Böyle beşiktaş'dan hiç bişey olmaz?

Beşiktaşlıyım artık bu takımdan bıktım hiç bişey olmaz bu takım hiçmi şampiyon olmaz veya avrupada başarılı olmaz bu haftada fener yendimi futbol takımını kapatsınlar hiç bişi kazandırmıyo tamamen zarar

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Takım ruhu yok çünkü hepsi kendilerini salmış vaziyetteler. Hırs, irade hiç birşey yok akşam maç izlerken nefesimi tuttum. Motta'nın golü ile çok sevindim falan da bir cacık olmaz Beşiktaş'tan.
    Sanki 1-0 mağlup gibi sahaya çıkıyorlar arkadaş. Biraz hırslı azimli olun karşınızda kini üstün görmeyin. Liverpool'ü yendiğimiz ruh nerede?

0|0
    0|0
    • Evet gerçekten güzel yazmışsınız. öncelikle bu kadar taraftara yazık bu takım hiç bir şeyi tak etmiyor ve liverpool uefayı takmadıgı için yenildi uefadan gelicek para onlar için çerez parası bizim gibi garipler livepoolu eledi diye nasıl seviniyo ve bruggeyi küçümsüyor adamlar hakkıyla kazandı maçı helal olsun

• Geçmiş olsun. Önümüzde ki maçlara bakacağız. takımdan ümit kesilmez.

• Benim sülale beşiktaşlı bbam felan beşiktaşlı zevkli geçiçegi kesin pazar gününki maçın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• suç takımda değil taraftarda. Dünkü maçta Fenerbahçeye küfür edeceğin yere tolganın ölmüş annesine küfür edeceğin yere takımını destekleseydin beşiktaş o turu geçerdi.

0|0
    0|0
  • bütün sen 4 -2-3-1 yap 4-3-3 her neyse işte oyna en kritk maçta 4-4-2 ln malmısın yaaa bilic... neciple franco zaten evlere şenlik... b.. gibi takım vardı sahada dün

0|0
    0|0
Yükleniyor...