Nedir bu topuklu ayakkabının büyüsü?

Geçenlerde okulda çirkin demek istemiyorumda güzel olmayan bi kız gördüm. Fazla dikkatimi çekmemişti. Bugün aynı kız topuklu giymişti. Fazlasıyla dikkatimi çekti. Bu olay tek bi kızda değil bütün kızlar için geçirli. Nedir bu topuklu ayakkabının büyüsü :) Diğer erkek arkadaşlarda aynı durum oluyor mu?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Topuklu ayakkabi hem bir kizin bacak boyunu uzun gösterir, hem popoyu kaldirir, hemde asil bir görünüs olur o kizda yürüyüsü falan degisir daha kadinsi olur ondan olabilir.. ama yüz yine ayni yüzdür kanmayin öyle 20 liralik ayakkabilara :D cikarinca yine ayni oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Topuklu ayakkabiyi giyince daha feminen daha sexy oluyor. Topugun sesi de otomatikman baktiriyor.topuklu ayakkabi yuruyusu ve kizin belkide guvenini de getirdigi icin ayri bir hava katiyor... ilgini cekmesi normal. ama arkadaslar demis... kiz yine ayni kiz :) ayakkabilara kanmayin.

0|1
    0|0
    • ben kız arkadasıma topuklu almak ıstıyorum sence nasıl bisey tercih etmeliyim

• 19 yasında. Normal günde giyer heralde

• dedigim gibi tarz ve begeni meselesi. ona alacagini caktirmadan net uzerinden hangilerini begendigini sorabilirsin boylece tarzindan begendiklerinden bi fikir edinmis olursun. yoksa baa gore buradan bu guzel su guzel diye linkleri atarim ama onemli olan kiz arkadasinin tarzi mi ve yuruyebilecekmi. yanliz yasi genc. asiri ince topuk ve platform abes kacar hele birde okulda giyecekse. daha gundelik ve yasina yakisan birsey olsun misal

• popoyu kaldirir ekstra bısey yok.

0|0
    0|0
  • hepsi kandırmaca. tuzağa düşmeyin dostlarım çirkin çirkindir...

0|0
    0|0
  • topuklu ayakkabı bacak boyunu uzatıp popoyu kaldırır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• valla bence bi büyüsü yok. eşeğe altın semer taksan, eşek yine eşek yani.

0|0
    0|0
Yükleniyor...