Nasıl dikkatini çekeceğim?

üni.ye bu sene geçtim

sınıfımda bir çocuk var

bir insan bu kadar efendi olur

oturması kalkması kimseye benzemiyo

o kadar düzgün olgun ve doğal ki

kafasını kaldırıp bir kıza bakmıyor

onu görünce evlilik hayalleri kuruyorum, maaşallah diyorum

bir kere gülüşünü gördüm gizli gizli, cennette sandım kendimi

o olmasa da onun gibi biriyle evlenirim inşl.

sorum şu, ben bu çocuğun dikkatini nasıl çekecem,

güzellik konusunda herkes çok güzel olduğumu söyler

ben bu çocuğa baksam beni yanlış anlar mı,

onunda bana bakıp evlilik hayali kurmasını istiyorum

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• çocuğu öyle metettinki... nazarın deyecek kızz :) kendi sınıfında bunda ne çekiniyonki? mesela bir dersin konusunu bahane et sor... şu şöylemi olacaktı gibi... yanından geçerken kalemini düşür... sonra silgin varmı de muhabbet et ya... nerde oturuyon? laf çok... sende güzelmişsin.. ama bu senin lafın.. inanalımmı ? :) çocuğun gözünede bak, kulağınada bak ya...çekinme... inşallah yakışıklıyı kafaya alırsan bizlede paylaş.. kuş kafese girdi de :))

0|1
    0|0
    • bakarsam beni kötü bi kız olarak görecek diye korkuyorum

• :D

• mız mızlığın bu cevabından bile belli :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• muhakkak iyi olmadığın bi ders vardır oda o derslerde iyidir sor soruştur yaklaş eğer gerçekten seviyorsan gözlerine baktığında bunu anlamaması için ... olmalı valla oraya istediğini koy :) ben diyecek kelime bulamadım boşluk bıraktım :)

0|0
    0|0
  • ne kadar samimi anlattın. valla niye ben de böyle bir kızla karşılaşamıyorum diye dert yanıyorum haa.

0|0
    0|0
  • ya onu diyosunda biz de bakmıyoruz ama yarımız olmayan adamlara makara konusu olucaz diye milli olduk diye yalan söylüyoruz :(( varya şeytan diyo tut hergün başka biriyle çık vallahi yaparım yapmak istesem

0|0
    0|0
  • Aynı beni anlatıyor ya la

0|0
    0|0
  • çıplak gezersen kesinlikle çekebilirsin

0|0
    1|0
  • asiri efendilik ve nezaketin arkasinda kupune zarar kibir ve gurur saklidir.bence onu gorunce arkana bakmadan kac nerden mi biliyorum kendimden biliyorum tabiki banada cok efendi derler:)))

0|0
    0|0
  • hangi üniversite bu ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• O nasil efendiyse, sende efendiliginle dikkat cekmelisin! O seni farketsin diye sakin sekilden sekile gireyim deme bütün öbür kizlar gibi orani burani acip dikkat cekmeye calisma sakin canim. Sende güzel giyin, bakimli ol yani. Onunla 1 kere bile olsa göz göze gelmeye calis, sana bakarsa böyle cok hafif gülümse sonra kafani cevir öyle sagina solunada bakma baska erkeklere senin temiz bir kiz oldugunu bilsin, baskalarina benzemedigini göster ona sende cok efendi ol zaten o senin öyle oldugunu bi görse kesin dikkatini cekersin. Ne yap et onunla birkere göz göze gelmeye calis.. biryerde oturdugunu görürsen o sana bakana kadar sende ona bak sonra o 1 kere sana bakinca kafani sevir böyle cilveli bir havayla, ondan sonrada bakma. :) kafasinda soru isareti birakmis olursun hem hep bakinca kasar gibi olursun.. yapma bunu :) 1 kere bak ama iyice yak :D

0|1
    0|0
  • Hiç dikkatini çekmeye çalışma. Onu günaha sürükleme, git onunla konuş. Böyle iyi kalpli bir çocuğu bulamazsın, dikkatini çekemezsin bence.

0|0
    0|0
    • bence ilkönce arkadaş gibi ol sonra ona bunu açıkla açık saçık giyinip dikkatini çekmeye çalışma

• Aynen öyle :))

• Kız sen ayarlayamazsan söyle ben kendime ayarlıyım onu :))))))

0|1
    1|0
  • o nasıl senin dikkatini çektiyse sen de onun dikkatini çekebilirsin güzelliğinle

0|0
    0|0
Yükleniyor...