En yakın arkadaşınız eski sevgilinizle olsa ne yaparsınız?

eski sevgilinizle en yakın arkadaşınız olsa hem de sizin ilişkinizin bitmesinin üstüne çok geçmiş olmasanapardınız ilişkiniz devm eder miydi arkadaşınızla

0|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

• hayatımdan 2 kişi eksilmiş olurdu

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• günümüzde olan seyler ar namus haya kalmadigi icin olabilirmi acaba.

birde ar damari catlamis insanalar cok iyi beceriyor bu isi.

0|0
    0|0
  • sen bunu bişey mi sanıyorsun üni yıllarımı hatırlıyorum iki tane çift vardı mezhepleri geniş olan tipler her gün sevgililerini değiş tokuş yapıyordular o onunla çıkıyor canları sıkılıyor ötekiyle takılıyor bu 4 kişi aynı evde kalıyordu mutlaka gece sevgililerini yine değiş tokuş yapıyordular nede olsa mezhepleri geniş...

0|1
    0|0
  • 2 side uzak dursun

0|0
    0|0
  • biten ilişkimin nasıl bi ilişki olduğuna bağlı en yakın arkadaşımdan vazgeçmem için çok sevdiğim biri olması gerekir

0|0
    0|0
  • iki ciğersiz bir arada desene ... ee tencere yuvarlanır kapağını bulur allah bildiği gibi yapsın der geçerim

0|0
    0|0
  • Kendime kızardım. Demek ki sağlam arkadaş seçememişim diye kendi kendime dövünürdüm.

0|1
    0|0
  • arkadaşım olsa zaten eski kız arkadaşımla olmazdı sen sevgilim sandığın zamanda o da sevgilinden hoşlanıomuş demekki bunun arkadaşlığı mı var 2 sinin de üstünü çizerim yani normal bi çizik de olmaz mı ;)

0|0
    0|0
  • kesinlikle hayır

0|0
    0|0
  • etmez oda biter benim için

0|0
    0|0
  • hayır iğrenç birşey kaldıramam

0|0
    0|0
  • devam etse bile acayip soğurum yüzünü göresim gelmez

0|0
    0|0
  • 2 si de senin bişeyin değilmiş demek ki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• hayır ikisini de görmek istemem, yaşadıklarını bile bilmek istemem.

0|1
    0|0
  • asla asla, merak etme sevgilim iyi kızdır kardeşim die bi söz varya hani bazı şerefsizler yüzünden eski sevgilimize enişte demek zorunda kalmak cık çok mantıksız knks .çipler ya.

0|1
    0|0
  • Herkes haddini bilmeli , ezerim.

0|1
    0|0
  • Arkadaşımdan ölesiye nefret ederdim.İntikamımı alırdım kesin.Eskiden arkadasımla aynı kisiye aşık olmuştuk hatta. ALLAH KORUSUN DİYİM. :D

0|0
    0|0
  • Asla! Öldürürüm onu

0|0
    0|0
  • gönül bu otada konuyor bk a da der ikisinide hayatımdan çıkarırım

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir popo.

0|1
    0|0
  • Mesafe olurdu