Beşiktaş taraftarının karaktersizliği hakkında görüşleriniz?

Bir kaleci kötü olabilir o gün. fakat buna zemin hazırlayan defans ve orta saha oyuncuları varken. bazı karakter yoksunu hatta çoğunluğu karaktersiz olan beşikliler TOLGA ZENGİN'in annesine küfür etti. sonrada taraftarın yanına gelmedi diye eleştirildi.

Sizin görüşleriniz nelerdir?

Benim görüşüm. beşiktaş dün ki olaydan sonra şampiyonluğu bence hiç hak etmiyor. böyle bir taraftar'a 8 gol yakışır. liverpoolu geçtik diye havalanan. sonra deplasmanda 2-1 yenildik evimizde yeneriz diye kendini bişey sananlar. size bunlar az bile.

Unutmayın ki Annesine küfrettiğiniz adam! Annesi vefat ettiği zaman maça çıkmıştı. adam olun biraz.

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Dualarımız kabul olmadı @blondewoman @Anderian haklısın arkadaşım o gün Melek annemiz o küfür edenlerin annesiydi sözde Beşiktaş taraftarı olan evet şimdi eğer Melek annemizi kendi anneleri yerine koyan arkadaşlara soruyorum kendi annanıza ettiğiniz küfür hoşunaza gitti mi
    Yense de yenilsede BeşiktAşk kardeşim Liverpool dan 8 de yese şampiyon olmasa da rengine göğsündeki al bayrağa aşığız biz
    Bu turu atlayamamış olsalar da 3 ingiliz külübüne kafa tutan hatta birini elinden kaçıran Şampiyon olacak takıma ön eleme turu oynamadan şampiyonlar külübü kapısını açık bırakanve Liverpoolu eleme başaırsı gösteren futbolcu kardeşlerimiz bize yaşattığınız sevinç içinde üzüntü içinde Allah sizden razı olsun inşallah seneye devamı gelir bu sefer yer Vadofone Arena Tarihi İnönü stıda mabedimizde film kaldığı yerden devam edecek

To be continued

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hepsini toplayıp üzerine benzin döküp yakacaksın böyle şerefsizleri adamlarda takım ruhu denen bişey yok yenince iyi yenilince kötü. nerde kaldı yensekte yenılsekte kalbımız hep senınle tezahuratları?
    Olmaz olsun hepsı ben mac ızlerken hepsıne tek tek dua ettım sakatlanmadan mac bıtsın sıye ama hepsı tırt. carsı buna karsı..

0|1
    0|1
  • Iyi gun taraftari bunlar

1|1
    0|1
  • İyi ki beşiktaşlı değilim

0|4
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Arabacı takımı derler beşiktaşlılara zaten.

0|2
    0|1
  • Mac iyi giderken kartal gol gol kokay is 1-1 olunca isler degisti sana. İyigun taraftarligina gerek yok her takimda var malesef dun iyigun taraftarlari ortaya cikti.

0|0
    0|0
  • Son 20 dk full yuhladılar zaten, takımı komple.1 maç için takımını silen taraftar zaten tutmasın o takımı, liverpool'u yenerken iyiydi.

0|0
    0|1
  • Tolga Zenginin annesine kufur edildigini duymadim. Yillardir şampiyon olmadan takimin arkasinda duran hatta dun 3-1 ken "İste biz kötü günde hep omuz omuzayiz." tezahurati yapan taraftara karektersiz demeye hakkin yok. Gs taraftariysan Burak-Selcuk yuhalamalrini hatirlatirim. Fb liysen Emenike nin tribune hareket yapacak derecede atismalari hatirlatirim. Tribun psikolojisinde bu kadar gerginlik normaldir. Sizin Beşiktaş taraftarina laf soylemeye ne şerefiniz ne onurunuz yeter.

0|1
    0|2
    • Ląn dingo kim yogurdum ekşi demiski? Ben oradaydim tolganin anasina dumduz gittiler kufur ettiler herkes o adam gibi delikanli bir oyuncunuz yok iyiki besiktasli degilim tam kahpe taraftarlari

• Aynen benim gibi serefli taraftara besiktas cok kahpe kalir galatasarayliyiz biz kocum egil öp seyimizi

• @Feerittt35 Bide galatsarayli olarak bize laf söylüyosun karaktersizin alası sizsiniz. Daha yakın zaman da Burak Yilmazi ve Selçuk İnanı ıslıklayıp adamın oyundan çikmasina sebep olan siz degil misiniz? Takım 4 gol yerken takima tribunde sırtını dönen siz degil misiniz? Bide adammiş gibi Beşiktaş taraftarina laf soyluyosunuz. bir gidin işinize ya.

• yazıklar olsun öyle taraftara.

1|2
    0|1
  • Kardes dun tolgaya cok uzuldum adam annesini nekadar cok seviyordu olumunun ertesi gunu bana ihtiyaclari var fedi maca ayip gercekten dum sadece maci kaybetmediler sampiyonlugu ve tolgayi kaybettiler ya Aten alinmaai Or bir kupa besiktas icin yanlis anlasilmasin dedigim sadece kalite bakimindan diyorum gittikce zorlasiyor rakipler gs ve fb ye gore tecrube ve kuvvet eksuk tolgaya yazik oldu

0|0
    0|0
  • Dünyadaki hiçbir taraftarın Beşiktaşı eleştirmeye şerefi yetmez. NET.

0|0
    0|2
  • Adamlar birlik mesajları veren marşlar okuyo top Tolga'ya gelince marşı kesip ıslık çalmaya başlıyo. Bu nasıl bir kindir. Sahada yürüyen Dem baba'yaı protesto edemiyo ama. Neden? Tolga Türk diye mi?

0|1
    0|0
    • Bağıra bağıra kupaya giden arkadaşlarının 9 aylık emeğini tek başına 15 dakikada yok ettiği için olabilir mi? Demba Ba en azından 5. dakikada faulü alıp rakibi 10 kişi bırakmıştı ama hakem vermedi.

• Adamın üzerinde bjk forması var biladerim. Bizimkilerde yapsa ki Rüştüye Alexe yapılanlar ortada onkarda yanlış buda yanlış. Bugüne kadar kaç maçınızı kurtardı adam. Bide öyle düşünmek lazım

• çok ayıp bişi ölmüş anneye küfür etmek yazıklar olsun bjkye

0|0
    0|0
  • Senin karakterini sorgulamak lazım önce sen kimsin ki beşiktaş taraftarına karaktersiz diyorsun

0|0
    0|2
Yükleniyor...