Düğünümde kısa saç mı uzun mu?

selam arkadaşlar. seneye kısmet ise düğünüm olacak ve saçımı çok kararsızım nasıl yapmalıyım diye. açık mı bırakayım topuz mu? açık sacın havası bi başka olur biliyorsunuz ama gelin topuzu adı da üstünde onu geçtim benim kaldığım ülke çok çok sıcak yazın 46-47 oluyor. yani saç bozulur açık bırakırsam diye düşünüyorum yardım edin lütfen

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Geline uzun saç yakışır be kardeş.

2|1
    0|0
  • uzun saç güzeldir

0|0
    0|0
  • uzun saç iyidir boşuna kıyma saçlarına... :)

0|0
    0|0
  • uzun saç her zaman favorım kızlarda

0|0
    0|0
  • Kesinlikle uzun... Böyle sal aşağı doğru... Görenler, vay beee desin.

0|0
    0|0
    • ayy heveslendirme beni yaaa :D

• Estafurullah... Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Hayırlı olsun. :)

• sağolasın kardeşi aminn

• sarı saç

0|0
    0|0
  • Ya o zamana kadar gün ola harman ola, daha çok var hele bi gelsin yaklaşsın belki kararın değişir..

0|0
    0|0
  • 0 saç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• sıkı dümdüz ve büyük bir topuz ve topuz üstü uzun kuyruklu duvak kesinlikle çok şık

link

0|0
    0|0
    • ayy cok güzellll

• çok da rahat ay saçım bozuldu ay saçım açıldı ay istediğim model olmadı gibi bir dert yok en acemi kuaför bile bu düz büyük topuzu yapar saçın önüne hafif bir krep yaparak ve gerçekten çok şık duruyor

• bakıcam yüzüme uyan artık sağolasın

• Katiyen uzun saç

0|0
    0|0
  • gelinliğinin modeline göre de saç fikri düşünebilirsin üst çok sade olacaksa dağınık topuz veya açık saçla yapılacak bir model üst çok iddialıysa dümdüz bir topuz yaptır derim hangisinin yüzüne yakışıp yakışmayacağını da biliyorsundur

0|0
    0|0
  • o zman toplattır. sımsıkı bi topuz olsun. topuzun üzerine de çok güzel bi gelin tacı ve duvak. tamam işte ne güzel olur sıcak havalar için idealdir.

0|0
    0|0
  • uuzun saç tabikideee

0|0
    0|0
  • tabi uzun sac

0|0
    0|0
  • bu böyle karar verilecek birsey degil ki gelinligine göre karar verilir

0|1
    0|0
  • uzun saç.

0|0
    0|0
  • topuz yap

0|0
    0|0
  • dağınık topuz. özensiz doğal şık.

0|0
    0|0
  • uzun çünkü model seceneği fazla

0|0
    0|0
  • uzun yaptır, hatta postis tak o gune ozel upuzun sacın olsun rapunzel gibi, aralara cicekler simler serpistir, harika olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...