Otobüste ve kalabalık yerlerde bayanların tacize uğraması hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Bayanlara uygulanan cinsel taciz gerçekten gün geçtikçe artan bir olay haline geldi. Bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz ?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bana hiç denk gelmedi o tacizciler.

Birgün 500T'ye binmiştim orada 2 3 çakalın öğrencinin çantasını karıştırdığını görmüş hemen müdahale edip ağız burun girmiştik,çok zevkli oluyor böylelerini dövmek =))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ne diyebiliriz ki. Hayvanlık tek kelimeyle. Bunları hayvan terbiyecisine vereceksin ki bir güzel terbiye etsinler. Artık kırbaçla falan yola getirirler heralde. Hemi fantezik de olur. Kimisi kırbaç müptelası olur bakarsın :-)

0|0
    0|0
  • Toplum yargıları bastırılmış duygular..Ülkemizdeki erkekler dünyasında biri ile yatmak diğer ülkelere oranla çok zor olduğundan bu tür tiplemeler çıkacaktır maalesef..Siz kızlar fazla kışkırtıcı olmamaya özen gösterin zira etrafta çok varlar :)

1|0
    0|0
  • Onu Yapan Erkek Zaten Şerefsizin Tekidir.

1|1
    0|0
  • Bir kadınla konuşamayan kişiler bence hasta insanlar yapar bunu

2|0
    0|0
  • sırf bu yüzen otobüse binenler var ya fırsat koluyum vlla hanımefendi bağırdımı dinlemeden dalıyorum

0|0
    0|0
  • şerefsizler işte ama bunu kadın versiyonları da çıktı son bir kaç senedir birde 50 yaş üstü oluyorlar

0|0
    0|0
  • o esnada böyle genişçe gardını alacaksın allah ne verdiyse. vul allahım vur. artık burnumu kırılıyor. hatta şey yapın o bölgeye bir diz atın. çok işe yarar. bu sırrı da kimseye vermem haa.

0|0
    0|0
  • Yani bir insanın vücudu kutsalıdır izinsiz dokunan adi şerefsizlere gereken cezanın verilmesini isterdim...

Bana kalsa tacizcileri hepsini öldüresiye dövmek lazım :))

0|0
    0|0
  • ahh bu fordçular ahhhh ! valla dicek bişey yok adamlar farklı bi ırk zeka seviyeleri ve yaptıkları ortada yani uzak durmak lazım o adamları toplumdan ayıklayamazsın

0|0
    0|0
  • onlarında anası bacısı biniyordur otobüse elbet.de bazı bayanlar çok paranoyak .

0|0
    0|0
  • Erkekleri taciz eden de var çaktırmadan, bizzat yaşadım :))

0|0
    0|0
  • otobüste kadın üstüme yuvarlanmıştı (şoför fren yapmıştı) orada bildiğiniz millet fordçu gözüyle baktı bana.(tabi dalga geçermiş gibi) istemeden böyle bir duruma düştüğümde bile kötü hissettim kendimi.kasten böyle bişey yapan insanlar kişiliksiz,şerefsiz her türlü kötü bir ruha sahip insanlar..allah yardımcıları olsun.allah akıl fikir versin öyle insanlara ne diyim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çip çok kanks.

1|2
    0|0
  • Abazalar her yerde.

0|1
    0|0
  • hepsni bi tarafndan asmak gerek. öyle sapkın insanlar varki neler yapıyolar. ah kız olacaklar kendilerne yapılacak varya ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...