Sporla ilgili bilgisi olan detaya bakabilirmi?

fitnessa baslayali bugun tam 1 hafta oldu her gun duzenli 1,5 saat spor yaptm yediklerimede dikkat ettim fakat tartildim bugun ayni kilodayim beni aydinlatirmisiniz sebebi nedir?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• 1,5 saat spor ne yapıyorsun yediklerin ne

1|0
    0|0
    • 30 dk bisiklet 20 dk tempolu yuruyus ve diger sıkılasma aletleri yanlara egilme falan. ekmek ve seker yemiyorum protein sebze ile besleniyorm

• Arkadasım hangi branşta milli sporcusun
      Ve yaptığın söylediğin şeyler cok kulaktan dolma haberin olsun

• Dostum sen uygulamayabilirsn

Erkekler Ne Diyor 7

• 1 haftada hemen etki etmez yağlarında erime olur vücudun sıkılaşır yavaş yavaş istediğin düzeye gelirsin, eğer ağırlık çalışıyorsan kas gelişiminden dolayı kilo arttığı bile görülebilir.

1|0
    0|0
    • peki bu iyi bir sey ama dimi vucudum sismanlamis gorunmez?

• İyi birşey tabii ki yani sen aslında tartıda gördüğüne değil aynada gördüğüne bakçaksın ilerde ;)

• Arkadadın şimdi kardiyo yaparken belli bir yere kadar karbonhidrat yakımı ve aonra yağ yakar konusu gerçek değildir yağ yakımı Ve glikojen yakımı yapılan kardiyonun temposuyla alakalıdır yani Ayrıca depolanmış yağın yakılması günlük kalori açığıyla ilgilidir Bu düşünceyle bpsuna düşük tempolu bir kardiyo yapıyorsan bosuna zaman kaybediyorsun demektir daha kısa süre 2030 dk tempolu bir kardiyo antremanı seni daima daha başarıya yakın şekilde ulaştıracaktır

0|0
    0|0
  • 1,5 saat fazla ayrıca bı haftadan sonra sadece ödem atar vucut yağ yakmak bir aydan sonra başlar

1|0
    0|0
  • Sebebi Antreman Listende Yaptıkların Kilo Vermek İçin Değilde Kardio Egzersiz Vucut Şekillendirme İçin Olabilir Ben Spora Gittiğimde 12 Kilo almıştım Spor Sadece Kilo Vermek İçin Yapılmaz Yani Ona Göre Egzersiz Planı Çıkartman Gerek

0|0
    0|0
  • Vücut kasların çalışma şekillerini yeni yeni kabul etmeye başlamıştır hele bir ay geçsin farkı gör

1|0
    0|0
  • Demekki bir yerde bir eksiklik var belkide tartida problem var

1|0
    0|0
    • tartida sorn yok cunku kilom tam ayni artsta yok eksilmede

• 1 haftada cok bir desiklik bekleme zaten ama en azindan vucut su atardi diye dusunuyorum bir yerse bir aksaklik var

• 0.5-1kilo arası vermiş olman lazım en azından.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 1 haftada kilo veremezsin zaten devam et :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...