Tüm iyi hocalar anormal mi olur ? :)

arkadaşler ben ÖSYS'ye hazırlanıyorum.ve derece sınıfında olduğum için dershanenin tüm iyi hocaları dersimize geliyor. ama şuna fark ettim ki bütün hocalar psikomanyak :D geometrici renkli kalem kullanmayanı derse almıyor hatta gecen gün bir kızın elinde telefon görünce telefonu ayaklarının altında ezdi, edebiyatçı her hafta sözlü yapıyor,konu anlatımlı kitap kullanmayı yasakladı,bize üstadım diyor :) türkçeci sizin sınavda yanlış yapma lüksünüz yok ama benim sayemde üstesinden geleceksiniz filan diyor :D 2 haftada ruh sağlığım bozuldu :)

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• boyle bos adamlar ogrencıler uzerınden kendı egolarını tatmın edıyolar baska bı se degıl ezbercı egıtım zıhnıyetı sıstemın ezbercı hocaları onlara bakan sankı hepsı nobel ödülü almıs orjınal ve yenı fıkırler getırmıs dunyanın farklı ulkelerınde yayınlanan makalelerı var ama yok ıste bos hepsı ogrencılerden tek farkı daha fazla ezber yapmıs olmaları egıtımcı degıller sadece bıraz daha ıı ogrencı hepsı bu adamları kafanızda bu kadar buyutmenıze hıc gerek yok bıraz gozunuzu acın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Anormal öğrencilerle uğraşa uğraşa anormal olmuşlar

0|0
    0|0
  • Hocaların gayette olması gerektiği gibi. Siz nabza göre şerbet arıyorsunu sanıyorum tembel gençlik. :]

0|0
    0|0
  • hepsınde meslek askı var hocaları kes :D

0|0
    0|0
  • Olay iyice domates salçasına dönmüş vıcık vıcık cılkı çıkmış hocalara bak ya ne günlere kaldık bizim zamanımızda ya döverlerdi ya da severlerdi.

Devir değişti demek ki :)))))

0|0
    0|0
  • Çok iyi... Eğlenceli hocalar daima iyidir. Değerini bil, tam gaz devam.

0|0
    0|0
  • bence hocalar psikopat falan degil ...hocalar sadece disiplinli ve düzenli...üniversiteyide bu şekilde kazanabilirsin zaten...asıl psikopat sensin heralde::)

0|0
    0|0
    • benin hiç disiplinli öğretmenim olmadıki, e haliyle tuhaf geliyor :)

• çok teşekkür ederim :)

• cok rica ederim öemli degil:)

• Bir hoca benim telefonuma ya da bir malıma zarar versin o telefonun üç katı fiyatını en az cebinden çıkartırım o insanın.

0|0
    0|1
  • dersaneni değiştir hemenn! :D

0|0
    0|0
  • Aslına ne kadar eğlenceli ya genç olsam da ben de süper olurdu da

0|0
    0|0
  • fazla çalışmaktan devreleri yakıyorlar ondan kaynaklanıyor.

0|0
    0|0
  • sizin sınıfta erkek yok mu ağzının üstüne 2 tane indirsin psikopat herifler :)

0|0
    0|0
  • edebiyatçı her hafta sözlü yapıyor nesi anormal ?

0|0
    0|0
    • sözlüyü sınıfta yapmıyor.bilemeyince rencide ediyor ve üstüne ceza veriyor. örn: cemal süraya'nın eserlerini say diyor sayamazsan. tüm eserleri 500 defa yazdırıyor.

• hangi dersane kaç net yapıosun ?

0|0
    0|0
  • Sen dershanenin ismini flan versene bir tam bana

0|0
    0|1
    • uğur dershansi

• İnandım,sadece şikayet edicektim

• adam ilin en iyi gemetricisi olduğu için kendinden emin. işte kurallarını saydı uymak istemeyen hemen sınıftan çıksın, idareye gidip sınıfını değiştirsin. sözleşmeyi imzaladık sizinle.uymazsanız sizi bu sınıftan gönderirim dedi. ya 3 kere derse gelmeyeni bir daha derse almıyor.. öyle bir şey yani

Kızlar Ne Diyor 4

• öncelikle istisnalar tabi ki var ve çok saygı duyulacak insanlar var orası ayrı.

Ama şimdiye kadar gördüğüm tanıdığım tüm öğretmenlerin bir kaç tahtası eksikti, psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum. Kadını erkeği genci yaşlısı aynı. Mesleğe başlamadan önce psikolojik testten geçirilebilirler ve meslek hayatı boyunca ara ara destek almalılar. Devlet bunu da sağlasın bence :) :)

0|0
    0|0
  • hocalar kızabilir, psikolojik baskı yapabilirle, söz utandıra bilirler ama kimsenin telefonunu ezmeye hakkı olamaz mümkün değil bu gasp'a girer

0|0
    0|0
  • arkadaşlar komik bir şey varsa söyleyin de hep beraber gülelim

en sevdiğim öğretmen geyiğidir

0|0
    0|0
  • Sizin iyiliğiniz için yapıyoruz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...