Emre
    ben bunu anlamiyorum
    yahu bircok yetenekli orta saha var
    oguzhan var..
    neden hala biz o kadar yasli adamlari cagiriyoruz
    umut bulut forvetmi abicim ya
    bu senede kupayi tv den izleriz:)

1|2
    0|0
    • ben de beğenmedim.
      Emre gelmiş kaç yaşına hala ısrarla o.
      anlamıyorum.
      Fatih Terim de bozmuş.

Erkekler Ne Diyor 20

• Hakan Çalhanoğlu'nu almasını beklemiyordum.

1|1
    0|0
    • Gökhan Töre ile girdiği silay olayından sonra ben de beklemiyordum. Davet göndermiş işte Fatih Terim.. hayırlısı.

• İyi oldu ama, oyunun seyirini değiştirebilecek bir oyuncu. Yanarım yanarım 500 bin euroya alabilecekken almadık bunu ona yanarım.

• hakan balta olcay Hamit ve umut bulut nedir arkadaş ne işleri var. ayrıca emre ve alper inşallah ilk 11 de oynar.

1|0
    0|1
  • Volkan Demirel değil Volkan Babacan çağirildi bildiğim kadariyla. Bu adaylardan benim tercih ettigim kadro:
    Harun-Gökhan G.-Ömer T.-Serdar A.-Caner - M. Topal-Selçuk-M. Ekici-Hakan Ç- GT 7- Burak

1|0
    0|0
  • Bu takıma ruhuyla oynayacak adam gibi futbolcular lazım. Bence tercihleri doğru ne kadar istikrar yakalayamasa bile çağrılan futbolcular terinin son damlasına kadar oynuyorlar.

1|0
    0|0
  • Emre sevdasindan artik vazgecnesi gerek Terim'in. Genel olarak iyi buldum kadroyu.

1|0
    0|1
  • Emre ve mahmut harıç çok iyi

1|1
    1|0
  • hakan baltalı milli takıma başarılar

0|0
    0|0
  • Ligimiz lider ve düne kadar Avrupa'da dolu dizgin oynayan takımdan sadece 2 oyuncu var. Başka söze gerek yok.

1|0
    0|0
  • hollanda en az 4 atar yaz bir yere dedi dersin.

1|0
    0|0
  • bir halt olmaz ruh yok inanç yok

1|1
    0|0
  • hangi kadroyu çıkarırsa çıkarsın hollandayı yenemez zaten

1|1
    0|0
  • Sagolsunlar alistirtilar yenilgiye milleti ;) kimi cagirsa farketmez artik

1|0
    0|0
  • Olcay şahan cok gereksiz bir futbolcu bjkliyim fkt takima hic bir katkisi yok avrupa maclarinda

1|0
    1|2
    • Olcay hem ligin hem milli takımın en iyi oyuncusu. Ne yapmasını bekliyorsunuz da gerçekleşmiyor onu söyle?

• Sorun yok guzel bir tartisma oldu kaliteli;)

• Aynen tatlıya bağladık :)

• fatih terim hala 90 lardan kalma futbol mantalitesinde biraz modern futbola dönmesi lazım

1|0
    0|0
  • takım iskeleti biraz bozlmuş gibi süprizler olmuş hakkmzda hayrlsı ama ömer toprak ve hakannın gelmesi iyi olmus ya

0|0
    0|0
  • Pek beğenmedim bu arada iki saatir mehmet topalı arıyorum meğerse defansta yazılmış :)

0|0
    0|0
  • Emre ve. colin kazim Ne alaka

0|0
    0|0
  • zaten her şey bitti ya prestij maçları geri kalanlar

0|0
    0|0
  • Hayırlısı be gülüm

0|0
    0|0
  • @blue_wine
    Saçma saçma sorular açıp durma la :D habire açıyorsun cincon fanısın volkanın kurtarışlarını sizi ezmemizi yediremiyorsun :D aşağıda herkese laga luga yapmışın :D
    laga luga yaptıkların
    nakmon23
    merve1902
    Anlaşılan bunlar sana bir güzel haşşşşşşşşşırt diye geçirmiş :D

p-s cimbomlu :d

6-0 :D zuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

0|0
    0|0
    • Ben fanatik bir Fenerbahçeliyim yalnız. :)

• Sen kendine güvenen bir insan olsaydın gizli yazmazdın bu yazdığın şeyleri. Yüzün varsa çıkarsın tabii karşıma.

Kızlar Ne Diyor 5

• Galatasaraylı fatih terim fenerbabçelilerden daha çok çağırmış alper potuğu şimdiye kadar çağrmadı şimdi niye çağırıyor sakatlıktan yeni çıktı sakatlansın diye mi inşallah emre abide oynamaz sakatlanacak yoksa

1|0
    0|0
  • Volkan Demirel yok yalnız kadroda.
    N*vspor'dan alıntıdır.

KALECİLER: Volkan Babacan, Mert Günok ve Harun Tekin
    SAVUNMA: Gökhan Gönül, Şener Özbayraklı, Ömer Toprak, Mahmut Tekdemir, Serdar Aziz, Mehmet Topal, Caner Erkin, Hakan Balta
    ORTA SAHA: Gökhan Töre, Volkan Şen, Ozan Tufan, Hakan Çalhanoğlu, Hamit Altıntop, Selçuk İnan, Mehmet Ekici, Emre Belözoğlu, Olcay Şahan, Alper Potuk
    FORVET: Mevlüt Erdinç, Umut Bulut, Burak Yılmaz, Kazım Kazım

0|0
    0|0
    • bir daha sorularımın altına bu tarz cevaplar verme. düzeltmeyi yaptım görmediysen.

• Fatih Terimden farklı bir şey beklemiyordum beni yanıltmadığı için teşekkür etmek gerek.

0|0
    0|0
  • Defans ve ortasaha iyi bir kalede Volkan demirel olsun isterdim forvetlerde iş yok

0|0
    0|0
  • Emrenin dışında kadro iyi ama Şenol Güneş dönemindeki kadroyu hiçbir teknik adam oluşturamaz Fatih Terim'i önceden severdim şimdi benim için hiçbir anlam ifade etmiyor başarılı bulmuyorum kendisini artık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...