BEŞİKTAŞ maçı da neydi öyle?

İlk yarı çok güzel oynuyorlardı fakat klasik türk takımı alışkanlığı gol attık yedik sonrasında kabak gibi açıldık yazık oldu Bir GALATASARAYLI olarak üzüldüm gerçekten.

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Ben cok emindim yeneceklerine. Ama 4 yiyenlere gulmeden once ben kimim napiyorum diye dusunmeleri gerektigini unuttular ☺☺☺

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 10

• Good Byyy Beşiktaş. yarından sonra cehenneme bekleriz.

0|2
    0|2
  • Demba olmayınca, böyle oldu.

0|0
    0|0
  • Takimda taraftarda rakibi kucumsemis isin ozeti bu.

0|0
    0|0
  • Mbombo der gecerim bir türk takımı kapar cocuk 95 li

0|0
    0|0
  • Tolga çok iyi bir insan ama kaleciliğinde saçmaladı, bilic 1-0 dan sonra oyunu defansa çekmeliydi. sen git liverpoolu yen brugge yenil tuhaf.

0|0
    0|0
  • Rakibi küçümseyip 3'ün 1'ini almak işte :)

0|0
    0|1
  • @BoozOk Unutma Efsaneler Yenilince Olay Olur Bunuda bir Trabzonsporlu Olarak Söylüyorum

0|0
    0|0
    • Aynen kardeş trabzon yenilince kimse umursamadı yanlış konusuyosun böyle konustukca biz anadolu takımları ezilmeye mahkumuz iki maç aynı gündü trabzonunkonusan yoktu sen ne diyosun

• haklısın

• Bir oyunu sogutamadik kucumsedik adamlari ziktiler belamizi

0|0
    0|0
  • bizde dortmund arsenal maçlarında üzülmüştük bir başikatşlı olarak

0|0
    0|0
  • Ben Galatasaraylıyım ama BEŞİKTAŞ'A başarılar boyle sanki neyse sakinim birader biz rakip takımla Mac yaparken adamlar bayraklarını Alıp sallamadilar mi Fener'le bir olmus bizim düşmanımız bunlar

0|0
    0|0
    • bizde üzgünüz elden bir şey gelmiyor ne yazıkki tabiki de akşam hepimiz beşiktaşlıydık

Yükleniyor...