Beşiktaşın kalecisi Tolga'nın yuhlanması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben Altay taraftarıyım fakat bugün maçı izlediğimde Tolga hata yaptıktan sonra topu ne zaman eline alsa yuhladılar.. Çok üzüldüm Tolga çok karakterli futbolcudur en önemlisi insandır. biz şu an 2. ligdeyiz düşme hattındayız fakat ne olursa olsun futbolcularımızı saha içinde yuhlamadık, yuhlamayız!

BÜYÜK BİR NOT :
UEFA Kupası'nda ilk kez mücadele eden Türk takımı Altay'dır. Aynı zamanda Kupa Galipleri Kupası'na katılan ilk Anadolu kulübü yine Altay Spor Kulübü'dür. UEFA Kupası ve Kupa Galipleri Kupası'nda 3'er kez, Balkan Kupası'nda 2 kez ve Inter-Toto Kupası'nda 1 kez olmak üzere, 9 sezon Türkiye'yi Avrupa'da temsil etmiştir. 1918 yılında Altay, İtalyan kulübü Garibaldi'ye karşı yaptığı karşılaşmayı 10 - 0 gibi bir skorla kazanınca buna çok sinirlenen İtalyan General Konsolosluğu, Garibaldi Futbol Kulübü'nün faaliyetine son verir.

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• evet çok büyük yanlış yaptılar bence büyük ayıp ettiler tolga ya.. tolga ki o takımda bu ıslıkları en son hakkedecek adamdır... adam gibi adamdır... Galatasaray lı olarak söylüyorum bunu...
    aynı şeyi bizim taraftarlarımızda yaptı bu sene ş. liginde ve ligde onlar taraftar değil seyirci benim gözümde...

0|2
    0|0
    • ben o holigan tabirine tamamen uyan bir taraftarım bana bu hareketler yanlış geliyor.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayıp bence. Tolga, Türkiye'nin en iyi kalecilerinden. O an oranın stresiyle hata yapmış olabilir, insandır. Bu kadar tepki verilmemeli.

0|1
    0|0
  • Adamin olmus annesine kufretmek ne demek ben hala anlam. veremiyorum. olmus olmasi da onemli degil anne kutsaldir. Neyse sonuc olarak besiktaslilar partizana 4 atarken rororolololo en buyuk besiktas diyodu simdi. bir yenildiler onlardan kotusu yok. Kimmis iyi gun taraftari belli :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sanki takım Avrupa da üst Düzey bir takımmış gibi birde

0|0
    0|1
  • Twetter'da Ölmüş annesine öyle küfürler ediyorlarki burada paylaşsam resmi kaldırırlar.

0|2
    0|1
  • Tepki verilmesi gereken kısıler sahadaki kaleci dışındaki topculardı gereksiz boş yere tamamen açık futbolu dusunen bir oyun oynadılar gereksiz ceza sahası dışından vuruşlar falan dünki maçın sorunlusu 1. etapta topcular 2. etapta sahadaki savruklugu toparlayamayan biliçtir.

0|0
    0|0
  • ayıp oldu karşıyım bukadar olumsuz tepkiye ama tolga da kendine gelsin artık bir maç kurtarsın bu ne böyle

0|0
    0|0
  • Tolgayı oynatmakla en büyük hatayı biliç yaptı oynatmamalıydı. ama taraftara Tolganın ölmüş annesine küfür etme hakkı vermez. çok çok ayıp ettiler.

0|0
    0|0
  • hayırlısı

0|0
    0|0
  • tek kelimeyle ayıp etti taraftar

0|0
    0|0
  • Valla kusura bakmasın şimdiye kadar 1 maç kurtaramadı. Neticede bedava oynamıyor. Adam gibi oynamayacksa defolsun gitsin

0|0
    0|0
  • Sanal da yaptıklarını görsen
    Keşke yuhlasaydılar dersin.

0|1
    0|1
    • yuh o kadar mı ya futbol takım oyunuydu hani? elenmeyi Tolga'ya lanse ediyorlarsa cidden yazık

• Olmuş annesine bile ediyorlardı şeref yoksunları.

• valla o kadar karakterliyse maçtan önce oynamaya hazır olmadığını belirtseydi. haketti.

0|1
    0|1
    • adamın hazır olup, olmadığını nerden biliyorsun peki kardeşim?

• adam sakatlıktan çıktı inanmıştr, güvenmiştir kendine çıkmak istemiştir Bilic'te tercih etmiştir fakat ne olursa olsun yuhalamak benim " taraftarlık " terimime uymuyor. biz play off'larda final oynayıp süperlige çıkamadık bank asyadan düştük fakat hiçbir zaman yuhlamadık takımımızı.

• Tolga nin bugun saha yaptigi hersey yanlisti. Hani 2 3 yanlisi olsa neyse. Mucadele sifirdi adamda. Bu yuzdende yuhlandi. Oraya gelen 65.000 taraftarin onunde bu kadar ruhsuz bir oyun sergilememesi gerekirdi.

• onlarınki beşiktaşlılık duruşu, ben demiyorum onlar öyle diyorlar.

0|0
    0|1
  • ayıp be her zaman iyi iyi de bir maçta hata yaptı diye yuhlanırmı çok ayıp ettiler

0|0
    0|0
Yükleniyor...