Kızlar ne yaparsa erkekler daha çok peşlerinden koşar?

Erkekler sorum size kızlar size nasıl davrandığında içiniz içinizi yer,peşinden koşarsınız ilgisiz olduğunda mı yoksa başka şeylerde mi var?

Güncellemeler:
Ben kendim için söylemiyorum,sadece meraktan soruyorum etrafımda öyle erkekler var öyle kızların peşinden koşuyor ki bunu neden yapıyorlar merak ediyorum.

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz ilgi gösterip sonrasında geri çekilirsen erkeği parmağında oynatırsın.

3|0
    0|1
    • bu kızlar içinde geçerli:DDD

• arkadaşlar bayanlarımızı yanlış yönlendiriyorsunuz ondan sonrada bu neya bune kapris falan filan muhabbetleri yapılıyor iki insan birbirinden hoşlandıktan sonra neden birbirlerini peşinden koştursunki bu sadece kapris,ego,kendini beyenmişilkten başka birşey değildir.

Erkekler Ne Diyor 18

• arkadaşlar bayanlarımızı yanlış yönlendiriyorsunuz ondan sonrada türk kızlarımız kaprisli kendini beyenmiş falan filan muhabbetleri yapılıyor, iki insan birbirinden hoşlandıktan sonra neden birbirlerini peşinden koştursunki bu sadece kapris,ego,kendini beyenmişilkten başka birşey değildir.

erkeği yada bayanı peşinden koşturmaya çalışan bir insan benım gözümde sasdece eziktir hayatında ilgiçekemediği için intikamını bu şekilde alır.-nokta-

0|0
    0|0
  • mini etek harika bacaklar gögüs dekoltesi bir erkeğin bir kızın peşinden koşması için gayet mantıklı nedenlerdendir.

0|0
    1|0
  • Kucağına atla, onun için yanıp tutuşduğunu söle, ne istersen yaparım de, o zaman peşinden koşar...

Bide erkeklere sormuş :) hainmiyiz biz hem cinsimizin açıklarını verelim...

0|0
    0|0
  • salak bir erkek bulun koşsun da koşsun :D

2|0
    0|0
  • İsteğin çok saçma bence.Neden erkekleri peşinden koşturmak istiyorsunki?İstediğin çok beğenilmekse, bacaklarını veya göğüslerini aç.Bu erkekleri çıldırtır, gözlerini senden alamazlar ama peşinden koşturmaz.Sadece beğenirler.

0|0
    0|0
  • hiç umrumda olmaz elimi sallasam ellisi,ama mini etek, müthiş bacaklar,gögüs çatalı müthiş gözüken kızlara da oyşşş demeyi bilirim.

0|0
    0|1
  • bır 2gül biraz yüz ver 1 iki kıcını salla arkandan kopek gıbı koşmuyacak erkek yoktur

0|0
    0|0
  • Hiç umurumda olmaz hayır demişse olay bitmiştir o zaman

0|1
    0|1
  • Peşinden koşulur degerli oldugu düşündürülür. Hevesin kaçar...

0|0
    0|0
  • bır bakıs , bır göz süzme erkek ıcın yeterlı merak etme sen

0|0
    0|0
  • erkeklrı pesınızden kosturmayı cok mu sevıyorsunuz kızlar hıc guzel degıl

0|0
    0|0
  • kaçarsaaa

0|0
    0|0
  • r1 varsa benden daha deliyse metal müzik dinliyorsa olur peşinden koşarım

0|0
    0|0
  • sen kaç kovalayan olur illaki :)

0|0
    0|0
  • Bir Erkegi Pesinden kovalatmayı seviyor olabilirsin ama inanki o kişi hayata küser Yapma

0|0
    0|0
  • kaçan kovalanır kaçarsa kovalanır

0|0
    0|0
  • o eskidendi hayatım şu anda sizden piyasada o kadar bol varki .boşa düşmemizi iple çeker oldunuz :))

0|0
    0|0
  • bana karşı sadakt sahibi olduğu taktirde peşini asla bırakmam çünkü sevgili demek belden aşağı odaklanmak değil sevgili olmak birbirine saygı sevgi ve dürüstlükten geçer bbelki klişeleşmiş bir söz olabilir ama benim belirttiğim muhteşem üçlü gerçekten seviginii çatısını oluşturuyr saygıılarımla

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...