Demba ba'dan taraftara sitem varmış Ne düşünüyorsunuz?

Utanma yok gerçekten şu futbolcularda gerçekten bir de diyor ki maçın başından beri çok iyiydik nerede iyiydiniz ya hani kaç tane pozisyonunuz var adam top çevirmene izin verdiği için sadece top çevirdin. Dün görevini süper yapan bir tek Taraftar vardı utanmadan neden ıslıklıyorsunuz demeyeceksiniz. Sen milyon dolarları alır sonra sahada ruh gibi dolaşırsan o ıslığı duyarsın.

www.ntvspor.net/.../demba-badan-taraftara-sitem

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Adam haklı beşiktaş taraftarı adam olmaz dünkü maçın Fenerbahçeyle ne ilgisi varki fenerbahçeye küfür ediyorsun. Tolganın ölmüş annesinden ne istiyorsunuz. maç öncesi beşiktaşın tur atlamasını canı gönülden istiyordum ama şimdi oh iyi oldu diyorum yarından sonrada Fenerbahçe gazını alacak beşiktaşa Good Byyy

0|0
    0|1
    • Al işte olayı nereye çekiyorsun. Beşiktaş taraftarını herkes öve öve bitiremiyor siz hala laf atın. Kaç kişi Fb taraftarı efsane demiş her gelen diyor Bjk taraftarı efsane diye dünde de Bruge teknik direktörü böyle bir ortam görmedim diye. Sen hala çekememezlik yap.

• 1-1 den sonra ben yayının sesini kestiler zannettim meğer taraftar susmuş. bende beşiktaş taraftarını severdim aynı düşüncedeydim ama dünkü yaptıkları çok çok ayıptı.

• Siz niye Avrupa'da yoksunuz onu söyle?

Kızlar Ne Diyor 1

• Merak etmeyin demba ba fenerbahçe maçında bir gol atar tolga zenginde pantet olur herşey unutulur herkez bize karşı aslan kesiliyor nedense :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Dembaba kac haftadir cok kotu taraftara sitem konusunda su konuda hakli olabilir mac 1-1 iken yuhlamak yerine destek olinsaydi daha farkli olabilirdi.

0|0
    0|0
    • ben maçın 1-1 olmasından çok saha ruh gibi dolaşan bir takım görmek istemediler.1-0 olmuş maç böyle bitse turu atlıyorsun ama takım o kadar isteksiz ki yedikleri gol ortada oyuncular para alırken bu kadar duygusal demeçler veriyorsa taraftarın da duygusal tepki vermeye hakkı var.

• Dem Dede olmuş o adam abi ya.

0|0
    0|1
    • Aynen öyle tüm maçları izleyenler bilir en az 2-3 kez yaşandı bu. Top ayağında önü bomboş cezasahasına girecek. Yok arkadaş koşup yakından atmıyor ceza sahasının dışından vuruyor ya önün bomboş gitsene ama gücü yok ki kaç yaşına gelmiş bizim taraftar da abartıyor Burak da gol kralı olmuştu ama ben hayatımda onun kadar gol harcayan forvet görmedim. herkes atılana bakıyor kaçırılanlar ne olacaksa

• çok güzel açıklamışsın abi bizede kulüpte aynısını şu örnekle anlatıyorlar "forvet gol atamaz fazla göze gelmez defans ve kaleci hata yatar gol yer herşeyi onlardan bilirler. " dün tolga gününde olmayabilir eyw. ama o adamı ıslıklayanlar santrafor gol atamayip kötü oynayinca o adama niye sesiz kalırlar anlayamadım

• hasiktirsin ordan onlarda adam akıllı oynasaydı saçma saçma gol yiyen takıma gülmü atılacaktı

0|0
    0|0
Yükleniyor...